נגישות
 • מציאת טיסות לאורוגוואי שהכי מתאימות לכם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לאורוגוואי

טיסות לאורוגוואי

טיסות - סדירות

30.05.22 - 14.06.22


$1570
הזמן
טיסות לאורוגוואי במחירים אטרקטיביים

טיסות - סדירות

25.05.22 - 04.06.22


$1789
הזמן
טיסה לאורוגוואי
שלח

טיסות לאורוגוואי

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לאורוגוואי

טיסה לאורוגוואי

טיסות לאורוגוואי מאפשרות לתיירים לגלות צד חבוי ופחות מוכר של יבשת דרום אמריקה. היות ואורוגוואי גובלת עם ברזיל בצפון, נהר אורוגוואי במערב, ארגנטינה והאוקיינוס האטלנטי ניתן להתחיל ביקור ביבשת עם טיסות ליעד אקזוטי ומיוחד. העיר המרכזית אליה מגיעות טיסות לאורוגוואי היא פונטה דל אסטה, בה ישנם גם סוגים רבים של בתי מלון ואתרי בילוי. בנוסף, גם העיר קולוניה נחשבת לעיר מעניינת אשר מצליחה לשלב בין מבצרים עתיקים לאתרי מורשת היסטוריים.
 

אורוגוואי: הצד השקט של דרום אמריקה

אורוגוואי היא אחת המדינות הקטנות ביותר בדרום אמריקה אך עובדה זו אינה מונעת ממנה להיות יעד תיירותי פופולארי. טיסה לאורוגוואי היא בדרך כלל לא האופציה העדיפה על ישראלים, אשר מעדיפים להגיע קודם כל אל בואנוס איירס ולהמשיך משם אל אורוגוואי דרך שייט. איזור החוף של אורוגוואי הוא המאוכלס ביותר משום שהוא פונה אל החוף. כל שאר הארץ מלאה בערבות עשב אשר מונעות בנייה ומגורים.
 

סיבות לטיול \ טיסה לאורוגוואי

ישנן סיבות רבות בגללן כדאי לבדוק את אפשרות ההזמנה של טיסות לאורוגוואי. ראשית, טיסה לאורוגוואי נוחתת במדינה מאוד זולה ומעניינת. למרות המאפיינים הדומים בין אורוגוואי לארגנטינה, באורוגוואי ישנם אתרי תיירות ייחודיים. באורוגוואי נהוג לשתות תה חזק בשם מאטה, לאכול בשר ולטעום ממאכלי הבוקרים – הגאוצ'ו. עשירי דרום אמריקה מגיעים לעיתים קרובות אל אורוגוואי לצורך חופשות ונופש, אך גם תיירים ממקומות אחרים בעולם יכולים ליהנות ממה שיש למדינה להציע.


מטבע ומזג אוויר

המטבע באורוגוואי נקרא פסו אורוגוואיו אך מומלץ להשתמש בהמחאות נוסעים. לא כדאי להגיע אל אורוגוואי עם כרטיסי אשראי משום שלא ניתן למשוך כסף בכספומטים. מי שמוותר על טיסות לאורוגוואי באופן ישיר ומגיע דרך ארגנטינה יכול להצטייד שם בכסף מזומן אשר ישרת אותו במהלך הטיול. מבחינת מזג אוויר, טיסות לאורוגוואי נוחתות כל השנה אך החודשים הקרים מתחילים באפריל ומסתיימים בסוף אוגוסט. שיא הקור הוא בין מאי ליולי ולכן לא מומלץ להגיע בתקופה הזו. בספטמבר חלה עלייה משמעותית בטמפרטורות של אורוגוואי והחודשים החמים מתחילים באוקטובר ומסתיימים בפברואר. למרות מספר ימים גשומים, טיסות לאורוגוואי וטיול ליעד לא אמורים להיפגע מכמות המשקעים המינימאלית.

מידע שימושי לקראת הזמנת טיסה לאורוגוואי

כניסה לאורוגוואי מותנית בהצגת דרכון בתוקף של חצי שנה לפחות. אשרת השהייה מתקבלת לרוב עם ביקורת הגבולות לתקופה של 90 ימים, על גבי חתימה בפתק אותו כדאי לשמור קרוב. שגרירות אורוגוואי בישראל נמצאת בהרצליה וניתן לבדוק מולה פרטים נוספים. בכל מקרה, כדאי לברר לגבי אפשרויות טיול או טיסות לאורוגוואי. יהודים רבים מזמינים טיסות לאורוגוואי לקראת החגים על מנת להצטרף אל הקהילות המקומיות, אך גם בתחום תיירות החוץ ניתן לראות עלייה בביקוש לביקור במדינה. המחיר של טיסות לאורוגוואי משתנה במהלך השנה ויורד בעונות המעבר.

 

 
טיסות לאורוגוואי
דורג על ידי מיקה טביב
5

 

מונטיבידאו - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found