נגישות

טיסות לאטלנטה

טיסות לאטלנטה

אטלנטה

01/11/20 - 11/11/20

טיסות - סדירות

 

$870
טיסה לאטלנטה

אטלנטה

01/11/20 - 11/11/20

טיסות - סדירות

 

$870
כרטיסי טיסה לאטלנטה
טיסות לאטלנטה במחירים אטרקטיביים

אטלנטה

01/11/20 - 11/11/20

טיסות - סדירות

 

$870

מבצעים מיוחדים עבור טיסות לאטלנטה

נופש באטלנטה

טיסות - סדירות

04.11.20 - 11.11.20


$822
הזמן
טיסות סדירות לאטלנטה

טיסות - סדירות

28.10.20 - 27.11.20


$822
הזמן
טיסה סדירה לאטלנטה

טיסות - סדירות

28.10.20 - 11.11.20


$975
הזמן
שלח

מידע על טיסות לאטלנטה

 

טיסות לאטלנטה

 
אטלנטה נחשבת לאחת הערים המציעות את איכות החיים הגבוהה ביותר בארצות הברית. בזכות שילוב בין מרכזי כלכלה, עסקים ותחבורה הפכה בירתה של ג'ורג'יה לעיר הגדולה במדינה ובאיזור המטרופוליני שלה חיים כיום מעל 6 מיליון תושבים. בשנים האחרונות הפכו טיסות לאטלנטה לחלק מבוקש בתפריט של אנשי עסקים ישראלים המעוניינים להגיע אל ארצות הברית, לכן ישנו היצע גדול של טיסות מנתב"ג. מלבד חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס אשר מיקמה את בסיס האם שלה בעיר, טיסות לאטלנטה מוצעות גם על ידי חברות אל על, טורקיש איירליינס, אליטליה, ברוס איירליינס, KLM, סוויס, לופטהאנזה, יונייטד איירליינס, יו אס איירווייז, בריטיש איירווייז ואייר פראנס. אין מתכונת ישירה של טיסות לאטלנטה מישראל ורוב הטיסות מבצעות עצירה אחת, אך ישנן גם חברות תעופה אשר עוצרות פעמיים – פעם אחת בנמל האם ופעם אחת בתוך ארצות הברית.
 
 

נחיתה בשדה התעופה העמוס בעולם

 
טיסות לאטלנטה נוחתות בשדה התעופה "הרטספילד-ג'קסון" אשר נחשב לעמוס בעולם. מלבד הנוכחות של דלתא איירליינס, נמל התעופה הזה הוא צומת מרכזית עבור הטיסות בכל איזור דרום מזרח ארצות הברית. מרבית הטיסות אשר עוברות בנמל התעופה "הרטספילד ג'קסון" הן פנימיות, אך השדה מדורג במקום השביעי בארצות הברית מבחינת היקף התנועה הבינלאומית. הנחיתה של טיסות לאטלנטה בנמל "הרטספילד-ג'קסון" היא חוויה אדריכלית יוצאת מגדר הרגיל, וזאת בשל צורת הבנייה הייחודית אשר נקראת "אירוטרופוליס": יישוב עירוני אשר נסמך על נמל התעופה כעוגן כלכלי ותעסוקתי. מבחינת מרחק, שדה התעופה של אטלנטה נמצא כ-16 קילומטר ממרכז העיר והוא מחובר אל רשת התחבורה העירונית בעזרת קווי רכבת.
 
 

טיסות לאטלנטה וביקור בחלקי העיר השונים

 
העיר אטלנטה קורצת לתיירים בכל הגילאים. היא מחולקת לשלושה חלקים, כאשר מלבד ה"דאונטאון" הכולל את המרכז ההיסטורי ואת מרכז העסקים ישנו איזור בשם "באקהד" המוקדש לבעלי הממון ואיזור בשם "מידטאון" אשר נמצא ביניהם. אטלנטה נחשבת עיר סחר חשובה ולכן זוכה לפריחה כלכלית. החורף של אטלנטה נחשב יחסית קריר ובשיאו אף עשויים המקומיים לחוות שלג, אך מולו הקיץ הוא חם ולח. עונות המעבר נחשבות לנעימות ביותר בשנה אך גם הן עשויות להיות בעלות טמפרטורות קיצוניות. תיירים המזמינים טיסות לאטלנטה צריכים לזכור כי גשם וסופות רעמים קיימים בעיר בכל השנה אך הם לא פוגמים בחוויה.
 
 

חופשה דרך אטלנטה

 
טיסות לאטלנטה הן חלק חשוב בלוח הזמנים של אנשי עסקים ובעלי נכסים בארצות הברית. יחד עם זאת, הזמנה של טיסות לאטלנטה לצורך תחילת החופשה בארצות הברית גם היא אופציה שכדאי לשקול. המחירים הנוחים של טיסות לאטלנטה לעומת טיסות לניו יורק או לוס אנג'לס וההיצע הגדול של חברות התעופה המגיע לעיר נחשבים ליתרון משמעותי. כדאי לברר על טיסות לעיר עם חברת Ypaymore, ולקבל את התוצאות הטובות ביותר.

אטלנטה - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 25 - ° 27
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 19-27
  • 19-26
  • 19-27