נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לבריסל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לבריסל

טיסות לבריסל

בריסל

04/6/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$348
טיסה לבריסל

בריסל

06/6/22 - 09/6/22

טיסות - סדירות

 

$352
חופשה בבריסל

בריסל

06/6/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$383
טיסה סדירה לבריסל

בריסל

06/6/22 - 13/6/22

טיסות - סדירות

 

$367

מבצעים מיוחדים לבריסל

שלח

טיסות לבריסל

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לבריסל

טיסות לבריסל - בלגיה הקסומה

וילות בהרי הארדנים בבלגיה הן בחירה מצוינת לחופשה משפחית או זוגית. בנוף הררי קסום אפשר ליהנות ממגוון מסלולים במסגרת טיולי כוכב, לעצור נשימה מול מערות נטיפים, להתפעל מקתדראלות, לשוט בתעלות, לבקר במוזיאונים ועוד. תוכלו לשכור וילות לנחותכם ולפינוקכם בכפרים הפסטורליים השוכנים באזור כגון: Signy L'Abbaye ו-Wasigny. שני גני-עדן חלומיים. הווילה מהווה בסיס יציאה בבוקר ושיבה אליה כשמתחיל להחשיך או אם תרצו גם לאחר רדת החשכה. מדי יום אפשר לטעום עוד טעימה מהתפריט הנופי המדהים של הרי הארדנים. הווילה משמשת חוף מבטחים, שבו מובטחים המיטה החמה והמטבח שניתן להכין בו ארוחות. בדרך כלל מצויות מסעדות בכפר עצמו או בקרבתו. חשוב לציין, כי וילות בהרי הארדנים מאפשרות לכם לחוות את החופשה בפרטיות ובשקט. חלק ניכר מהווילות הן בתים עתיקים ששופצו ועוצבו לנוחות התיירים - הזמינו עכשיו טיסות לבריסל.

כפרי נופש מרהיבים במסגרת טיסות לבריסל

בכפר SAINT HUBERT לדוגמא מוצעת וילה ברמת 4 כוכבים עם שלושה חדרי שינה, מטבח מאובזר,מקלחת מרווחת, חדר כביסה, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות נקיים וכל זאת במחיר של וכל זה ב 549 יורו לשבוע ביולי - אז למה עדיין לא הזמנתם טיסה לבריסל? מהבית בכפר ניתן לצאת לטיולי כוכב יומיים בכל אחת משלוש הנפות של הארדנים.

כשהריאות הירוקות מתמלאות אוויר פסגות

וילות בחבל הארדנים מאפשרות לכם לשהות שבוע או יותר ולנשום מלוא עומק הריאות לא רק את אוויר הפסגות הירוקות אלא את מלוא השפשע של המרחבים, של הטבע, של הנופים. עם ילדים או בלעדיהם, שכירת וילה בארדנים היא מתכון ודאי לבילוי ולהנאה. יש מעט מקומות כפריים, שבהם ניתן לטעון מצברים באנרגיה ירוקה, ידידותית לסביבה ול...סובבים (אתם), בשפע ובנדיבות בלתי נדלים כפי שניתן לעשות זאת כאשר שוהים בווילה באחד הכפרים בחבל הארדנים בבלגיה.

הארדנים אטרקטיביים לא רק הודות לטבע המרהיב- פעילות למשפחות ולילדים

arddens adventur - מרכז ספורט ואטרקציות למשפחה כמו קאייקים, רפטינג, סנפלינג, קיר טיפוס , יולי אופניים ועוד; plopsa לונה פארק בסגנון דיסנילנד עם דמיות מסדרות פלמיות; וזיאון שוקולד עם אולמות תצוגה מרשימים; מסלולי קארטינג ומרוצים של הפורמולה . חופשה בווילות בבלגיה בהרי הארדנים מאפשרת לכם ליהנות ממגוון האטרקציות המוצעות לתיירים. גם ואולי בעיקר חופשה חלומית נכון ורצוי לתכנן כשערים, בהקיץ. תכנון מושכל ומוקפד של חופשתכם יאפשר לכם ניצול מיטבי של הזמן שקצבתם לעצמכם לחופשה, לרבות בחירת הווילה מבעוד מועד, שכירת רכב ועוד. פרטים נוספים על אודות חופשות מדהימות בכפרי הנופש המוצעים לכם ואפשרויות שכירת וילות תוכלו למצוא כאן באתר Y PAY MOREl .