נגישות

טיסות לדלהי

שלח
טיסות לדלהי

טיסות - סדירות

28.01.21 - 19.02.21


$977
הזמן
טיסה לדלהי

טיסות - סדירות

26.01.21 - 24.02.21


$1929
הזמן
טיסות לדלהי במחירים אטרקטיביים

טיסות - סדירות

10.02.21 - 12.03.21


$852
הזמן

טיסות לדלהי

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לדלהי

טיסה לדלהי מישראל וממקומות אחרים בעולם

טיסה לדלהי היא אופציה מצוינת עבור מי שרוצה להיכנס להודו דרך מטרופולין עצום, מגוון וצבעוני. דלהי נמצאת בצפון הודו אך ניתן להגיע ממנה גם אל הדרום, בין אם באמצעות נסיעה בתחבורה ציבורית או בטיסות פנים. מלבד חיילים משוחררים מגיעים אל דלהי גם זוגות, משפחות ואפילו חוקרים המעוניינים לגלות את יבשת הודו האמיתית. עבורם טיסה לדלהי היא לא רק אמצעי תחבורה אלא חוויה בפני עצמה. חשוב לדעת מספר דברים לפני שמזמינים טיסה לדלהי ולכן כדאי לתכנן את הטיול בעזרת התייעצות עם אנשי מקצוע.

עצירות הביניים בזמן הטיסה לדלהי

לא ניתן להגיע בטיסה ישירה לדלהי מנמל התעופה בן גוריון. טיסות לדלהי מישראל עוצרות ביעדי ביניים, אך חברות התעופה מאוד מגוונות וכוללות את אל על, קאטאר איירוויז, אוזבקיסטן איירוויז, רויאל ג'ורדיניאן וטורקיש איירליינס. כל החברות הזרות מבצעות את העצירה בנמלי המוצא, כאשר השהייה משתנה בין סוגי הטיסות והתקופות בשנה. זמן הטיסה הממוצע לדלהי הוא 9.5 שעות מישראל, אך ניתן להגיע גם באמצעות טיסות או אוטובוסים ממדינות שכנות כגון תאילנד, ויאטנם או נפאל.

מתי כדאי להזמין כרטיס טיסה לדלהי?

תיירים צעירים נוהגים להזמין טיסה לדלהי בכל ימי השנה, ללא תלות במזג האוויר. מבחינת טמפרטורות, מזג האוויר החם ביותר בדלהי הוא בין החודשים אפריל ליולי. בחלק מהימים בחודשים הללו הטמפרטורות עוברות את רף 40 המעלות, כאשר הן מלוות בלחות גבוהה במיוחד. בחודשים יולי ואוגוסט הלחות עולה באופן משמעותי בשל סופות המונסון, אך החום נמצא יחסית בירידה. בחודשים נובמבר עד ינואר מזג האוויר הופך חורפי, ישנו ערפל כבד וחלק מהעיר חסומה לחלוטין לראייה מרחוק. החודשים המומלצים עבור רכישת כרטיס טיסה לדלהי הם פברואר ומרץ, אך כמובן שיש לתכנן את הטיול כולו על מנת להחליט על תאריך. במידה וממשיכים מהודו דרומה אל גואה או צפונה, יש להחליט כמה זמן תהיה השהות בכל יעד. דלהי ובומביי הם שני השערים המרכזיים להודו, הן מבחינת ישראלים והן מבחינת מבקרים המגיעים ממקומות אחרים בעולם.

שדה התעופה ותחבורה מקומית