נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לקייב

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לקייב

חופשה בקייב
טיסה לקייב
טיסות לקייב
שלח

טיסות לקייב

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לקייב - גלו את אוקריינה

אם אתם מעוניינים לטוס למקום קצת שונה באירופה, מקום עם שורשים יהודיים עתיקי יומין, מקום עם סיפורים מיוחדים גם מהעבר הרחוק וגם מהעבר הקרוב, היעד הבא שלכם יכול להיות קייב שבאוקראינה. אוקראינה היא ארץ רחבת ידיים שנחשבה בתקופות מסויימות לאסם התבואה של אירופה. כיום ניתן להגיע לקייב בטיסות ישירות מהארץ ורבים טסים לעיר זו כדי להגיע לאומן העיר הסמוכה שם נמצא קברו של הצדיק רב נחמן מברסלב.

מידע שימושי אודות קייב

קייב היא בירתה של אוקראינה והיא העיר המרכזית במדינה. קייב במהווה מרכז כלכלי, חברתי, תרבותי ופוליטי של אוקראינה כולה. בקייב תוכלו ליהנות מכנסיות מרהיבות, מונומנטים מרשימים, פארקים גדולים, מוזיאונים, מסעדות וכדומה. קייב היא אחת מערי אירופה היפות ביותר ונחשבת לפנינה תיירותית אמיתית. אוקראינה שהפכה עצמאית לאחר נפילת השלטון הסובייטי בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת, מנהלת את ענייניה בעצמה ונהנית מזרם תיירים הולך וגדל ובמיוחד לעיר הבירה קייב. מזג האוויר בקייב הינו קר מאד בחורף (שלג) וחם מאד בקיץ והדבר מאפשר לישראלים רבים לבקר בעיר בחודשיי הקיץ וליהנות מעיר מקסימה זו.

מידע על טיסות לקייב

טיסות לקייב היוצאות מישראל הן טיסות סדירות בלבד כאשר חברת אל על מוציאה טיסה לקייב  אחת ליום מנמל התעופה בן גוריון. במידה ואתם מעוניינים בטיסות יותר זולות אך פחות נוחות ניתן לטוס בחברת אירסוויט – חברת התעופה הרשמית של אוקראינה הטסה גם היא ישירות מבן גוריון ישר לנמל התעופה הבין לאומי של קייב. מחירי טיסות לקייב הם בסביבות 400 דולר, אך ניתן להשיג גם טיסות לקייב ברגע האחרון זולות בהרבה מאלה הנמכרות באופן סדיר אצל סוכני הנסיעות השונים

אטרקציות בקייב

קייב נחשבת לאחת הערים היפות באירופה. בין אתריה המפורסמים ניתן למנות את כיכר העצמאות המפורסמת, בית האופרה המרשים שלה, פסל המולדת, שער הזהב, אצטדיון הכדורגל דינאמו, הקשת לידידות בין העמים, מוזיאון שער הזהב, מוזיאון צ'רנביל לזכר אסון הכור האטומי שבמקום ועוד מיני אטרקציות שונות. העיר משופעת בבתי קפה ומסעדות וגם חיי הלילה שלה סוערים ומהירים. בקייב מלונות רבים מהם יקרים מאש ומהם זולים יותר ובמחירים יותר עממיים. בגלל היותה במזרח אירופה הפכה קייב בתקופת השלטון הקומוניסטי ברוסיה לא יותר מאשר עיר מחוז. לאחר השיחרור וקבלת העצמאות התחזקה העיר בתיירים רבים ושרותי תיירות רבים התפתחו בה ללא הכר.

טיסה לקייב - למה עכשיו?

עד לפני מספר שנים היה צורך בקבלת ויזה מיוחדת, כדי לטוס לקייב ולאוקראינה והדבר הדיר את רגליהם של המטיילים הישראלים מן המקום. כיום כבר אין צורך בויזה והנסיעה נעשתה קלה הרבה יותר. מזג האוויר בקייב מאד חם בקיץ מה שמאפשר לישראלים רבים ליהנות מנן העיר בחודשי החופש של הקיץ. בנוסף המחירים בקייב באופן יחסי נמוכים יותר מערים אחרות באירופה. ובנוסף לכל – קייב סמוכה לעיר אומן שאליה עולים לרגל חסידי רב נחמן מברסלב רבים.