נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לגרמניה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לגרמניה
טיסות ברלין

ברלין

18/6/22 - 23/6/22

טיסות - שכר

5  לילות 

$497
טיסה לברלין

מינכן

31/5/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$351
טיסות לברלין

מינכן

31/5/22 - 08/6/22

טיסות - סדירות

 

$351
חופשה בברלין

מינכן

02/9/22 - 09/9/22

טיסות - שכר

7  לילות 

$392
מבצעים מיוחדים לגרמניה
שלח

טיסות לגרמניה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה יכולות להתבצע למספר יעדים מרכזיים. כדאי להכיר את ההבדלים הבסיסיים בין ערים בגרמניה לפני שמזמינים טיסה, על מנת להבטיח כי החופשה תענה על כל הציפיות. מעבר לכך, תכנון חופשה והזמנת טיסות לגרמניה צריכים לעלות בקנה אחד עם חברות התעופה המציעות טיסות מישראל. מהבחינה הזו, מידע על הערים השונות בגרמניה יכול לחסוך זמן, כסף והמון עוגמת נפש.
 

טיסה לגרמניה ונחיתה במינכן

האפשרות הראשונה להזמין טיסה לגרמניה היא לנחות בברלין. זו היא עיר הנחשבת למוקד בילויים עבור צעירים בכל רחבי האירופה, כאשר בשנים האחרונות מגיעים אליה גם לא מעט משפחות. המחיר של טיסות לברלין אינו גבוה, הן נוחתות בכל ימי השנה והתקופה המומלצת היא הקיץ. בחודשי החורף כולל מזג האוויר המון גשם ושלג, תנאם שאינם אופטימאליים לחופשה מוצלחת. מעבר לכך, טיסות לגרמניה הנוחתות בברלין מגיעות לשדה התעופה טגל העמוס או אל שונפלד הקטן יותר.
 

עיר הבירה של גרמניה

אפשרות נוספת להזמין טיסות לגרמניה היא לנחות בעיר הבירה מינכן. תיאטראות, מוזיאונים ומרכזי תרבות נוספים הם רק חלק מהאטרקציות המחכות לתיירים במינכן. הטיסות לעיר נוחתות בשדה התעופה "פארנץ יוזף סטראוס" הנמצא במרחק של 28 קילומטרים ממרכז העיר, משך הטיסה הוא קצת יותר מארבע שעות ובין חברות התעופה המציעות כרטיסים ניתן למנות את אל על, ארקיע, סאן דור, ישראייר, גרמניה אייר ואייר ברלין. כל חברות התעופה נוחתות באחד משני הטרמינלים, ומהם ניתן להיעזר בתחבורה ציבורית נוחה על מנת להגיע למינכן עצמה.


מה מציעה המבורג לתיירים המגיעים לטיול באירופה?

גם טיסות להמבורג הן אופציה עבור תיירים מישראל המעוניינים לבקר בגרמניה. המבורג היא עיר פחות גדולה ומפורסמת ממינכן או ברלין, ולכן גם שדה התעופה שלה פחות מרשים, אך מבחינה תיירותית היא ללא ספק מציעה חופשה מסקרנת. ישראייר, ארקיע, אל על ואייר ברלין טסות להמבורג אך כולן מבצעות עצירת ביניים. למעשה, המבורג נחשבת לעיר מרכזית ולכן נהוג לשלב את הביקור בה עם נסיעה לערים אחרות באירופה או בגרמניה. שדה התעופה הבינלאומי של המבורג מחובר אל העיר בעזרת רכבת פרברים יעילה, אך ניתן גם לשכור רכב, לנסוע באוטובוס או להזמין מונית ספיישל.


קלן: נחיתה ליד מפלי הריין

על מפלי הריין נמצאת עיר גרמנית טיפוסית אשר ניתן לטוס אליה במהלך טיול באירופה. קלן נמצאת במרחק של חמש שעות טיסה מישראל כולל עצירת ביניים, מגיעות אליה חברות התעופה ארקיע, ישראייר, אל על ואייר ברלין והנחיתה היא בנמל תעופה הממוקם במרחק של 15 ק"מ ממרכז העיר. בקלן עצמה יש מעט אתרי תיירות אך האווירה המקומית מבטיחה חופשה מיוחדת. מתוך שדה התעופה של קלן ניתן להגיע אל העיר באמצעות רכבת תחתית, אוטובוס, מוניות או רכב שכור.

מינכן - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found