נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת להודו

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות להודו

טיסה להודו

טיסות - סדירות

30.05.22 - 13.06.22


$620
הזמן
טיסות להודו

טיסות - סדירות

30.05.22 - 15.06.22


$530
הזמן
טיסה לבומביי

טיסות - סדירות

30.05.22 - 06.06.22


$620
הזמן
שלח

טיסות להודו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר להודו

טיסות להודו

אנשים רבים אשר מחפשים חופשה מעניינת, אשר תפגיש אותם עם עולם תרבותי שונה לחלוטין, רוכשים טיסות להודו מישראל. הודו הינה מדינה ססגונית ומעניינת, בעלת שפע של אטרקציות והפתעות עבור התייר המערבי. טיול במדינה רחבת המימדים הזו, הינו חוויה בלתי נשכחת עבור כל מי שאיננו מכיר את אורחות החיים ותרבות המזרח. בואו גם אתם להתרשם מהגוונים השונים, מהמאכלים המעניינים, מהאנשים, מהטקסים, מרחובותיהם הסואנים והמלאים של הערים הגדולות, מהטבע המהמם, מהמוסיקה, מהמקדשים, מהדתות, ומכל מה שיש למדינה הזו להציע לכם. הודו הינה אחת מהמדינות הגדולות ביותר לעולם, והיא כוללת מגוון כה נרחב של אטרקציות ומקומות בהם כדאי לבקר, כך שתוכלו למצוא בה יעד מתאים כמעט לכל מטרה: בין אם ברצונכם לטייל בטבע וליהנות מטרקים, בין אם רצונכם להתהלך בערים ולהתרשם מחיי ההודים בעיר, ובין אם ברצונכם להתנתק מהשיגרה, ולהיחשף לתרבות הענפה, לטקסים ולדת.

רקע על הודו

הודו הינה תת יבשת עצומת מימדים באסיה, והיא מדורגת כמדינה השביעית בגודלה בעולם. אוכלוסייתה של הודו היא מהגדולות ביותר בעולם, והיא מונה כמיליארד נפש. הודו בנויה ממספר אזורים אשר שונים זה מזה מבחינה גיאוגרפית באופן קיצוני: האזור הצפוני של הודו כולל את הרי ההימאליה המושלגים, אשר משתרעים על שטח עצום. חלקה המערבי כולל את המדבריות של ראג'סטן, ובדרומה נמצאים החופים הטרופיים של גואה. האקלים ברוב שטחה של הודו הוא מונסוני, הכולל שלוש עונות: העונה בין החודשים אוקטובר ועד פברואר, שהיא עונה קרה ללא גשמים, עונה בין החודשים פברואר עד יוני, בה שוררת טמפרטורה גבוהה וללא גשמים, ועונה שלישית גשומה וחמה, בין החודשים יוני עד ספטמבר, בה יורדים גשמי המונסון. גשמים אלו לעיתים קרובות גורמים להצפות ולנזקים לנפש ולרכוש.

הכנות עבור טיסות להודו: קבלת ויזה

ישנו הליך די מורכב טרם קבלת אשרת הכניסה להודו, עבור התיירים הישראלים. כיום ניתן לקבל בארץ ויזה לתקופה של חצי שנה לכל היותר, בעוד שבחו"ל, הויזה ניתנת לתקופה של שלושה חודשים בלבד. אם אתם מגיעים להודו דרך מדינה אחרת, יהיה עליכם להוציא ויזה באותה מדינה, ותוקפה אכן יפוג לאחר שלושה חודשים. ישנן שני סוגים של ויזות: ויזת תייר, וויזת עסקים. לצורך קבלת ויזת התייר יש להגיש שני טופסי בקשה, שתי תמונות פספורט, ודרכון בתוקף לפחות של שנה. כדאי להזמין ויזה לתקופה המרבית (חצי שנה), אשר תאפשר שתי כניסות להודו.על מנת לקבל ויזת עסקים יש להגיש דרכון בתוקף של חצי שנה, טופס בקשה, שתי תמונות פספורט עדכניות, מכתב מקורי ממקום העבודה אשר מפרט את מטרת הנסיעה, שם החברה ושם איש הקשר בהודו, חתימת מנכ"ל החברה וחותמתה המקורית, כמו גם מכתב הזמנה מאיש הקשר בהודו. מחיר הוצאת הויזה הינו 250 ₪ לתייר, ו-650 ₪ לאיש עסקים. הויזות מתקבלות תוך תקופה של שבוע עד שבועיים, לכן ממומלץ להיערך לכך לפני מועד בו קבעתם את הטיסות להודו.

חיסונים שיש לעשות טרם הטיסה להודו

טרם שאתם עולים לטיסות להודו, כדאי כי תבצעו מספר חיסונים אשר ישמרו על בריאותכם בזמן השהות במדינה הזרה. החיסונים הנדרשים טרם היציאה להודו הינם: חיסון נגד קדחת צהובה, חיסון נגד דלקת בכבד מסוג A ו-B, חיסון נגד טיפוס הבטן, חיסון נגד דלקת קרום המוח, חיסון נגד דלקת מוח יפנית, חיסון נגד אבעבועות רוח, וכן גם חיסונים שגרתיים כגון טטנוס, שיתוק ילדים, ושפעת.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם:

טיולים מאורגנים בהודו