נגישות

טיסות לטוקיו

שלח
טיסות לטוקיו

טיסות - סדירות

20.01.21 - 30.01.21


$909
הזמן
טיסה לטוקיו
טיול לטוקיו

טיסות - סדירות

20.01.21 - 30.01.21


$909
הזמן

טיסות לטוקיו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לטוקיו

טוקיו היא עיר הבירה של יפן, והיא מהווה לא רק מוקד עלייה לרגל אלא גם מרכז תרבותי וכלכלי חשוב. ישנם חוקרים הטוענים כי כל מה שקורה בשנים האחרונות במזרח מתחיל בטוקיו, אשר בה חיים מעל 21 מיליון תושבים. המורשת המקומית, גורדי השחקים, מערכת הכבישים, אזורי הקניות, מקומות הבילוי והמאפיינים היפניים המסורתיים הופכים את טוקיו למקום שאסור לוותר עליו.

טיסות לטוקיו - מאות אטרקציות

בטוקיו מופעלים שני שדות תעופה, כאשר אחד משמש בעיקר לטיסות פנים והשני לטיסות בינלאומיות. מלבד שני השדות הללו פועלים עוד ארבעה שדות תעופה משניים אשר אינם רלוונטיים לתיירים. כמו באזורים אחרים של יפן, גם הרכבת ידועה בדיוק ובנוחות שהיא מציעה לנוסעים. למעשה, מערכת הרכבות היא אמצעי התחבורה הראשי של טוקיו ולמרות גודלה העצום ניתן להתמצא בה יחסית בקלות. ישנם מספר קווי רכבת עיקריים, לצד קווים מעגליים אשר עוברים גם באזורי התיירות. לצד הרכבת העילית פועל מטרו נקי, יעיל ומקיף.אמצעי תחבורה אלו מייתרים את הצורך באוטובוסים או מוניות, אך גם אותם ניתן להשיג בקלות.

מוזיאוניים בטוקיו

מבחינה תרבותית, טוקיו היא אי של חוויות מנטאליות וצבעוניות. המוזיאון הלאומי של טוקיו, מוזיאון המדע הלאומי, מוזיאון הצילום והמוזיאון הפתוח לארכיטקורה הם רק רשימה מצומצמת של אתרי חובה עבור שוחרי תרבות. בנוסף, ישנם מוזיאונים שוליים ותיאטראות. המאפיינים היפניים של טוקיו מתמזגים עם השפעות מערביות של השנים האחרונות, והתוצאה עשירה ומרשימה.

אתרים מרכזיים

האתרים העיקריים של טוקיו ידועים גם לאלו אשר אף פעם לא ביקרו ביפן. מלבד מרכז שיבויה, הנחשב לאחד מאזורי הבילוי ההומים ביותר בעולם, מצוי במרכזה של טוקיו גם הארמון הקיסרי אשר בו עמדה בעבר טירת אדו. אנשי העסקים מכירים היטב את אזורי ה