נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לדיסלדורף

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לדיסלדורף

טיסה לדיסלדורף

טיסות - סדירות

31.05.22 - 04.06.22


$343
הזמן
טיסות לדיסלדורף

טיסות - שכר

02.06.22 - 06.06.22

4  לילות 

399
הזמן
חופשה בדיסלדורף

טיסות - שכר

25.07.22 - 28.07.22

3  לילות 

399
הזמן
שלח

טיסות לדיסלדורף

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לדיסלדורף

טיסות לדיסלדורף

דיסלדורף היא העיר הרביעית בגודלה בגרמניה ומלבד תיירים מגיעים אליה גם לא מעט אנשי עסקים. בעיר דיסלדורף חיים בערך 600,000 תושבים בלבד, אך במטרופולין מסביב מתגוררים לא פחות מ-1.5 מיליון תושבים. הייחודיות של דיסלדורף היא המיקום שלה על גדות נהר הריין וחלקים גדולים ממנה נבנו מחדש לאחר מלחמת העולם השנייה. כיום מתגאה דיסלדורף בסגנון מודרני, אדריכלות מרשימה ובתים מפוארים. מבחינת אטרקציות, רוב התיירים אוהבים לבקר במרכז הקניות הנמצא במרכז העיר אך בעיר העתיקה ניתן למצוא גם כנסיות ומבנים עתיקים. דיסלדורף מאכלסת כיום לא פחות מ-11 מוזיאונים שונים, יש בה 4 מכללות ומבחינה כלכלית היא נחשבת למרכז מסחרי ובסיס תעשייתי של גרמניה כולה.

מידע בסיסי על טיסות לדיסלדורף

כל הטיסות מישראל לדיסלדורף מבצעות עצירת ביניים. מצד שני, ישנן חברות תעופה רבות המציעות טיסות לדיסלדורף בצורה נוחה ובמחירים אטרקטיביים. עם חברת אייר ברלין ניתן לטוס אל דיסלדורף ולעצור במינכן, בעוד בטורקיש איירליינס הטיסה תכלול עצירה באיסטנבול. מבחינת זמן הגעה, המרחק בין ישראל לגרמניה אינו גדול אך טיסות לדיסלדורף יחד עם עצירת ביניים עשויות לארוך מעל חמש שעות. גם חברת סוויס השוויצרית מציעה טיסה לדיסלדורף, עם עצירה בציריך.
 

הקשר העסקי של דיסלדורף

כאמור, דיסלדורף היא יעד קורץ לאנשי עסקים המשלבים את הביקור בה יחד עם פגישות בערים אחרות בגרמניה, שוויץ ועוד. מבחינתם, טיסה עם חברת תעופה בינלאומית ועצירה לכמה שעות יכולה להיות פיתרון מתאים. יחד עם זאת, יש לזכור כי העצירות אינן נמשכות זמן רב. במידה והזמן דוחק יש לתאם מראש את הפגישה במהלך העצירה ולקחת בחשבון גם עיכובים בלתי צפויים.

טיסה לדיסלדורף עם עצירות שונות

חברת אוסטריין איירליינז האוסטרית מאפשרת לישראלים לטוס מנמל התעופה בן גוריון לעיר דיסלדורף עם עצירה בוינה. לעומת, חברת אירופלייט-רוסיה מאפשרת טיסה ארוכה יותר עם עצירה במוסקבה. חברת איברייה מספרד מציעה טיסות לדיסלדורף עם עצירה במדריד ובמחירים יחסית נוחים, בעוד בחברת לופטהאנזה העצירה היא בפרנקפורט. גם אייר פראנס טסה מישראל לדיסלדורף אך במסגרת המסלול מתקיימת עצירה בבירת צרפת – פריז. למרות שנמל הבית שלה הוא כמובן בישראל, חברת אל על טסה לדיסלדורף עם עצירה בציריך.


הקסם של דיסלדורף נחשב לישראלים

שטחה הקטן יחסית של דיסלדורף, 217 קמ"ר בלבד, אינו מונע מהעיר להציג מגוון של אפשרויות בילוי. היות ויש בעיר כמות גדולה של סטודנטים, גם חיי הלילה בדיסלדורף מבטיחים חוויות בלתי נשכחות. בין אם מדובר על אנשי עסקים המגיעים לזמן קצר, בני זוג המחפשים אחר חופשה רומנטית או משפחות המשלבות את דיסלדורף במסלול אירופאי, זו היא עיר מומלצת. דיסלדורף היא לא עיר תיירות קלאסית, אך דווקא בעובדה הזו טמון סוד הקסם שלה עבור ישראלים המגיעים לתקופות קצרות.

דיסלדורף - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found