נגישות

טיסות לסרילנקה

שלח
טיסה לסרי לנקה

טיסות - סדירות

03.02.21 - 12.02.21


$914
הזמן
טיסות לסרי לנקה
טיסה לקולומבו

טיסות - סדירות

31.01.21 - 07.02.21


$1925
הזמן

טיסה לסרי לנקה

טיסות לסרי לנקה

מבין כל היעדים האקזוטיים בעולם סרי לנקה היא ללא ספק מדינת אי טרופית יוצאת דופן. סרי לנקה נמצאת ליד החוף הדרום מזרחי של תת היבשת ההודית, השפות הרשמיות בה הן אנגלית, טמילית וסינהלה והמטבע הוא רופי סרי לנקי. תיירים רבים מתייחסים אל סרי לנקה בתור האחות הקטנה והאקזוטית של הודו, וזאת בשל ההשפעות ההדדיות בין שני המקומות. אך יחד עם זאת, אין ספק כי ביקור בסרי לנקה מציע חוויה איכותית שקשה למצוא באיים אחרים בעולם.


ויזה ופרטים על נחיתה באי

טיסות לסרי לנקה לא מתקיימות במסלול ישיר מישראל. האפשרות היחידה עבור ישראלים המעוניינים להזמין כרטיסי טיסה לסרי לנקה היא לברר לגבי הגעה דרך מדינות אסיה. מצד שני, לא מדובר על חיסרון משמעותי שמשום שישנן טיסות רבות להודו, סינגפור או תאילנד דרכן ניתן להגיע בסופו של דבר אל סרי לנקה. נתון נוסף אותו חשוב לזכור לגבי טיסות לסרי לנקה הוא נושא הויזה: בעוד בעלי דרכון זר לא זקוקים לאשרת כניסה, ישראלים המעוניינים לבלות באי צריכים לדאוג להוצאת ויזה מראש. כל הסוגים של טיסות לסרי לנקה נוחתות בשדה התעופה המרוחק כ-30 ק"מ ממרכז העיר. שמו של השדה הוא "בנדרנאיקה" ומופעלת ממנו רשת תחבורה ציבורית ענפה. המחירים בסרי לנקה נמוכים ולכן ניתן להגיע לתקופות ארוכות מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב. הנסיעה מנמל התעופה אל מרכז העיר או להיפך מתבצעת באמצעות מוניות ואוטובוסים. מי שמתכנן להגיע אל סרי לנקה עם ילדים יכול להעדיף לנסוע במוניות ספיישל נוחות, אך הרבה תיירים מסתפקים באוטובוסים.
 

טיסות זולות לסרי לנקה דרך יבשת אסיה

המחיר של טיסות זולות לסרי לנקה תלוי ביעד ממנו לוקחים את טיסת ההמשך. היות ואין טיסות ישירות מישראל, ההבדלים בין המחירים נובעים מחברות התעופה השונות הפועלות באסיה. ניתן לאתר טיסות זולות לסרי לנקה בעיקר בחודשים הפחות מבוקשים. לעומת זאת, קשה למצוא טיסות זולות לסרי לנקה בקיץ או כאשר ישנם אירועים מיוחדים באי. רוב הגשמים באי יורדים בין החודשים מרץ למאי וספטמבר עד דצמבר. בשאר ימות השנה יש פחות גשמים ומזג האוויר הוא בעיקר לח. גולשים ומטיילים המתכננים להזמין טיסות לסרי לנקה על בסיס פעילויות אתגריות צריכים להצטייד בביטוח. בנוסף, משרד הבריאות ממליץ לישראלים המגיעים לסרי לנקה להתחסן.
 

כרטיסי טיסה לסרי לנקה עונים על כל הצרכים

סרי לנקה היא א