נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לקופנהגן

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לקופנהגן
טיסות לדנמרק

קופנהגן

06/6/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$346
חופשה בקופנהגן

קופנהגן

06/6/22 - 10/6/22

טיסות - סדירות

 

$691
טיול לקופנהגן

קופנהגן

30/5/22 - 01/6/22

טיסות - סדירות

 

$335
כרטיסי טיסה לקופנהגן
מבצעים מיוחדים לדנמרק
שלח

טיסות לדנמרק - קופנהגן

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לקופנהגן

קופנהגן היא העיר הגדולה ביותר בדנמרק וכיום חיים בה מעל שני מיליון תושבים. מבחינה תיירותית, קופנהגן נחשבת יעד נחשק משום שהיא משלבת בין תרבות, היסטוריה, נופים מרהיבים ובניינים על טהרת האדריכלות האקספרסיוניסטית. על מנת לבחור טיסה לדנמרק באופן כללי או טיסה לקופנהגן באופן ספציפי, יש להכיר מספר שיקולים. ראשית, מחירה של טיסה לקופנהגן נקבע על פי עונות השנה. תקופת הקיץ היא המתאימה ביותר עבור חופשה בעיר קופנהגן, אך יש לקחת בחשבון כי המחירים עולים מעט. בחורף קר ושעות החשיכה ארוכות, לכן הזמנת טיסה לקופנהגן בחודשים הללו תבטיח מחירים נמוכים באופן משמעותי.
 

טיסות לקופנהגן מנמל התעופה בן גוריון

רוב הטיסות מישראל לקופנהגן אינן ישירות. החברה היחידה המציעה טיסות לקופנהגן באופן ישיר נקראת סקנדינביאן איירליינס, על בסיס פעמיים בשבוע מנמל התעופה בן גוריון. במידה ומדובר על טיסה לא ישירה, המטוס יוצא מישראל אל אחד ממדינות אירופה ומשם ממשיך אל שדה התעופה קופנהגן קסטרופ. זהו נמל התעופה הגדול ביותר בדנמרק והוא נחשב לנוח בעיקר עבור טיסות קישור. ישראלים ואירופאים רבים מזמינים טיסה לקופנהגן וממשיכים ממנה אל יעדים אחרים בסקנדינביה או במזרח הרחוק.


מוקדי התיירות והאטרקציות העיקריות של קופנהגן

לאחר הזמנת טיסה לקופנהגן ניתן להתחיל לתכנן את החופשה. ההיסטוריה של העיר והאופן בו רבים מסממניה נשמרו לאורך השנים בולטים כבר בביקור הראשון בקופנהגן, אליה אפשר להגיע לצורך חופשה רומנטית או יחד עם המשפחה. פסל בת הים הקטנה המוצב על סלע בנמל קופנהגן נחשב אטרקציה תיירותית מבוקשת ומהווה את סמלה של העיר.


תרבות ובידור

מבחינת מוקדי תרבות ובידור, קופנהגן מארחת מופעים, בתי קולנוע והצגות מכל רחבי אירופה. בחודשי הקיץ מלאים רחובות קופנהגן בתיירים אשר מגיעים לשאוב תרבות אירופאית קלאסית. מעבר לכך, בחלקים מסוימים בקופנהגן ישנם פארקים ירוקים עצומים בהם אפשר לבלות ימים שלמים. מלבד הפארק המלכותי הנמצא בקרבת הארמון המלכותי, חלק גדול מהפארקים מגודרים בחומת לבנים נמוכה. קופנהגן נחשבת מרכז איזורי חשוב בשל גורמי הכלכלה, המסחר והתחבורה המתקיימים בה. קל מאוד להתמצא בתוך קופנהגן והתושבים מסבירי פנים. ניתן לשלב את הביקור בקופנהגן עם נסיעה על גשר ארסונד אשר מחבר אותה עם שבדיה, נורבגיה ופינלנד. הזמנת טיסה לקופנהגן היא פתרון מצוין למשפחה המעוניינת לצאת לחופשה ספונטנית, אך גם לצעירים אשר מחפשים אחר זמן איכות רומנטי.


הזמינו טיסות לקופנהגן

הזמנת טיסה לקופנהגן דרך החברה המתאימה תבטיח חופשה מושלמת. התדירות הנמוכה של טיסה לקופנהגן באופן ישיר אינה צריכה למנוע מכם להגיע לעיר, משום שמדובר על חוויה בלתי נשכחת. צרו קשר עם יועצי נסיעות ובררו לגבי טיסה לקופנהגן בתקופות שונות. טיסה לקופנהגן יכולה להפתיע אתכם ולחשוף בפניכם מורשת נורדית מפוארת.

 

 
טיסות לקופנהגן
דורג על ידי בילי מוסקונה
5

 

קופנהגן - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found