נגישות
 • טיסות לקלן

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות זמינות לקלן

שלח
טיסות קלן

טיסות - סדירות

14.12.21 - 16.12.21


$379
הזמן
טיסות לקלן

טיסות - סדירות

06.12.21 - 15.12.21


$1972
הזמן
טיסות קלן

טיסות - סדירות

03.12.21 - 09.12.21


$419
הזמן

מידע על קלן

טיסה לקלן - לצעירים ומשפחות

העיר קלן בגרמניה מוכרת בעיקר לאנשי עסקים המגיעים לעיר על מנת לקחת חלק במסחר, בתעשייה ובכלכלה. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות גרמניה הופכת ליעד תיירותי פופולארי בקרב ישראלים. המשמעות היא ביקוש גבוה לטיסות המגיעות אל ערים פחות מפורסמות מברלין או מינכן, כמו קלן האטרקטיבית. הנוחות והמגוון של טיסות לקלן הופכות אותה גם לעיר ממנה אפשר להתחיל טיול במדינות שונות באירופה.


שדה התעופה של קלן

קלן היא עיר מודרנית, מפותחת ויפה הנמצאת על מפלי הריין. מומלץ להזמין טיסות לקלן לקראת האביב, בו מתקיים פסטיבל המושך אליו תיירים מכל רחבי העולם. למרות שחלק גדול מתושבי קלן הם טורקים, ניתן למצוא בעיר השפעות תרבותיות רבות. טיסה לקלן אידיאלית עבור משפחות, צעירים ובני זוג המחפשים אחרי יעד אירופאי קלאסי. טיסות לקלן נוחתות בדרך כלל בשדה התעופה קלן/בון הנמצא במרחק של 15 ק"מ ממרכז העיר. יחד עם זאת, קל להגיע משדה התעופה אל העיר וזאת בזכות מערכת תחבורה ציבורית משוכללת.
 

טיסה לקלן גם עם חברות ישראליות

חברות התעופה המציעות טיסות לקלן מישראל עוצרות כולן ביעדי ביניים. ניתן להגיע לקלן עם חברת ישראייר, ארקיע ואל על הישראליות או לבחור בחברת אייר ברלין הגרמניה. זמן הטיסה הוא בערך 5 שעות, אך כדאי לברר את המסלולים הספציפיים יחד עם סוכני הנסיעות של Ypaymore. ביקור בקלן יכול לשלב בתי מלון בדרגות שונות ואכסניות לצעירים. בקלן חיה כיום קהילה יהודית של כמעט 4,000 אנשים ואפשרויות הבילוי בה כוללות סיור בין מבנים, כניסה למוזיאונים והשתתפות בפסטיבלים המתקיימים מדי שנה.

 

טיול ביבשת אירופה

קלן היא עיר מאוד חביבה על תושבי אירופה ולאחרונה גם ישראלים מתכננים טיול בכל היבשת במקום התמקדות ביעד אחד בלבד. מהבחינה הזו, אין ספק כי טיסה לקלן היא אחת האופציות המשתלמות ביותר. זמן הטיסה הקצר יחסית, התנאים והמבצעים לגבי טיסות לקלן מבטיחים הצעות מחיר נוחות בכל תקופה בשנה.
 

מעוניינים להזמין סוף שבוע ספונטני?

עוד אפשרות להזמין טיסה לקלן היא במסגרת סוף שבוע קצר וספונטני. אין הרבה ערים באירופה אשר מצד אחד אינן מחייבות היערכות מוקדמת, ומצד שני מצליחות לשלב בין תחומי עניין שונים. אפשר להפתיע את בן הזוג עם טיסה לקלן, לרכוש מתנה להורים או פשוט להתפנק במקום להישאר בארץ. האתרים המומלצים לביקור בקלן זמינים ונגישים וביניהם יש את הכנסייה הגותית המרשימה, בית העירייה וכמובן הקתדרלה. בתוך העיר העתיקה אפשר להעביר ימים שלמים במסעדות, בתי קפה או גלידריות ולקנח בברים או פאבים המאוכלסים על ידי מאות אלפי סטודנטים המגיעים לעיר מדי שנה. קלן היא ללא ספק חוויה תרבותית יוצאת דופן המוכיחה את הגיוון והורסטיליות של מדינה בולטת כמו גרמניה.