נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לקורפו
 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
הרגע האחרון לקורפו
דילים לקורפו
קורפו 3 לילות
קורפו 3 לילות חצי פנסיון
קורפו 3 לילות חצי פנסיון כולל העברות
מבצעים מיוחדים לקורפו
שלח
קורפו 7 לילות
חבילות
קורפו 3 לילות

דילים לקורפו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

דילים ומבצעים לקורפו

קורפו הוא שמו של אי יווני הנמצא בסמוך אל החופים המערבים של אלבניה ויוון. תיירים רבים אינם מכירים את קורפו ולכן מפספסים ביקור באי מהמם אשר נחשב לאחד היפים ביותר ביוון. בין האי קורפו ליבשת מפרידה רצועת ים ברוחב משתנה, צורתו של האי מזכירה מגל והוא מהווה כיום מחוז משנה של יוון עצמה. השטח של האי קורפו עומד על בערך 580 קמ"ר, כאשר אם כוללים גם את איי המשנה מגיעים לשטח של 641 קמ"ר. העיר קורפו היא הבירה אשר נמצאת בחלק הרחב של חצי אי במרכז החוף המערבי. דילים לקורפו מציעים נקודות תצפית מהממות, גישה אל אתרים היסטוריים והמון חוויות אותנטיות. מבחינת מחירים, דילים לקורפו אינם יקרים ומשתלמים במיוחד בהשוואה ליעדים אחרים ביוון או אפילו באירופה. אפשר להזמין דילים לקורפו במשך כל השנה אך חשוב לזכור כי מדובר על אי יחסית גשום.
 

הצד היהודי של קורפו

הרבה מאוד ישראלים מזמינים דילים לקורפו על מנת לגלות את הצד היהודי של האי. כבר בעת העתיקה ובזמן ששלטו הביזנטים ביוון נרשמה נוכחות של יהודים בקורפו. אך יחד עם זאת, מאז ימי הביניים חיו בקורפו שתי קהילות של יהודים ביניהם שררה מתיחות מסוימת. לאחר מלחמת העולם השנייה שרדו רק מעטים מהקהילה היהודית בקורפו, אך עד היום ניתן למצוא עדויות, בתי כנסת ופסלים המייצגים את רוח התקופה.
 

מה כוללים דיל לקורפו?

דילים וחבילות נופש לקורפו כוללים אמצעי תחבורה, מלון ולעיתים גם העברות מהמלון אל שדה התעופה והפוך. דילים לקורפו הם האפשרות המשתלמת ביותר עבור חופשה באיי יוון, משום שהיא עשויה לחסוך מאות שקלים לכל תייר. בעת רכישת דילים אין צורך לחשב בנפרד את עלות המלון או ההעברות ולכן מדובר על פיתרון אופטימאלי למשפחות. מעבר לכך, גם בני זוג צעירים המחפשים אחר אטרקציות קרובות יכולים להזמין דילים לקורפו ולהגיע למספר ימים מהנים.
 

בילויים בכל שעה

במהלך היום אפשר לנצל דילים לקורפו לצורך ביקור במוזיאונים, מנוחה בבתי קפה או ארוחת טובה באחת המסעדות של האי. לאחר רדת החשיכה ניתן להצטרף אל חיי הלילה של קורפו ולהיכנס אל פאבים, דאנס ברים ומועדונים מקומיים. האווירה בקורפו סימפטית במיוחד וקל לשכוח מהזמן במהלך החופשה.

טיפים להזמנת דיל לקורפו

דילים לקורפו משלבים בין יעד צעיר למקום בעל היסטוריה ארוכה. אפשר לברר לגבי דילים לקורפו לקראת תקופת החגים ובתור הפתעה לבן הזוג, או לשריין מקום מראש. בכל מקרה, זכרו כי קורפו היא יעד פופולארי בקרב תיירים בכל רחבי העולם. הזמינו דילים לקורפו על מנת להבטיח את המקום שלכם והרכיבו חבילת נופש בהתאם לצרכים. בדקו את מזג האוויר בקורפו ותוכלו להגיע לאי עוצר נשימה ביופיו.

קורפו - מזג אוויר

currentdayrain.png
שני °
Not Found