נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לפרקפורט

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון לפרנקפורט

טיסות פרנקפורט

פרנקפורט

26/5/22 - 06/6/22

טיסות - סדירות

 

$429
טיסה לפרנקפורט

פרנקפורט

06/6/22 - 14/6/22

טיסות - סדירות

 

$411
טיסות פרנקפורט

פרנקפורט

06/6/22 - 15/6/22

טיסות - סדירות

 

$366
טיסות פרנקפורט

פרנקפורט

09/6/22 - 14/6/22

טיסות - סדירות

 

$382

מבצעים מיוחדים לפרנקפורט

שלח

טיסות לפרנקפורט

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לפרנקפורט

הכירו את המרכז הכלכלי של אירופה - פרנקפורט

פרנקפורט היא אחת הערים המסקרנות ביותר בגרמניה. בניגוד אל ברלין או מינכן העמוסות, פרנקפורט מציעה הצצה אינטימית אל נבכי היבשת האירופית. לא רבים יודעים זאת, אך מדובר למעשה על העיר השישית בגודלה במדינה וכיום היא מונה מעל 700,000 תושבים.

שגשוג כלכלי לאורך נהר המיין

הייחוד הבולט ביותר של פרנקפורט הוא נהר המיין אשר סביבו היא שוכנת. המיין הוא למעשה יובלו של נהר הריין, אשר מקורותיו באלפים וחלקים ממנו עוברים גם בשוויץ, אוסטריה, צרפת והולנד. במטרופולין של פרנקפורט, מסביב לנהר ובאזורים שמחוץ לעיר עצמה, חיים כיום מעל 5.5 מיליון תושבים. השגשוג הכלכלי של גרמניה בכלל ושל פרנקפורט בפרט הפך אותה למרכז עסקים בולט. הבורסה לניירות ערך של פרנקפורט היא הגדולה בגרמניה, כאשר גם הבנק המרכזי האירופה נמצא בעיר. זו הסיבה שתיירים רבים מגיעים לפרנקפורט לצרכים עסקיים.

תחנת הרכבת הגדולה ביותר ביבשת

התחבורה בפרנקפורט היא נושא נוסף שכדאי לציין לטובה. נמל התעופה של העיר הוא השני בגודלו באירופה ותחנת הרכבת היא הגדולה ביבשת. בתוך תחנת הרכבת ישנן לא פחות מ-25 רציפים, המגיעים לכל מקום הרלוונטי לתיירים ולמקומיים. פרנקפורט מייצגת במידה רבה את הפלורליזם של גרמניה המודרנית, כאשר 28% מתושביה כלל אינם גרמנים. בעיר יש גם אוניברסיטה מפוארת ונחשבת, הפועלת לצד ארבע מכללות.

טיסות לפרנקפורט - חוויה תרבותית

מבחינת תרבות, מבקרים המגיעים לפרנקפורט יכולים להיות בטוחים שהם עשו את הבחירה הנכונה. בעיר ישנם 33 מוזיאונים שונים, קתדרלה, כנסייה גותית וסיורים בעקבות הסופר המפורסם יוהאן וולפגנג פון גתה. גם אנה פרנק היהודיה נולדה בעיר, מה שמבטיח חוויה מיוחדת לתיירים מישראל. באופן כללי, בפרנקפורט יש קהילה יהודית ענפה אשר נמצאת באזור כבר מתקופת ימי הביניים וניתן לראות הוכחה לכך גם באמצעות ארבעת בתי הכנסת.

גורדי שחקים

את העובדה שפרנקפורט היא מרכז כלכלי אפשר לזהות כבר מהשמיים. קו הרקיע של העיר התפתח בצורה מואצת בשנים האחרונות, ובשנת 2004 היו בה לא פחות מ-366 גורדי שחקים. לצד ארמון הניצחון במוסקבה נמצא בפרנקפורט המגדל השני בגודלו באירופה, קומרצבנק. כמו מגדלים אחרים, גם גורד שחקים זה שייך לבנקים ומייצג את הגישה הכלכלית המתקדמת של גרמניה.

טיסות לפרנקפורט ועונה מומלצת

ישנן טיסות רבות היוצאות באופן סדיר מישראל לפרנקפורט, כאשר יחד עם חברת אל על עומדת הכמות על 20 טיסות שבועיות. הטיסה הממוצעת אורכת שלוש וחצי שעות, כאשר ניתן לבחור מבין מגוון גדול של חברות תעופה אירופאיות ולעצור לחניית ביניים ביעד נוסף. מבחינת מזג אוויר וטמפרטורות, אין הרבה הבדל בין פרנקפורט לערים אחרות באירופה. מצד אחד, העיר ערוכה כמובן לחורף ומציעה מקומות מחוממים ותנאים נוחים גם בזמן גשמים. מצד שני, רוב התיירות נערכת בחודשי הקיץ ומשולבת בטיולים לאורך המיין או בסיורים רגליים באחד מהאזורים המוכרים. תכנון נכון של טיול בפרנקפורט יכול להבטיח חוויה לתיירים בכל הגילאים, החל מזוגות צעירים ועד משפחות עם ילדים. פרנקפורט מציעה מגוון של חוויות, לכן כדאי לנצל כמה ימים של חופש כדי לקחת חלק בתרבות מפוארת.

 

 
טיסות לפרנקפורט
דורג על ידי דליה מאור
5

 

פרנקפורט - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found