נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לטוקיו

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לטוקיו

שלח
טיסות לטוקיו

טיסות - סדירות

09.12.21 - 18.12.21


$800
הזמן
טיסה לטוקיו
טיול לטוקיו

טיסות - סדירות

09.12.21 - 18.12.21


$816
הזמן

טיסות לטוקיו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לטוקיו

טוקיו היא עיר הבירה של יפן, והיא מהווה לא רק מוקד עלייה לרגל אלא גם מרכז תרבותי וכלכלי חשוב. ישנם חוקרים הטוענים כי כל מה שקורה בשנים האחרונות במזרח מתחיל בטוקיו, אשר בה חיים מעל 21 מיליון תושבים. המורשת המקומית, גורדי השחקים, מערכת הכבישים, אזורי הקניות, מקומות הבילוי והמאפיינים היפניים המסורתיים הופכים את טוקיו למקום שאסור לוותר עליו.

טיסות לטוקיו - מאות אטרקציות

בטוקיו מופעלים שני שדות תעופה, כאשר אחד משמש בעיקר לטיסות פנים והשני לטיסות בינלאומיות. מלבד שני השדות הללו פועלים עוד ארבעה שדות תעופה משניים אשר אינם רלוונטיים לתיירים. כמו באזורים אחרים של יפן, גם הרכבת ידועה בדיוק ובנוחות שהיא מציעה לנוסעים. למעשה, מערכת הרכבות היא אמצעי התחבורה הראשי של טוקיו ולמרות גודלה העצום ניתן להתמצא בה יחסית בקלות. ישנם מספר קווי רכבת עיקריים, לצד קווים מעגליים אשר עוברים גם באזורי התיירות. לצד הרכבת העילית פועל מטרו נקי, יעיל ומקיף.אמצעי תחבורה אלו מייתרים את הצורך באוטובוסים או מוניות, אך גם אותם ניתן להשיג בקלות.

מוזיאוניים בטוקיו

מבחינה תרבותית, טוקיו היא אי של חוויות מנטאליות וצבעוניות. המוזיאון הלאומי של טוקיו, מוזיאון המדע הלאומי, מוזיאון הצילום והמוזיאון הפתוח לארכיטקורה הם רק רשימה מצומצמת של אתרי חובה עבור שוחרי תרבות. בנוסף, ישנם מוזיאונים שוליים ותיאטראות. המאפיינים היפניים של טוקיו מתמזגים עם השפעות מערביות של השנים האחרונות, והתוצאה עשירה ומרשימה.

אתרים מרכזיים

האתרים העיקריים של טוקיו ידועים גם לאלו אשר אף פעם לא ביקרו ביפן. מלבד מרכז שיבויה, הנחשב לאחד מאזורי הבילוי ההומים ביותר בעולם, מצוי במרכזה של טוקיו גם הארמון הקיסרי אשר בו עמדה בעבר טירת אדו. אנשי העסקים מכירים היטב את אזורי הכספים מארונוצ'י ואטמאצ'י כאשר מולם ישנם גם שני אזורים מרכזיים לבידור: גינזה ויוראקוצ'ו. בנוסף, ברובע מינאטו קו נישא מגדל טוקיו ובאזור אואנו מחכה לכם פארק עצום ואפילו גן חיות.

טיסות לטוקיו ועונה מומלצת

החודשים המומלצים לביקור בטוקיו הם מרץ עד מאי ולאחר מכן ספטמבר, אוקטובר ונובמבר. הטיסות מישראל לטוקיו המוצעות על ידי חברת אל על הן דרך הונג קונג או בייג'ין, אך ישנן חברות תעופה סדירות זרות המציעות גם טיסות דרך קייב, מוסקבה, מינכן, איסטנבול או לונדון. זמן הטיסה הממוצע מישראל הוא 21-12 שעות, כולל העצירה וחניית הביניים.

חוויה לכל החיים

לסיכום, קצרה היריעה מלהכיל את כל אפשרויות הבילוי בטוקיו. העצה החשובה ביותר תהיה לערוך רשימה של אתרי תיירות חשובים, לסדר את לוח הזמנים ולקרוא מידע על שעות פתיחה. בכל מקרה, זכרו כי נסיעה אל טוקיו היא חוויה לכל החיים, גם אם לא תספיקו את כל מה שתכננתם. זו הייחודיות של טוקיו ולכן היא זוכה להצלחה תיירות עצומה.

טוקיו - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found