נגישות
 • מציאת טיסות לשיקאגו במחירים משתלמים

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לשיקגו

שלח
טיסות לשיקאגו

טיסות - סדירות

05.06.22 - 02.07.22


$708
הזמן
טיסות לשיקגו

טיסות - סדירות

30.05.22 - 13.06.22


$2287
הזמן
טיסה לשיקאגו

טיסות - סדירות

29.05.22 - 01.07.22


$861
הזמן

מבצעים מיוחדים לשיקגו

שיקגו - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found

טיסות לשיקאגו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשיקאגו

טיסות לשיקגו - כל הסיבות לטוס לשיקגו

טיסות לשיקאגו מנמל התעופה בן גוריון עוצרות ביעדי ביניים שונים על פי חברת התעופה. ישראלים הבוחרים טיסות לשיקאגו דרך אל על צריכים לזכור כי העצירה מתבצעת בניו יורק, כאשר זמן הטיסה הכולל עומד על כמעט 16 שעות. לעומת זאת, טיסות לשיקאגו עם חברות כמו רויאל ג'ורדניאן יציעו עצירה בעמאן וטיסה עם טורקיש איירליינס תעצור באיסטנבול.

 

טיסות לשיקאגו דרך אירופה ועצירות ביניים בארצות הברית

גם חברות תעופה אירופאיות מאפשרות לישראלים להזמין טיסות לשיקאגו מנמל תעופה בן גוריון, עם עצירות בבריסל, ציריך, פרנקפורט, לונדון או מדריד. חברת התעופה האמריקאית "אמריקן איירליינס" אשר מציעה טיסות לשיקאגו מישראל מבצעת גם היא עצירה באירופה – מדריד, פריז או לונדון. דלתא איירליינס עוצרת בניו יורק וחברת יו אס איירווייז עוצרת בפילדלפיה.


מאפיינים עיקריים של שיקאגו

שיקאגו היא עיר אשר נמצאת במדינת אילינוי. המטרופולין של שיקאגו כולל שבעה מחוזות של אילינוי, אך גם מחוז אחד של אינדיאנה ומחוז של ויסקונסין. כמעט 10 מיליון תושבים חיים כיום במטרופולין של שיקאגו, המשמשת בעצמה מוקד תיירותי מבוקש. בשיקאגו ישנם אתרים אקדמיים בולטים, הפועלים לצד חברות תעשייה, גופי מסחר ומרכזי תרבות. בתחילת המאה ה-20 הגיעו אל העיר מהגרים רבים מאירופה ותחום הפלדה משך אליו עובדים מהדרום.


שדה התעופה הגדול ואמצעי תחבורה נוספים

שדה התעופה המרכזי אליו מגיעות טיסות לשיקאגו נקרא "שיקאגו או'הייר" והוא נמצא במרחק של 27 ק"מ ממרכז העיר. זהו נמל התעופה העמוס ביותר בארצות הברית והשני בגודלו בעולם. נמל אוה'ייר הוא הבסיס הראשי של חברות תעופה אשר חלקן מפעילות כאמור טיסות לשיקאגו מישראל, כגון אמריקן איירליינס ויונייטד איירליינס. טרמינל 5 בתוך שדה התעופה "שיקאגו או'הייר" הוא זה המקבל אליו טיסות בינלאומיות, כאשר טרמינל מספר 4 משמש כתחנת אוטובוסים. לעומת "שיקאגו או'הייר" העצום, במרחק של 18 ק"מ מהעיר ישנו נמל תעופה קטן יותר בשם מידווי אך הוא מטפל בטיסות פנים ארציות בלבד.


אתרי תיירות בשיקאגו

טיסות לשיקאגו מבטיחות היכרות עם המון מוזיאונים מפורסמים. מומלץ מאוד להזמין טיסות לשיקאגו יחד עם המשפחה, ולבקר בפלנטריום המפואר ובמוזיאון לאסטרונומיה. למרות ההקשר המדעי, מדובר על שני אתרים עוצרי נשימה מבחינת האטרקציות שהם מציעים. גם מוזיאון פילד להיסטוריה של הטבע מאפשר זווית ראייה מרעננת על מדע ותעשייה. במסגרת טיול משפחתי מאוד כדאי להזמין טיסות לשיקאגו על מנת לבקר באקוואריום שד ובגן החיות של פארק לינקולן. כפי שאפשר לראות, שיקגו היא עיר עצומה ומגוונת. יש בה אמנם פחות תיירים מאשר בניו יורק או בלוס אנג'לס, אך מבחינת ההיצע היא לא נופלת מיעדי התיירות המוכרים ביותר בעולם. פארקים, מבנים בעלי חשיבות, איצטדיוני ספורט וכמובן מרכזי קניות יבטיחו כי כל תייר אשר נוחת בשיקגו ימצא תחומי עניין רלוונטיים.
 

 

 
טיסות לשיקאגו - כל הסיבות לטוס לשיקאגו
דורג על ידי מלי שפירא
5