נגישות
 • מצא את ההפלגה המושלמת לאלסקה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
שלח


פרטים נוספים
הזמן

מידע על אלסקה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

שייט לאלסקה

 
לחובבי הטבע מובטחת אחת החוויות המעצימות ביותר בצורת שייט לאלסקה. נופים מעתיקי נשימה, קרחונים קפואים, עושר של טבע ותרבות מקומית, הם רק קצה קצהו של מה שצפוי למי שבוחר לתור את אחד המקומות המדהימים ביותר בעולם. שייט באלסקה הוא לרוב בן שבעה ימים, גדושים ועמוסים במראות, טעמים ובעיקר נופים עוצרי נשימה.
 

פיורדים וקרחונים מתנפצים ואפילו דובים

 
שייט באלסקה מתאפשר באמצעות כמה סוגים של כלי שייט, החל מספינות קטנות ואינטימיות, עימן גם קל יותר להתקרב לחופים, וביכולתן לנווט במעברים שהם צרים לעתים, וכלה באוניות פאר המבטיחות שעשועים למכביר, פעילות מגוונת לילדים, וכמובן צפייה במה שבהחלט יכול היה להיחשב כפלא טבע. השיט מאפשר הצצה אל הפיורדים המרובים, הקרחונים הנוצצים, יערות גשם, ואף לוויתנים וכלבי ים, ולעתים אפילו דובים.
 
מסלולי השייט הם די קבועים, ורובם יוצאים מונקובר, קנדה, אולם ישנם גם כאלו היוצאים מסיאטל, ארה"ב. מסלול זה מסיאטל, עובר דרך איי סאן חואן הנמצאים במדינת וושינגטון, מיצר ג'ורג'יה אשר בקנדה ומשם ממשיכים למפרץ הקרחונים אשר בטרייסי, בעיירה קצ'יקן, בעיירה סקגווי, ואם מדובר בספינות קטנות, הם נכנסות גם לנמלי פטרסבורג, היינס וסיטקה.
 
בנוסף למראות המרהיבים הנשקפים מהספינה לכל אורך הדרך, עוגנת הספינה במספר נקודות מהן ניתן לצאת לסיורי חוף. סיורים אלו מאפשרים היכרות עם האזור, העיירה או העיר הנמצאים שם, וכן אפשרות להרפתקאות שונות כמו דיג של דגי סלמון, שיט בקיאק בסיטקה, או טיסה במסוק מעל קרחונים, נחיתה על אחד מהם, ואף גלישה במזחלת אשר רתומים אליה כלבים.
 

קרח עד

 
עונות השנה המומלצות ביותר לשייט באלסקה הן בין החודשים מאי לספטמבר, כאשר החודשים המומלצים ביותר הם חודש יולי וחודש אוגוסט. בחודשי הקיץ הטמפרטורה המירבית ביום היא כעשרים וחמש מעלות, ובערבים קריר מאד, ואילו בחודשים מאי וספטמבר, למי שעשרים וחמש מעלות הן יותר מדי, מזג האוויר קריר יותר.
 
שייט באלסקה מציע חבילות מורחבות יותר, בהן ניתן לשלב ביקור בתוככי ומעמקי אלסקה באמצעות רכבות, ולהגיע למקומות שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות השייט. כך למשל תוכלו לבקר בשמורת הטבע דנאלי, אחת השמורות היפות בעולם. גודל שמורת טבע זו הוא כגודל שטחה של מדינת ישראל. במרכזה מתנשא לגבוה של 9164 מטרים מעל פני הים, הר מקינלי, ההר הגבוה ביותר בצפון אמריקה. בשמורה תוכלו לצפות בדובי גריזלי, מוס, קריבו ועוד. הטיול בשמורה מתבצע באמצעות אוטובוסים, כאשר בכל תחנה ניתן לרדת ולפסוע במסלולים מסודרים, ולתפוס את האוטובוס הבא. הנסיעה לאורך כל השמורה אורכת כאחת עשרה שעות, אולם ניתן להחליט בכל שלב לחזור חזרה עם אחד האוטובוסים העבורים כל הזמן במקום. אין אפשרות להכנס לשמורה עם כלי רכב פרטיים.
 
באלסקה שמונה שמורות טבע. שמורה נוספת שכדאי להגיע אליה היא רנגל סנט אליאס. שמורת טבע זו היא לאומית, הגדולה ביותר בארצות הברית. בתחומה נמצאים שדות קרח ונהרות החורצים בשמורה ואדיות רבות, הרים שפסגותיהם מושלגות, וקסם רב.
 
שמורת הטבע גליישר היא אחת המרשימות באלסקה כולה. הכניסה לשמורה היא רק באמצעות שיט, באמצעותו ניתן לצפות בבעלי חיים ימיים ויבשתיים רבים וליהנות מנופים שבאמת דומה כי אינם מהעולם הזה.
 
אלסקה היא אחד היעדים היותר טבעיים, פראיים, ועם נוף משובב נפש. ארץ של קרחונים, בעלי חיים שיד אדם לא הגיעה אליהם, דובי גריזלי, המתקיימים מציד דגי סלמון, טונדרות קפואות, ומליוני קילומטרים של טבע. המראות המתאפשרים לכם באמצעות שייט לאלסקה הם מהנדירים ביותר הקיימים היום בעולם כולו, והם מעבירים, בנוסף ליופי ולעניין הרב, גם תחושות של עוצמת הטבע וכוחו.