נגישות
 • הפלגה לאירופה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מבצעים מיוחדים להפלגות

טיולים מאורגנים גנואה
מאורגן מלא ZSVG2611 IB MSC Seaview יציאה מגנואה

11.06.22 - 19.06.22

8  לילות  פנסיון מלא כולל העברות

$1950
הזמן
שלח
בשנים האחרונות, עם הגידול במספר האוניות והחיפוש של חברות השייט ושל הנוסעים אחר מסלולים חדשים, גוברת המגמה של הפלגה בין ערי אירופה שאינן יושבות לחופו של הים התיכון.
דוגמא טובה לכך הן ערי ספרד ופורטוגל, וכן ערים שונות בהולנד, אנגליה, אירלנד, צרפת ועוד.
חברות כמו רויאל קריביאן (royal Caribbean), קוסטה (Costa) וחברת היוקרה בעלת אוניות הבוטיק אזמרה ((Azamaraהשייכת לתאגיד רויאל קריביאן, כבר משייטות באיזור במגוון רחב של מסלולים, חלקם קצרים וחלקם ארוכים יותר.

דוגמא לנמלים בהם עוגנות האניות:

סאותהמפטון, אנגליה– מרחק נסיעה של כשעתיים מלונדון, נמצאת סאותהמפטון, עיר נמל הנמצאת בדרום אנגליה. ניתן לסייר בעיר עצמה, לשתות משקה בפאב העתיק ביותר באנגליה, לשוטט במדרחוב בו מגוון חנויות כמו גם קניון חדיש וגדול, או לצאת מהעיר ולנסוע ממנה לוינצ'סטר למשל שהיתה בירתה של אנגליה, מרחק של כ 20 דקות.

ליסבון, פורטוגל– בירתה של פורטוגל בנויה על 7 גבעות ויושבת לחופו של האוקינוס האטלנטי על שפך נהר הטז'ו. העיר מלאה בכיכרות רחבות ידיים, סימטאות ציוריות, נקודות תצפית, כנסיות ועוד. רובע בלם הוא המקום ממנו יצאו מגלי עולם כמו למשל וסקו דה גאמא ושם נמצא את מנזר ז'ירונימוש היפהפה וגם את המאפיה המפורסמת בה ניתן לטעום את המאפה המפורסם פשטייש דה נאטה. בעיר מגוון מסעדות נהדרות, ברים, מועדוני פאדו, גלריות ובוטיקים.

פורטו, פורטוגל– העיר השניה בגודלה בפורטוגל יושבת על שפך נהר הדואורו. ניתן למצוא בה רבעים עתיקים בהם סימטאות צרות, כיכרות יפות, חזיתות בתים צבועות בשלל צבעים ועוד לצד שדרות רחבות ידיים ובהן חנויות, בתי קפה ומקומות בילוי.

בילבאו, ספרד– נמצאת בצפון חבל הבאסקים ויושבת משני עברי נהר Nervión. את שני חלקי העיר מחברים לא פחות מ-17 גשרים. בבילבאו רובע עתיק מהמאה ה 14 ובו שווקים, חנויות, מסעדות ובתי קפה. כדאי להסתובב בעיר בין הגלריות לאומנות ופסלי הרחוב הפזורים בה.

ויגו, ספרד– גם מי שאינו חובב כדורגל מכיר את השם "סלטה ויגו", שמה של קבוצת הכדורגל המקומית. בעיר 2 טירות היושבות על גבעה, סביבה בנויה העיר. כדאי להסתובב ברובע העתיק וברובע הדייגים ולהנות מהאווירה המיוחדת וממגוון מאכלי הים הטריים.

לה קורונה, ספרד– לעיר, השוכנת לחוף האוקיינוס האטלנטי, טיילת ארוכה בה אפשר לראות את המגדלור העתיק ומי שרוצה להשקיף על האזור מלמעלה, יכול לטפס במעלה המדרגות. בעיר כיכר מרכזית וסביבה מסעדות, מבנה העיריה ומוזיאון השעונים.

אמסטרדם, הולנד– תעלות המים החוצות את העיר יחד עם האווירה הצעירה והחופשית ואלפי זוגות האופניים, מקנות לאמסטרדם אווירה מיוחדת. רובע מרכז העיר סובב סביב כיכר דאם, רובע החלונות האדומים המפורסם וצ'יינה טאון. אסור לשכוח את בית אנה פרנק השוכן ליד אחת מתעלות המים. יחד עם זאת יש רבעים נוספים ומתפתחים, כל אחד עם האופי המיוחד שלו.

רוטרדם, הולנד– העיר השניה בגודלה בהולנד, עיר תעשייתית שנהרסה במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש. אטרקציה מיוחדת בעיר היא ה Cubic Houses, בתים הבנויים בזוית של 45 מעלות. ניתן לבקר בדירה לדוגמא שנמצאת במקום.

דבלין, אירלנד– בירת אירלנד ואחת הערים המתפתחות במהירות, כולל היותה בירת הייטק של האזור. האטרקציות בערי נמצאות במרחק לא גדול אחת מהשניה, המבנים נמוכים וכמובן שבירה נמצאת במרכז הבילוי המקומי.

ברסט (Brest), צרפת–  יושבת באחד הקצוות המערביים של יבשת אירופה , על חוף האוקיינוס האטלנטי, ברסט היא עיר נמל בעלת היסטוריה עתיקה הנמצאת בחבל ברטאן בצפון מערב צרפת. ואחת מערי הנמל החשובות בצרפת.

LeHavre(פאריס), צרפת– עיר הנמל הזו, שהוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי בשנת 2004, יושבת על שפך נהר הסן באזור תעלת לאמנש, בנורמנדי שבצפון מערב צרפת. במלחמת העולם השניה, הופגזה העיר ולאחריה נבנתה מחדש. העיר בנויה בצורה מודרנית כשרחובותיה בנויים כשתי וערב, מה שמקל את ההתמצאות בה. מעברו השני של הנהר יושבת העיירה אונפלור, כאשר גשר מיתרים מרשים מחבר בין שתיהן.