נגישות

טיסות לרוסיה

טיסה לרוסיה

מוסקבה

27/1/21 - 02/2/21

טיסות - סדירות

 

$282
טיסות לרוסיה

מוסקבה

04/2/21 - 07/2/21

טיסות - סדירות

 

$872
טיסות למוסקבה

מוסקבה

27/1/21 - 07/2/21

טיסות - סדירות

 

$287
טיסות סדירות למוסקבה

מוסקבה

27/1/21 - 02/2/21

טיסות - סדירות

 

$282
שלח

טיסות לרוסיה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לרוסיה

טיסה לרוסיה מאפשרת לתיירים מישראל ביקור במדינה בעלת מנטאליות שונה לחלוטין. מלבד התרבות המיוחדת, אשר כלל אינה מוכרת לרוב הישראלים, רוסיה משלבת בין מאות שנים של עושר, פאר ועוצמה לבין פתיחות מערבית נדירה. בין אם מזמינים טיסות לרוסיה ומבקרים במוסקבה, סנט פטרסבורג או בערים אחרות, תמיד אפשר למצוא מקורות להתרשמות מעניינת. מלבד עיר הבירה מוסקבה, הגודל של רוסיה אינו מונע מתיירים לבקר גם באופה, אנאפה, אליסטה, אומסק, אנאדיר או ערים אחרות. מבחינה תיירותית, רוסיה היא מדינה מסקרנת המאפשרת הצצה נדירה לעולם בעל אידיאולוגיה ייחודית.
 

טיסות לרוסיה בקיץ

חשוב לזכור כי מזג האוויר ברוסיה אינו מאפשר טיול וחופשה במדינה לכל אורך השנה. מומלץ להזמין טיסות לרוסיה בחודשי הקיץ, כאשר הטמפרטורות הממוצעות אינן מונעות טיול רגלי. מלבד השלג והקור של החורף, גם הניידות הופכת מוגבלת והרבה מתשתיות התחבורה נחסמות. יחד עם זאת, אין ספק כי ההיצע העצום של רוסיה עבור המטייל המגיע בפעם הראשונה למדינה יכול לבלבל. לכן, כדאי להתחיל עם הזמנת טיסות לרוסיה ונחיתה במוסקבה או סנט פטרסבורג.
 

מי מציע טיסות לרוסיה?

טיסה לרוסיה מישראל מוצעת בין היתר על ידי חברות התעופה אל על, ישראייר, ארקיע, אירופלוט וטראנס אירו. טיסה לרוסיה הוא שלוש וחצי שעות וניתן למצוא הצעות על בסיס יומי, כאשר לעיתים ישנה גם אפשרות להזמין טיסות צ'ארטר. בחודשי הקיץ יש ביקוש גבוה עבור טיסות לרוסיה בקרב ישראלים ולכן חברות התעופה מציעות דילים ומבצעים. מעבר לכך, הרבה טיסות לרוסיה עוברות דרך יעדי ביניים ולכן כדאי לתכנן מראש את החופשה.


התמצאות ברוסיה

טיסה למוסקבה מפגישה בין התיירים לבין העוצמה הרוסית במיטבה. במוסקבה לבדה ישנם לא פחות משלושה נמלי תעופה בינלאומיים, אשר כל אחד מהם מאובזר במיטב הטכנולוגיה. מרחקי הנסיעה בין כל נמל תעופה אל מרכז העיר מוסקבה משתנים בהתאם למיקום ולכן כדאי לברר לא רק את סוג הטיסות ואת עצירת הביניים, אלא גם את נמל היעד. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות מנוע החיפוש של אתר Ypaymore או באמצעות יצירת קשר עם סוכני הנסיעות של החברה. לאחר הנחיתה ובנמלי התעופה יחכו לכם שירותים נבחרים, תחבורה ציבורית, דלפקי השכרת רכב ומוניות. בפעמים הראשונות כדאי להגיע אל מוסקבה למספר ימים לפחות, על מנת להתרגל למנטאליות ולהבין את המקומיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מוסקבה היא עיר מדהימה ולא תמיד יקרה. אמנם בתי המלון המפוארים או המסעדות האקסקלוסיביות יחייבו את המבקרים במחירים גבוהים, אך ניתן ליהנות ממנה וגם מסנט פטרסבורג באופן צנוע יותר. בשורה התחתונה, אין סיבה לוותר על טיסה לרוסיה ולמוסקבה פרט ולגוון מעט את תפריט החופשות הרגיל של אירופה. הביקור ברוסיה בכלל ובמוסקבה בפרט הוא חובה לכל מי שמעוניין באפיקי מחשבה חדשים.

 

 
טיסה לרוסיה
דורג על ידי קשת מרום
5

 

מוסקבה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found