נגישות

טיסות למקסיקו

טיסה למקסיקו

טיסות - סדירות

26.01.21 - 09.02.21


$946
הזמן
טיסות למקסיקו סיטי

טיסות - סדירות

26.01.21 - 09.02.21


$946
הזמן
טיסות למקסיקו
שלח

טיסות למקסיקו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה למקסיקו

אין אפשרות להזמין מסלול ישיר של טיסות למקסיקו מישראל, אך עדיין מדובר על אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בתחום התיירות. ישנן חברות תעופה רבות המציעות טיסות למקסיקו. החברה הספרדית איבריה טסה למקסיקו דרך מדריד, יונייטד איירליינס טסה דרך ארצות הברית, לופטהאנזה טסה דרך פרנקפורט, אייר קנדה דרך טורונטו ואייר פראנס מגיעה למקסיקו מישראל דרך פריז. ניתן להשיג טיסות למקסיקו במחירים נמוכים בדרך כלל באמצעות חברות התעופה האמריקאיות, אשר נוחתות במקסיקו סיטי או בקנקון בתום עצירה ביעדי ביניים בתוך תחום ארצות הברית. באופן תיאורטי משך טיסה למקסיקו עומד על 18 עד 22 שעות, אך יש לקחת בחשבון גם את עצירת הביניים ואת ההמתנה.
 

מדינה מפנקת

ישנם מספר דברים אותם חשוב לדעת על מקסיקו לפני שמזמינים טיסות. ראשית, זו היא המדינה הגדולה ביותר ביבשת מרכז אמריקה ולכן את ההשפעות שלה ניתן לראות גם במדינות אחרות. שנית, אל מקסיקו מגיעים תיירים רבים מארצות הברית ובעיקר סטודנטים אשר מבלים בה את חופשת האביב. רוב התיירים מזהים את מקסיקו עם אתרי הנופש והחוף, אך האמת היא שיש לה היסטוריה עשירה אשר מתחילה כבר בתקופת תרבות המאיה. מקסיקו נחשבת למדינה מפנקת, המחירים בה יחסית זולים וניתן להשתמש בה כתחנת מעבר בין דרום אמריקה לארצות הברית.
 

היכן נוחתת טיסה למקסיקו?

טיסות למקסיקו נוחתות בדרך כלל בקנקון או במקסיקו סיטי. קנקון היא עיר נופש מעט יקרה, בעוד מקסיקו סיטי גדולה יותר ומציעה אטרקציות מסוגים שונים. לחופו של האוקיינוס השקט ניתן למצוא במקסיקו גם את אקפולוקו אשר בה אתרים ארכיאולוגיים מרשימים. במרחק של חצי שעת נסיעה מקנקון ישנו כפר נופש בשם פלאיה דל