נגישות
 • הפלגות לקאריביים

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש


פרטים נוספים
הזמן
שלח
החלום על חופים לבנים, מי טורקיז צלולים ועצי דקל על שפת המים אינו חייב להישאר בגדר חלום ויכול להתגשם באיים קריביים.

האיים הקריביים נמצאים דרומית מזרחית לצפון אמריקה וכוללים אם האיים המקיפים את הים הקריבי כמו גם את הבהאמס ואת האנטילים (קובה, ג'מייקה, פורטו ריקו).

מי שגילה לעולם את האזור היה לא אחר מאשר כריסטופר קולומבוס שהגיע לאיי הבהאמאס בשנת 1492 ובעצם התחיל את ההתיישבות הספרדית באזור.

הדרך הפשוטה, הנוחה והמפנקת ביותר להגיע, לטייל ולחוות את הקריביים היא בהפלגה על אחת מהאוניות המפוארות המפליגות מארה"ב לאיים הקריביים. היעד נחשב לפופולרי ביותר בקרב חובבי הקרוזים והחיים הטובים. הפלגות לקריביים יוצאות במהלך כל השנה. יחד עם זאת העונה מומלצת ביותר הינה מנובמבר ועד מאי.

בקריביים מפליגות בדרך כלל האוניות החדישות, הגדולות והמפנקות ביותר כגון: NCL    ESCAPEו-NCL ENCORE  של חברת נורביג'יאן, symphony of the seas, harmony of the seasשל חברת royal Caribbean, celebrity edgeשל חברת סלבריטי, msc seasideשל חברת MSCהאיטלקית, כמו גם אוניות של חברת carnival, princessועוד.
מסלולי השייט בקריביים נחלקים לשלושה מסלולים עיקריים: הקריביים המזרחיים, הקריביים המערביים ודרום הקריביים. מסלולים אלו אורכים בדר"כ 7 לילות כאשר האניה יוצאת מחופי ארה"ב כגון מיאמי, פורט לודרדייל, ניו אורלינס, טמפה, אורלנדו ועוד

ישנם מסלולים קצרים יותר (למשל 5 לילות) וקיימים גם מסלולים ארוכים יותר ( 8-10 לילות). יעד נוסף ממנו ניתן לצאת היום לשייט לקריביים ואינו מצריך טיסה למיאמי והאזור הינו ניו-יורק! כך אפשר לשלב טיול בעיר הגדולה יחד עם נופש אקזוטי בצורה קלה ונוחה.

למי שזמנו אינו  מאפשר שייט של 7 לילות קיימת אפשרות נוספת והיא שייט לבהאמאס האורך בדר"כ 3-4 לילות.

כיום חברות השייט מחזיקות בקריביים ובבהאמאס איים פרטיים בהן עוגנות האוניות שלהן, לדוגמא: great stirrup cayשל חברת נורביג'יאן שם תוכלו להנות מספורט ימי, שוק מקומי, מסעדות וברים ועוד, או Cococayשל רויאל קריביאן ובו מסעדות, ברים, מתקן אומגה, מתקן מים לילדים ועוד. מי שרוצה לנוח, יוכלל להתרווח על החול הלבן ולהנות ממשקה קר באווירה קאריבית.

יעדים פופולריים בהן עוגנות האוניות בקריביים המערביים כוללים את איי קיימן, אוצ'ו ריוס (Ocho Rios)בג'מייקה, קוזומל( Cozumel) במקסיקו, קוסטה מאיה ((Costa Mayaבמקסיקו, בליז (Beliz), רואטן (Roatan)בהונדורס ועוד

יעדים פופולריים בהם עוגנות אוניות בקריביים המזרחיים: סן חואן (San Juan) בפורטו ריקו, סנט תומס, סנט מרטין (St. Marten), טורטולה ((Tortola  באיי בתולה הבריטיים ועוד.
יעדים פופולריים בקריביים הדרומיים כוללים את: ארובה (Aruba), אנטיגואה (Antigua), ברבדוס (Barabados), סנט לוצ'יה (St. Lucia), סנט קיטס (St. Kitts) ועוד.