נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לסינגפור

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לסינגפור

שלח
טיסות לסינגפור

טיסות - סדירות

27.05.22 - 07.06.22


$1605
הזמן
טיסה לסינגפור
מבצעי טיסות לסינגפור

טיסות - סדירות

02.06.22 - 22.06.22


$967
הזמן

טיסות לסינגפור

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לסינגפור

פותחים את הדלת למזרח עם ביקור בסינגפור

סינגפור היא מדינה במזרח הגובלת עם מלזה, אינדונזיה, באטאם ובינטן. טיול בסינגפור מבטיח לישראלים חוויה יוצאת דופן, אשר לא דומה לשום דבר אחר שניתן למצוא באירופה או בארצות הברית. התרבות בסינגפור מבוססת על מאפיינים שונים לחלוטין מאלו המוכרים לתייר המערבי. סינגפור היא אי באורך של 45 ק"מ וברוחב של 25 ק"מ בלבד, אך חיים בה 3.8 מיליון תושבים. המטבע המקומי של סינגפור נקרא דולר סינגפורי, וברוב המקומות ניתן שירות מלא גם למחזיקי כרטיסי אשראי והמחאות נוסעים. למרות השפה הלא מוכרת והתרבות המקומית, קל מאוד לטייל בסינגפור וליהנות מצד אחד מתרבות המזרח ומצד שני מאתרי קניות המזוהים דווקא עם המערב.

קניות ומוצרי חשמל

סינגפור היא גן עדן של קניות. המחירים אמנם עלו קצת בשנים האחרונות בשל ביקוש גבוה, אך מבחינת מכשירי חשמל ואלקטרוניקה אין תחליף למרכזי הקניות של סינגפור אשר מציעים מכשירים מקוריים ובאיכות גבוהה. המקומות המרכזיים למסחר נקראים Funan IT Mall אוSim Lim Square . אלו בעיקרון מקומת הומים ורועשים מאוד, אך עבור תיירים רבים זו חלק מהחוויה.

מנהגים מקומיים ותרבות עשירה

במובנים רבים סינגפור מאוד דומה לסין. ניתן לראות זאת במנהגים המקומיים, ובעיקר בסגנון בניית הבתים המושפע מעקרונות הפאנג-שווי. ישנן קבוצות אתניות רבות בסינגפור, המגיעות ממדינות בכל רחבי המזרח. סינגפור נחשבת לתופעה ייחודית מבחינת המקום שהיא תופסת בכלכלה העולמית. האוכל הסינגפורי מתאפיין בטעמים עזים ובתבלינים לא מוכרים לחך הישראלי. עם זאת, ביקור בסינגפור חייב לכלול לפחות מסעדה אחת מקומית. אל סינגפור אפשר להגיע גם עם הילדים, משום שישנם הרבה בתי מלון המיועדים לאירוח של משפחות.

איפה ניתן לרכוש חפצי נוי?

גם מבחינת חפצי נוי יש לסינגפור הרבה מאוד מה להציע. שפע החנויות והסגנון המקומי קורצים לישראלים, אשר מעוניינים לחזור לארץ עם עיצוב חדש או להפתיע את אחד מבני המשפחה עם מתנה מקורית. חנות הכלבו המרכזית נקראת LIM, והיא נמצאת בתוך מרכז Holland Road Shopping Centre. בסינגפור ישנו גם מוזיאון מרשים, אשר בתוכו חנויות המוכרות מזכרות, תמונות וגלויות.

טיסות לסינגפור ועונה מומלצת

חברת אל על מפעילה חמש טיסות לסינגפור מדי שבוע דרך הונג קונג, וחברות תעופה אחרות מציעות טיסות שכר אך עם עצירה ביעדי ביניים. באופן ספציפי, ניתן להיעזר באינטרנט או בסוכנויות הנסיעות על מנת לתאם טיול בסינגפור. מזג האוויר הטרופי של סינגפור עשוי להביא לגשמים גם בחודשים החמים. כמו במדינות טרופיות אחרות, מלבד נובמבר עד ינואר בהם יש מונסונים אין שום מניעה לטייל בסינגפור בכל השנה. הזריחה היא בסביבות 7:00 בבוקר והשקיעה בסביבות 19:00 בערב, מה שהופך את שעות היום לאידיאליים עבור סיורים וטיולים.

תחבורה ציבורית בסינגפור

התחבורה הציבורית מורכבת מרכבת תחתית, מוניות, אוטובוסים או השכרת רכב. ישנה הרבה אמצעי תחבורה ציבורית ברחבי סינגפור, לכן כדאי להיעזר בהם. עדיף להימנע מנהיגה עצמאית ופשוט ללכת ברגל בתוך האזורים התיירותיים.

 

 
טיסות לסינגפור
דורג על ידי עמיאל רייס
5

 

סינגפור - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found