נגישות
 • "מציאת טיסות לריו דה ז'נרו במחירים משתלמים "

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לריו דה ז'נרו

שלח
טיסה לריו

טיסות - סדירות

14.12.21 - 09.01.22


$2090
הזמן
טיסות לריו
טיסות לריו דה ז'נרו

טיסות - סדירות

14.12.21 - 09.01.22


$1871
הזמן

טיסות לריו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לריו דה ז'נרו

טיסה לריו

ברזיל היא אחת המדינות המתוירות ביותר בעולם בכלל ובדרום אמריקה בפרט. הסיבה לכך היא בעיקר האופן בו משלבת ברזיל בין חופים עוצרי נשימה, אתרי תרבות ואמנות, חיי לילה ומחירים נמוכים. רוב התיירים אשר מעוניינים להגיע לברזיל נוחתים בריו דה ז'ניירו אך אין טיסות ישירות לריו מישראל. ישנן חברות תעופה רבות המציעות טיסות לריו דה ז'ניירו לאחר עצירה ביעדי ביניים. ניתן למנות בין היתר את אל על, דלתא איירליינס, אייר פראנס, איבריה ולופטהאזנה המאפשרות טיסות לריו.
 

שדות התעופה והתחבורה בריו דה ז'ניירו

טיסות לריו נוחתות באחד מבין שני נמלי התעופה, כאשר אחד מיועד עבור טיסות מקומיות והשני לטיסות בינלאומיות. בריו ישנה רכבת תחתית בעלת שני קווים, השכונות מחוברות באמצעות מנהרות ארוכות החצובות בתוך הצוקים ורוב התעבורה בין האיים נעשית בעזרת רחפת. מרכז העיר הוא המקום בו מתרחשות רוב הפעילויות של ריו, אך מבחינה גיאוגרפית הוא לא נמצא בדיוק במרכז אלא בקצה המזרחי. תיירים המזמינים טיסות לברזיל ונוחתים בריו יכולים לעבור בין אתרים רבים ומגוונים.


אטרקציות בולטות ברחבי ריו דה ז'ניירו

התיאטרון העירוני של ריו משמש גם כבית האופרה ומושך אליו תיירים סקרנים ושוחרי אמנות. בנוסף, יש לציין את תחנת הרכבת המרכזית ותחנת האוטובוס המרכזית מהם ניתן להגיע אל איזורים אחרים בברזיל. ריו מזוהה גם עם הקשתות של לאפה ועם הרכבת הקלה של סאנטה תרזה המשמשת את המקומיים. עשירי ריו גרים באיזור הדרומי של העיר ובו נמצאים אתרים תיירותיים לא פחות מרשימים. לדוגמא, אפשר לנחות בריו ולהגיע אל חופי הפלמנגו, בוטפוגו, אורקה, קופקבנה ועוד. באיזור הדרומי נמצא ההר שעליו ממוקם פסל ישו הגואל, הגן הבוטני, ההיפודרום ומוזיאון האמנות המודרנית. לעומת הדרום, האיזור הצפוני של ריו הוא זה בו ממוקמות הפאבלות ושכונות העוני. מבחינה תיירותית אפשר להגיע אל האיזור הזה על מנת לבקר באיצטדיוני המראקנה והאנז'אניאו המפורסמים או להיכנס אל גן החיות של ריו. במהלך שעות היום אין צורך לחשוש מביקור באיזור הדרומי משום שהוא מאובטח היטב. למעשה, שדה התעופה הבינלאומי של ריו "טום ז'ובים" נמצא גם הוא באיזור הזה של העיר.
 

טיסה לריו ונחיתה בריו או בסאו פאולו 

בחודש פברואר נערך בריו הקרנבל השנתי והמפורסם. ישנם תיירים המעדיפים להזמין טיסות לברזיל ולנחות בריו ממש לקראת הקרנבל, לעומת אחרים המעדיפים תקופות רגועות יותר. הנופים ההרריים של ריו אינם פוגמים בהנאה המלווה רביצה באחד מחופי הים. אפשר להזמין טיסות לריו לבד, עם בן הזוג או עם הילדים ולתכנן טיול בלתי נשכח. ברזיל היא מדינה עצומה ומלבד ריו ניתן לנחות גם בסאו פאולו. שני שדות התעופה מקושרים בעזרת טיסות פנים ולכן בכל מסלול טיול ניתן לשלב בין אטרקציות רבות במדינה.

<