נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת ללובליאנה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות ללובליאנה

שלח
טיסות לובליאנה

טיסות - סדירות

23.05.22 - 01.06.22


$322
הזמן
טיסה ללובליאנה

טיסות - סדירות

20.05.22 - 30.05.22


$1138
הזמן
חופשה בלובליאנה

טיסות - שכר

19.07.22 - 26.07.22

7  לילות 

$490
הזמן

טיסות ללובליאנה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר ללובליאנה

טיסות ללובליאנה

אנשי עסקים רבים בוחרים טיסות ללובליאנה על מנת לבצע פגישות בעיר או להגיע ממנה אל יעדים אחרים במזרח אירופה. סלובניה ממוקמת בין אוסטריה וקרואטיה אך היא גובלת עם איטליה והונגריה, לכן קל מאוד להזמין טיסות ללובליאנה. מעבר לכך, אפשר להזמין בחודשי הקיץ טיסות ללובליאנה ולהגיע לעיר יחד עם המשפחה והילדים. הטמפרטורות הממוצעות ביולי נוחות לטיולים רגליים ועומדות על 21.9.


השפעות עולמיות בבירת סלובניה

לובליאנה היא עיר הבירה של סלובניה והגדולה ביותר במדינה. בשנים האחרונות הפכה לובליאנה ליעד מבוקש, הרבה בזכות מאפיינים היסטוריים, גיאוגרפיים ומוקדי תיירות. סגנון הבנייה שללובליאנה מושך אל העיר אדריכלים ואנשי מקצוע רבים, אשר מעוניינים לגלות את ההשפעות האוסטריות והאלפיניות על העיר. מעבר לכך, אירועים היסטוריים כמו רעידת אדמה בשנת 1511 ורעידת אדמה נוספת בשנת 1895 הביאו לכך שברחבי לובליאנה הוקמו מבנים בסגנונות אדריכלות מרתקים.


אמנות ורחוב היהודים

מבחינת אמנות, לובליאנה היא אתר עלייה לרגל עבור כל חובבי האמנים הסלובנים הגדולים. רחוב מטלקובה בעיר נחשב למרכז התרבות האלטרנטיבית, כאשר בו ישנן הרצאות, סרטים ומוזיקה. תושבי לובליאנה רגילים לקבל תיירים ומציעים להם מסעדות מקומיות, תפריט קולינארי אירופאי והמון פעילויות. בלובליאנה ישנה אוניברסיטה אחת בלבד, אך אזרחים מכל רחבי סלובניה מגיעים אליה על מנת לרכוש השכלה גבוהה. רחוב היהודים בעיר מציין מקום בו היה בעבר רובע של קהילה יהודית בת עשרות תושבים. השפה בלובליאנה היא סלובנית והמטבע המקומי נקרא "טולר".
האווירה בעיר
 

טיסות ללובליאנה

טיסות ללובליאנה יוצאות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב בתדירות גבוהה. האווירה הייחודית של לובליאנה נוצרת כתוצאה מהאוכלוסייה הצעירה בעיר. בניין העירייה ברחוב מסטיני, הקתדרלה של ניקולאס הקדוש והשוק הפתוח הם רק חלק מהמאפיינים המקומיים. בשעות הערב והלילה מומלץ להתמקם באיזור סביב גדות הנהר, אשר בו מתקיים גם מדרחוב מרשים ופאבים עם מוזיקה אותנטית. אלו המחפשים אחר מוקדי קניות יכולים למצוא את מבוקשם בשוק הפתוח של לובליאנה, אך כדאי לקחת בחשבון שרוב הסחורה מורכבת ממזכרות העשויות עבודת יד מקומית. טיסות בתדירות גבוהה

מבחינת חברות התעופה, ניתן לבחור טיסות ללובליאנה בצורה סדירה דרך אוסטריין איירליינס, לופטהאנזה, אל על, אייר פראנס, KLM, Brussels Airlines וסוויס. טיסות ללובליאנה דרך אל על עוצרות במינכן או בציריך, כאשר טיסות ללובליאנה של חברות תעופה אחרות עוצרות בנמלי הבית של כל אחת מהן.


מתחילים את החופשה עם Ypaymore

ההיצע של טיסות ללובליאנה מגוון ותמיד אפשר לטוס מבן גוריון בתנאים נוחים. אתר Ypaymore מציע טיסות ללובליאנה. צרו קשר עם המומחים של Ypaymore ובואו לברר לגבי מחירים, מבצעים והטבות על טיסות ללובליאנה ויעדים נבחרים אחרים ברחבי העולם. עם Ypaymore תוכלו להיות בטוחים כי הטיסות יהיו רק ההתחלה של חופשה חלומית.

לובליאנה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found