נגישות

טיסות למוסקבה

טיסה למוסקבה

מוסקבה

28/10/20 - 04/11/20

טיסות - סדירות

 

$323
טיסות למוסקבה

מוסקבה

25/10/20 - 30/10/20

טיסות - סדירות

 

$1884
טיסות מוסקבה

מוסקבה

28/10/20 - 04/11/20

טיסות - סדירות

 

$323
טיסות סדירות למוסקבה

מוסקבה

25/10/20 - 27/10/20

טיסות - סדירות

 

$323
שלח

טיסות למוסקבה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה למוסקבה

טיסות יוצאות מישראל אל מספר נמלי תעופה שונים: ביקובו, שרמטיבו, ונוקובו או דומודדובו. הגדול והמוכר ביותר הוא נמל התעופה הבינלאומי דומודדובו, הממוקם כ-42 ק"מ דרומית לעיר מוסקבה. השטחים העצומים של רוסיה באים לידי ביטוי גם בבניה המיוחדת של נמלי התעופה ובגודל שלהם. בנמל התעופה הבינלאומי דומודדובו ישנם שני טרמינלים המחוברים אחד לשני, כך שלמעשה מדובר בבניין אחד עצום. יחד עם זאת, קל לעבור בין הטרמינלים בתוך נמל התעופה דומודדובו כאשר הטרמינל של הטיסות הבינלאומיות נמצא בצד השמאלי מהכניסה והטרמינל עבור טיסות הפנים נמצא בצד ימין. יש בתוך נמל התעופה דומודדובו לא פחות מ-64 דלפקי התייצבות ולכן מדובר על נמל תעופה שהוא לא רק גדול אלא גם מרשים ועמוס. אחת התהיות העולות בקרב מי שמזמין טיסות למוסקבה היא כיצד להתמודד עם שדה תעופה בסדר גודל הזה, אך האמת היא שההתמצאות יחסית נוחה. אפשר להזמין טיסה למוסקבה, לנחות בנמל התעופה דומודדובו וללון בבית מלון קרוב בעל 299 חדרים.
 

מוסקבה בקו ישיר

היות ומוסקבה היא עיר הבירה של אחת המעצמות הגדולות בעולם, ישנן חברות תעופה רבות המקיימות טיסות סדירות ליעד. עבור ישראלים, האופציה להזמין טיסה יכולה להיות באמצעות טיסה ישירה או עם עצירות ביניים. ישנן שלוש חברות המפעילות טיסות ישירות למוסקבה מנמל התעופה בן גוריון. החברה הראשונה היא אל על, המציעה טיסה סדירה בעלת אורך של ארבע שעות בממוצע. מלבדה, גם החברות אירופלוט ראשן וטרנסאירו איירליינס מאפשרות לטוס ישירות למוסקבה מישראל.
 

טיסות עם עצירות ביניים

בגזרת חברות התעופה המציעות טיסות למוסקבה עם עצירות ביניים ניתן למצוא מגוון משמעותי. לדוגמא, חברת טורקיש איירליינס טסה למוסקבה מישראל עם עצירת ביניים באיסטנבול וחברת UT טסה עם עצירה ביניים בסמרה. החברה אייר בלטיק טסה למוסקבה עם עצירה בריגה, אוקראיין איירליינס טסה עם עצירה בנמל התעופה KBP ליד קייב וחברת לוט-פוליש איירליינס טסה עם עצירה בורשה. חברת סוויס טסה למוסקבה מישראל עם עצירה בעיר ציריך, לופטהאנזה טסה עם עצירה במינכן ואליטליה טסה עם עצירה מסקרנת ברומא. ניתן גם להזמין טיסות  דרך אוסטריין איירליינס ולעצור בוינה או דרך צ'ך איירליינס ולעצור בפראג.


גיחה קצרה לרוסיה

טיסה למוסקבה משדה התעופה בן גוריון פותחת אפשרויות רבות לאנשי עסקים. מלבד משפחות ותיירים המעוניינים לבקר בעיר מדהימה, כמות הטיסות והמחירים הנוחים מאפשרים גיחות קצרות למדינת רוסיה וניהול עסקים באופן סדיר. זו דוגמא נוספת לאופן בו יעדים פופולאריים באירופה הופכים זמינים עבור ישראלים. בעוד לפני מספר שנים קשה היה להשיג טיסות למוסקבה במחירים נמוכים, הרי שכיום והרבה בזכות תחרות גדולה ישנה אפשרות לרכוש כרטיס טיסה בספונטניות ולבלות אפילו סוף שבוע קצר באירופה.

מוסקבה - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי ° 3 - ° 4
rainSmall.png
rainSmall.png
sunSmall.png
  • 4-8
  • 9-12
  • 7-11