נגישות
טיסות לפיליפינים
שלח
טיסה לפיליפינים

טיסות - סדירות

27.01.21 - 03.02.21


$2312
הזמן
טיסות לפיליפינים
נופש בפיליפינים

טיסות - סדירות

27.01.21 - 10.02.21


$922
הזמן

טיסות לפיליפינים

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לפיליפינים

רכישת כרטיסי טיסה לפיליפינים במחיר זול מבטיחה הנאה מושלמת מכל מה שיש לאיים להציע. על מנת לאתר טיסות זולות לפיליפינים כדאי להפעיל אמצעי חיפוש מתקדמים. יש לזכור כי אל איי הפיליפינים מגיעים מדי שנה מיליוני תיירים, ולכן חברות תעופה רבות מציעות מסלולים. עיר הבירה של הפיליפינים היא מנילה ובה נוחתות הטיסות. ניתן להגיע משדה התעופה של מנילה אל מרכז העיר באמצעות תחבורה ציבורית, מוניות או אוטובוסים. טיסות לפיליפינים מבוקשות בעיקר בתקופת הקיץ בה כמות הגשמים נמוכה ומזג האוויר נעים וחם. בנוסף, כדאי להרכיב טיול וחופשה בפיליפינים סביב צרכים והעדפות אישיות.
 

טיסות לפיליפינים עבור משפחות וצעירים

צעירים רבים מגיעים לפיליפינים על מנת לנצל את חופי הים והגלים. עבורם, איי הפיליפינים הם יעד אקזוטי המשלב בין אווירת חופש לתנאים ייחודיים. גם משפחות המגיעות לפיליפינים מופתעות לגלות את מגוון האטרקציות והפעילויות. במנילה לדוגמא ישנם אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, המציגים היטב את המורשת של איי הפיליפינים. מנגד, בחלק מהאיים החופשה מתרכזת ברביצה על החוף, פינוקים בבית המלון ומסעדות משובחות.
 

טיסות זולות לפיליפינים במסגרת דילים

חלק מחברות התעופה מציעות טיסות זולות לפיליפינים במסגרת דילים. בדילים הללו כרטיסי טיסה לפיליפינים הם רק חלק מהחופשה, כאשר אל הטיסות ניתן לצרף לינה בבית מלון בעיר מנילה. במידה ויש צורך אפשר להוסיף אל החבילה טיסות פנימיות ולהגיע אל יעדים נוספים. חלק מהדילים כוללים הסעה אל בית המלון משדה התעופה, טיסות עם עצירות ביניים קצרות, שהייה במלון של חמישה כוכבים וסיורים מאורגנים במפרץ מנילה.


מי טס לפיליפינים מישראל?

החברות הבולטות המציעות טיסות לפיליפינים הן ארקיע, אל על, קאטאר איירוויז, KLM ורויאל ג'ורדניאן. חשוב לזכור כי אין טיסות ישירות מישראל לפיליפינים ולכן כדאי לתכנן את החופשה בהתאם. בני זוג רבים מעדיפים את הפיליפינים בתור יעד לירח דבש, אך המסורת המקומית, הג'ונגל הפראי והצבע של הים מושכים אל האיזור גם לא מעט חוקרים וחובבי טבע.


דוגמא למסלול תייר