נגישות

טיסות למונטריאול

שלח
טיסות למונטריאול

טיסות - סדירות

27.01.21 - 31.01.21


$753
הזמן
טיסה למונטריאול
טיסות למונטריאול במחירים משתלמים

טיסות - סדירות

27.01.21 - 31.01.21


$753
הזמן

טיסות למונטריאול

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר למונטריאול

למה כדאי לבחור טיסות למונטריאול?

טיסות למונטריאול מיועדות למי שמעוניין לגלות עיר מרתקת בעלת מראות, צבעים וריחות ייחודיים. אמנם רק חמישית מתושבי העיר דוברי אנגלית וכל השאר דוברים צרפתית, אך מזגם הנוח של הקנדים מבטיח לכל מי שמזמין טיסות למונטריאול חוויה בלתי נשכחת. טיסות למונטריאול מישראל כוללות לפחות עצירה אחת, על פי המסלולים הקבועים של חברות התעופה. כדאי להזמין את הטיסות דרך חברת Ypaymore  וליהנות ממחירים אטרקטיביים.
 

מסלולי הטיסות למונטריאול הרלוונטיים עבור תיירים מישראל

חברת התעופה הישראלית אל על מציעה טיסות למונטריאול עם עצירה בניו יורק. זמן הטיסה הכולל נטו הוא 13 וחצי שעות, כאשר מבחינת תדירות ישנם תאריכים רבים והיצע מגוון. דלתא איירליינס האמריקאית מאפשרת לישראלים להזמין טיסות למונטריאול דרך ניו יורק עם עצירה אחת או דרך ניו יורק ואטלנטה עם שתי עצירות. בחברת סוויס העצירה היא בציריך, בעוד בחברת התעופה לופטהאנזה העצירה היא בפרנקפורט. ישראלים המעוניינים להזמין טיסות למונטריאול דרך אוסטריה יכולים לעשות זאת באמצעות אוסטריין איירליינס, אשר מבצעת עצירה אחת בוינה ועצירה נוספת בטורונטו לפני שהיא מגיעה ליעד. החברה הקנדית אייר קנדה מנהלת גם היא טיסות סדירות מנמל התעופה בן גוריון למונטריאול, במסלולים שונים הכוללים עצירה בלונדון, בפרנקפורט או בציריך. יו אס איירוויז טסה מנתב"ג למונטריאול דרך פילדלפיה, חברת KLM ההולנדית דרך אמסטרדם, אייר פראנס דרך פריז ובריטיש איירוויז מגיעה למונטריאול דרך לונדון.


איזורי האקלים והטמפרטורה הממוצעת במונטריאול

טיסות למונטריאול מביאות את התיירים אל עיר אשר שוכנת על גבולם של מספר איזורי אקלים. מעבר לחוויה התרבותית של מונטריאול, טמון בה קסם מיוחד המשלב בין עבר, הווה ועתיד. החודש הקר ביותר במונטריאול הוא ינואר, בו ניתן להשיג טיסות זולות במיוחד. בחודש ינואר הטמפרטורה המקסימאלית הממוצעת עומדת על מינוס 5.7 מעלות, כאשר הטמפרטורה הנמוכה הממוצעת היא מינוס 14.7 מעלות. החודש החם ביותר במונטריאול הוא יולי, בו הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת היא 26.2 מעלות.


אתרים, אטרקציות ומקומות בילוי בעיר

האתרים המרכזיים בעיר יכולים להפתיע את מי שאינו בקיא בתולדות קנדה. מרכז העיר והרובע העסקי נמצאים בדאון טאון, איזור