נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת למלגה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות למלגה

שלח
טיסה למלגה

טיסות - סדירות

19.04.21 - 27.04.21


$350
הזמן
טיסות למלגה
מבצעי טיסות למלגה

טיסות - סדירות

19.04.21 - 24.04.21


$350
הזמן

טיסות למלגה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה למלגה

מלגה מוכיחה כי לספרד יש המון מה להציע עבור תיירים מישראל. למעשה, מלגה נחשבת ליעד תיירותי ברמה של ברצלונה או מדריד. אפשר למצוא במלגה אטרקציות לכל המשפחה, פעילויות ספורטיביות, אתרים מרשימים וכמובן חופי ים מרהיבים. מלגה היא למעשה עיר נמל ולכן לאורך ההיסטוריה עסקו תושביה בפעילות הקשורה למסחר, יבוא וייצוא דרך הים. עד היום מהווה מלגה את מרכזו של איזור מטרופולין עצום אשר חיים בו מעל מיליון בני אדם. מלבד התיירות אשר מושכת למלגה תיירים רבים מתבססת הכלכלה המקומית על חקלאות ותעשייה. אמנם אין אפשרות לטוס למלגה ישירות מישראל, אך ישנן לא מעט חברות תעופה אשר ישמחו להציע לכם כרטיסים במחירים אטרקטיביים.
 

טיסות למלגה עם עצירות ביניים

המרחק של מלגה מישראל אינו גדול אך יחד עם חניות הביניים יכול זמן הטיסה לעמוד על חמש שעות ומעלה. בנמל התעופה בן גוריון מופעלות טיסות סדירות למלגה, בין היתר גם עם חברת התעופה אל על המבצעת עצירה בפריז. החברה הטורקית טורקיש איירליינס טסה למלגה אך עוצרת באיסטנבול, סוויס עוצרת בציריך וברוז' איירליינס עוצרת בדרך למלגה בעיר בריסל שבשוויץ. החברה הספרדית איבריה טסה למלגה דרך ברצלונה, בעוד עם KLM ניתן להזמין טיסה למלגה עם עצירה באמסטרדם. גם אייר פראנס מאפשרת לישראלים לטוס למלגה, עם עצירה בפריז.

 

טיסה למלגה והגדרת תקציב

לאחר טיסה למלגה ניתן לבחור בית מלון על פי תקציב מוגדר מראש. היות ומלגה היא עיר תיירותית, ישנם בתי מלון המיועדים לכל המשפחות בהם המחירים נמוכים במיוחד. לעומת זאת, אפשר להחליט לטוס למלגה לצורך פינוקים ולמצוא גם לא מעט בתי מלון ומסעדות יוקרתיות. התיירים המגיעים למלגה יכולים להגדיר מראש את ההוצאות הדרושות עבורם. ישנם כאלו שיעדיפו להתמקד בחוף הים של מלגה, לעומת אחרים שיעברו בין פעילויות וינצלו כל חוויה שיש לעיר להציע.


תחבורה במלגה

מומלץ לשכור רכב על מנת לסייר בין השכונות והרחובות במלגה. אופציה אחרת היא להיעזר בתחבורה הציבורית. למרות שמדובר על עיר גדולה ביחס לעיר נמל, קל להתמצא במלגה וכדאי לעשות זאת במידה והזמן אינו דוחק. אם מגיעים עם ילדים למלגה עדיף להזמין מלון הממוקם בסמוך אל הים. המחיר עשוי להיות מעט גבוה יותר, אך כך ניתן להבטיח כי לא יהיה אף רגע דל בחופשה.


לא רק בזכות מזג האוויר

מלגה מושכת תיירים בזכות מזג האוויר הנוח אך זהו לא היתרון היחיד. ניתן להזמין טיסות למלגה ולהמשיך ממנה אל יעדים אחרים על חוף קוסטה דל סול, או להתמקד באחת האטרקציות בתוך העיר. פארק הטיילת, כיכר המרינה ומוזיאון פיקאסו יאפשרו לכם לגלות צד חדש ואקזוטי בספרד. הזמינו טיסה למלגה דרך Ypaymore ותוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את הדיל האולטימטיבי.

 

 
טיסה למלגה
דורג על ידי צבי מילוש
5

 

מלגה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found