נגישות

טיסות לונציה

טיסות ונציה

ונציה

26/1/21 - 02/2/21

טיסות - סדירות

 

$291
טיסות לונציה
טיסות ונציה

ונציה

22/1/21 - 28/1/21

טיסות - סדירות

 

$300
חופשה בונציה

ונציה

22/1/21 - 28/1/21

טיסות - סדירות

 

$300

מבצעים מיוחדים לונציה

שלח

טיסות לונציה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לוונציה

ונציה נחשבת לאת הערים היפות בעולם. טיסות לוונציה מביאות עמן תיירים מכל העולם. בעיר יש יותר ממאה איים קטנים ו 150 תעלות חוצות אותה וארבע מאות גשרים מחברים בינהם. טיסות לוונציה מביאות אתכם לעיר עם ארכיטקטורה מרהיבה ועתיקה למדי והתחבורה במקום נעשית בעיקר באמצעות סירות שהמפורסמת ביניהם היא הגונדולה. וונציה מתבססת כלכלית על תיירות ומספר התיירים הפוקדים אותה בשנה הוא פי 25 מתושביה הקבועים. אם עוד לא הייתם בוונציה הגיע הזמן לצאת לדרך, ואם כבר הייתם, אתם כבר יודעים שלא משנה כמה ימים תשהו במקום זה לעולם לא יספיק.

מידע שימושי לתייר בונציה

ונציה בנוייה על גבי מאה וחמישים איים המחוברים ביניהם בתעלות וגשרים. בעיר מתגוררים באופן קבוע קצת פחות מ 300,000 תושבים ומספר התיירים במקום הוא אחד מן הגבוהים בעולם. אם אתם בפעם הראשונה בונציה מוטב שתצטרפו לסיור מאורגן בעיר, וכך תוכלו להכיר את המקומות מקרוב ועם הסברים בשפה האנגלית. בונציה, כמו בכל איטליה המטבע הוא האירו והתחבורה בתוך העיר מתקיימת בעיקר בסירות השטות בתעלות. יש מוניות עם מנוע וגם גונדולות ציוריות לאוהבי הרומנטיקה.

מידע על טיסות לונציה

ונציה היא יעד מועדף באירופה וככזו ניתן למצוא אליה טיסות וחבילות נופש רבות. גם טיולים מאורגנים רבים תוכלו למצוא לעיר נהדרת זו, ותמיד מומלץ טיול מאורגן למי שעוד לא היה במקום מעולם. יש טיסות סדירות לונציה וגם טיסות שכר זולות יותר. ניתן להזמין חבילות נופש הכוללות מלון וארוחות או טיסות לבד, כאשר אתם כבר תמצאו את הלינה ואת יתר שירותי התיירות בעצמכם. טיסות לונציה סדירות יעלו לכם בסביבות 740 דולר אך טיסות לונציה שכר יכולות לרדת עד למחירים של 450 דולר.

אטרקציות בונציה

בונציה השייט בתעלות בגונדולה הוא אטרקציה בפני עצמה. בנוסף לשייט מרהיב זה ניתן למצוא בונציה אטרקציות נוספות שיעשן לכם את הטיול למדהים. האקדמי גלרי הינה גלרייה לאמנויות המכילה אוספי ציורים מהמאה ה 15 וה 16 אך עיקר התצוגה מתמקדת בעבודותיו של מיכאל אנג'לו הפסל המפורסם. הבית המוזהב מהווה אף הוא מקור משיכה לתיירים רבים. הוא מעוטר בזהב טהור בנוי בסגנון גותי ונציאני שנבנה בשנת 1434. הבית מאכלס את גלרייה פרנקטי גלאנריה, שיש בה ציורי פרסקו של טיציאן וכן אוסף פסלי ברונזה מדהים. האתר המפורסם מכולם הא ללא ספק כיכר סאן מרקו הציורית והרומנטית במרכזה של ונציה.הכיכר מוקפת בבניינים מפורסמים כמו בזיליקת סאן מרקו ומגדל הפעמונים המתנשא לגובה של 99 מטרים שממנו ניתן להשקיף על נוף העיר עוצר הנשימה. סביב לכיכר בתי קפה יפיפיים, נגני רחוב ויונים לרוב. כמו כן תוכלו ליהנות בונציה מארמון שיש הצבוע בורוד ולבן שנבנה במאה ה-12, רצועת החוף לידו, המוזיאון להיסטוריה ימית, תיאטרון סאן גאלו וכדומה.

אם עוד לא הייתם בונציה תוכלו למצוא טיסות לונציה כל השנה ועכשיו הוא הזמן להזמין כרטיסים.

ונציה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found