נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לז'נבה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לז'נבה

טיסות לז'נבה

ז'נבה

22/5/22 - 29/5/22

טיסות - סדירות

 

$327
טיסה לז'נבה

ז'נבה

25/5/22 - 01/6/22

טיסות - סדירות

 

$217
טיסה סדירה לז'נבה

ז'נבה

30/5/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$216
טיול לז'נבה

ז'נבה

23/5/22 - 30/5/22

טיסות - סדירות

 

$217

מבצעים מיוחדים לז'נבה

שלח

טיסות לז'נבה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לז'נבה

טיסות לז'נבה

ז'נבה היא עיר השוכנת בקצה המערבי של אגם ז'נבה. מלבד היותה מרכז תיירות מהווה ז'נבה גם עדות לחוזקה הכלכלי של שוויץ. כיום נערכים בעיר ז'נבה מפגשי דיפלומטיה רבים, הנשענים על שלל שירותים כגון נמל תעופה בינלאומי וקבלת פנים חמה. רק 000,111 תושבים מתגוררים כיום בעיר ז'נבה, אך 0,111 מתוכם הם יהודים. מלבד האירועים המיוחדים המתקיימים בז'נבה פועלים בה מוסדות אנושיים בינלאומיים כגון הנציבות לענייני פליטים, ארגון הבריאות העולמי וארגון הצלב האדום. המרכז האירופי של האו"ם הנקרא חבר הלאומים שוכן גם הוא בז'נבה, ולכן לא פחות משליש מהנהגים בעיר הם בעלי חסינות דיפלומטית. תיירים המגיעים אל ז'נבה מספרים כי התחושה היא בעיקר סטריליות, נקיון, ביטחון אישי ושלווה. ז'נבה מייצגת במידה נאמנה את החלום המאוחד של אירופה, מושכת אליה תיירים המעוניינים בגישה אל הצד הנעים של היבשת ומציעה גם לא מעט יעדים פופולאריים.

טיסות לז'נבה ותקופה מומלצת

חודשי החורף בדרום מערב שוויץ נחשבים עמוסים בשל כמות חובבי הסקי. מישראל יוצאות כל השנה טיסות ישירות של חברת סוויס ואל על, לצד טיסות של חברות אחרות עם עצירה ביעדי ביניים. האופציה המקובלת היא להגיע אל ז'נבה במסגרת חבילת "טוס וסע". ישנן מספר סיבות טובות להגיע אל ז'נבה בחודשי הקיץ, מאי עד ספטמבר. למרות שהגשמים יורדים בז'נבה במשך כל השנה עם ממוצא של 01 ימי גשם בחודש, מבקרים המגיעים לז'נבה יכולים לטייל בתחבורה הציבורית, ברגל או באופניים.

מה יש לראות בז'נבה?

ז'נבה מוגדרת כעיר ציורית, הנמצאת לצד אגם עם מזרקה מרשימה. משפחות רבות מרגישות בנוח להגיע אל ז'נבה, משום שיש בה מגוון גדול של מסעדות משובחות ומקומות אירוח מפוארים. ז'נבה היא נקודת יציאה מצוינת אל ערי הריביירה הצרפתית או אל אזור הכרמים והיקבים של לאבו. בתחילת דצמבר יכולים התיירים המגיעים לז'נבה ליהנות מפסטיבל בסגנון ימי הביניים, לעומת פסטיבל העצים והאורות המתקיים מסוף נובמבר ועד תחילת ינואר.

שייט באגם בז'נבה

גם הגן הבוטאני ושוק הפשפשים המתקיים בכל רביעי ושבת נחשבים מקומות אטרקטיביים לתיירים. אסור לוותר על שייט באגם ז'נבה, הפופולארי בעיקר בחודשי הקיץ. באגם מתקיימות שתי הפלגות בשבוע, אשר כוללות גם חווית קולינארית בדמות ארוחת פונדו. לצד האגם ישנו חוף רחצה, אשר בחורף מתפקד בתור מרכז סאונה וחמאם.

מוזיאונים ופינות חמד ז'נבה

בז'נבה ישנם הרבה מוזיאונים אשר יכולים להנעים את זמנם של שוחרי התרבות. המוכרים שבהם הם מוזיאון פאטק פיליפ, המתאפיין ביצירות יוקרתיות של שעונים, מכונות מוזיקה ומיניאטורות של פורטרטים, והמוזיאון לאומנות עכשווית אשר בו מגוון עצום של יצירות. ז'נבה היא שילוב מקסים בין אלגנטיות אירופאית להיסטוריה ותרבות, וכמעט בכל אזור משופעת העיר במרחבים ירוקים ומרשימים. כדאי לסעוד ולטייל בז'נבה עם בן זוג עם המשפחה.

ז'נבה - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found