נגישות

טיסות ללוס אנג'לס

שלח
טיסה ללוס אנג'לס

טיסות - סדירות

22.01.21 - 27.01.21


$852
הזמן
טיסות ללוס אנג'לס

טיסות - סדירות

31.01.21 - 25.02.21


$919
הזמן
טיסה סדירה ללוס אנג'לס

טיסות - סדירות

22.01.21 - 28.01.21


$854
הזמן

טיסות ללוס אנג'לס

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה ללוס אנג'לס - חופשה בארצות הברית

טיסות ללוס אנג'לס נוחתות באחת הערים המפורסמות ביותר בעולם. מלבד לוס אנג'לס עצמה, כל איזור החוף המערבי של ארצות הברית מבטיח לתיירים חוויה אמריקאית אמיתית. עבור ישראלים, השיקול העיקרי בזמן תכנון חופשה בארצות הברית הוא האם להגיע דרך טיסות ללוס אנג'לס או האם להתמקד בחוף המזרחי ולטוס לניו יורק. על מנת לענות על השאלה הזו יש להכיר את חברות התעופה המציעות כרטיסי טיסה ללוס אנג'לס.
 

טיסות ללוס אנג'לס עם חברות שונות

חברת אל על הישראלית היא היחידה אשר מציעה טיסה ישירה ללוס אנג'לס מישראל. מלבד אל על, טראנס אירו איירליינס טסה ללוס אנג'לס דרך מוסקבה, לוט-פוליש איירליינס טסה דרך ורשה ושיקגו, אליטליה טסה דרך רומא וניו יורק, אמריקן איירליינס טסה דרך לונדון, דלתא האמריקאית טסה דרך ניו יורק, סוויס טסה דרך ציריך, יו אס איירווויז טסה דרך פילידלפיה או דרך פילידלפיה ופיניקס, טורקיש איירליינס טסה דרך איסטנבול ובריטיש איירוויז טסה דרך לונדון. כפי שאפשר להבין, היצע הטיסות ללוס אנג'לס מישראל אינו מבייש את כמות הטיסות מהיעדים הפופולאריים ביותר באירופה. אך לא תמיד מספיק להכיר את חברות התעופה על מנת למצוא כרטיסי טיסה ללוס אנג'לס במחיר זול.
 

העונה עבור טיסות זולות ללוס אנג'לס

טיסות זולות ללוס אנג'לס הן פונקציה של הביקוש ושל העונה. בחודשי הקיץ לדוגמא קשה למצוא טיסות זולות ללוס אנג'לס, משום שלצד תיירים עצמאיים מתקיימים גם המון טיולים מאורגנים משפחתיים, חבילות נופש ועוד. באופן תיאורטי, מחיר זול של טיסות ללוס אנג'לס אפשר למצוא בעיקר בחודשי החורף. טיסות מן הסוג הזה אינן מתאימות למי שמגיע לארצות הברית