נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לשטוטגרט

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לשטוטגרט
חופשה בשטוטגרט

טיסות - סדירות

05.06.22 - 15.06.22


$380
הזמן
טיסות לשטוטגרט

טיסות - סדירות

05.06.22 - 15.06.22


$380
הזמן
טיסה לשטוטגרט
שלח

טיסות לשטוטגרט

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לשטוטגרט

תושבי אירופה מכירים את שטוטגרט בזכות תעשיית הרכב הענפה של העיר, אך בשנים האחרונות החלה שטוטגרט להפוך גם ליעד תיירותי מבוקש. גם ערים נוספות בגרמניה, גם בשטוטגרט ישנו שילוב בין מערכת תחבורה ציבורית נוחה לשימוש לבין מרכזי תיירות, תרבות ואומנות. מבחינה גיאוגרפית, שטוטגרט ממוקמת רק 08 ק"מ צרפת ו 028- ק"מ משוויץ, מה שהופך אותה לצומת מרכזית עבור תיירים הנוסעים למספר מדינות שונות באירופה. בנוסף, שטוטגרט ידועה בחשיבותה הגדולה עבור תיירים המעוניינים לראות את היער השחור. בתוך העיר שטוטגרט עצמה שוכנים הפרלמנט ומוסדות הממשלה, לצד שתי אוניברסיטאות.

טיסות לשטוטגרט ועונה מומלצת

מישראל לא מתקיימות טיסות ישירות לשטוטגרט, אך רוב חברות התעופה מציעות מסלול. עם עצירת ביניים. בין החברות ניתן למנות את טורקיש איירליינס, סוויס, לופטהאנזה ועוד. ישנן טיסות שכר ישירות לשטוטגרט, בעיקר בחודשי הקיץ. טיסות אלו מיועדות לצורך הגעה לחופשה באיזור היער השחור. העונות המומלצות לביקור בשטוטגרט הן הקיץ, אשר מתחיל בסביבות חודש יוני וממשיך עד אוקטובר. אחרי דצמבר מזג האוויר הופך קר ועשוי להקשות אל הטיולים. יחד עם זאת, במידה ומרכיבים את החופשה על סמך מקומות סגורים ניתן להגיע גם בחורף.

מוזיאוני רכב למבוגרים ונוער

כאמור, שטוטגרט מייצגת את ההיסטוריה המודרנית והתעשייתית של הגרמניה. זו הסיבה שכל ביקור תיירותי בעיר חייב לכלול את מוזיאון פורשה או מוזיאון מרצדס, אשר לכל אחד מהם יתרונות אחרים. חובבי התעשייה הכבדה ימצאו במוזיאון מרצדס עדות לעוצמתם של המכשירים הגרמניים, לעומת מוזיאון פורשה המתבטא בעדינות ותשומת לב לפרטים הקטנים. בני נוער מאוד אוהבים מוזיאונים מן הסוג הזה, ולכן טיול בשטוטגרט יכול להתאים גם למשפחות.

ארמון ואומנות

במרחק של 01 ק"מ מהעיר שטוטגרט ישנו ארמון שנחשב לאחד המפוארים ביותר בגרמניה. מבחינה חיצונית דומה ארמון לודוויגסברג לארמון וורסאי, אך בפנים אפשר למצוא הרבה הבדלים. חדרי הארמון מכילים אוספי אומנות מתקופות שונות בהיסטוריה ובעיקר מהרנסאנס, הבארוק, רוקוקו ועוד. את הביקור בארמון אפשר לשלב עם פארק השעשועים, בו ניתן להעביר שעות ארוכות.

סקרנים לדעת איך נראית טירה אמיתית?

מבנה נוסף המוכר למשפחות אשר מבקרות בשטוטגרט הוא טירת הוהנצולרן. הטירה משומרת במצב מצוין עד היום, נמצאת בבעלות של המשפחה ולכן לא תמיד פתוחה באופן מלא. ניתן להיעזר באתר האינטרנט של הטירה על מנת לדעת מתי מתקיימים אירועים פרטיים, אך גם סיור בצד החיצוני של הטירה מבטיח חוויה ארכטיקטורית יוצאת דופן.

גן חיות וצמחים לכל המשפחה

אטרקטיה נוספת לילדים היא גן החיות וילהלמה, אשר נחשב לאחד מהגדולים ביותר בגרמניה. הייחודיות של וילהלמה היא לא רק מגוון החיות, אלא גם מספר הצמחים שגדלים בו. ישנן חממות צמחים עצומות מהן ניתן להתרשם ואפילו לגעת, וגם שטחי דשא פתוחים.

 

 
טיסות לשטוטגרט
דורג על ידי ניבית קנפסקי
5