נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לורונה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לורונה

טיסות לורונה
טיסה סדירה לורונה
טיסה לורונה
טיסת שכר לורונה

מבצעים מיוחדים לורונה

שלח

טיסות לורונה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לורונה

 

השער להיסטוריה נפתח בביקור בעיר ורונה

ורונה היא עיר עתיקה והמבקרים בה זוכים בחוויה יוצאת דופן. שטחה של ורונה הוא 602 קמ"ר, חיים בה 600,000 תושבים, הגובה שלה הוא 595 מטרים מעל פני הים והפרשי השעות הם שעה אחת יותר מישראל. המטבע המקומי הוא יורו, ניתן להגיע בטיסה לשדה התעופה קאטולו או ברכב על הכביש הראשי 4 A . מבחינת תחבורה פנימית, רוב הטיולים נעשים ברגל. מזג האוויר נוח ברוב ימי השנה והוא מלווה באחוזי לחות יחסית גבוהים.

בואו לבקר את יוליה ולזכות באהבת נצח אמיתית

אתר פופולארי נוסף בורונה הוא הבית של יוליה מהמחזה "רומיאו ויוליה". הבית של יוליה מספק הצצה לתקופה היסטורית חשובה עבור איטליה, אך מלבד הקשר לשייקספיר ולמחזה ישנה מסורת מקומית הטוענת כי פסלה של יוליה הממוקם בחצר הבית הוא סגולה לאהבת נצח. זו סיבה נוספת לכך שורונה הפכה ליעד תיירותי פופולארי בקרב בני זוג, המעוניינים ליהנות מהשילוב ההיסטורי של העיר עם המשמעויות המודרניות להן זכתה.

הצד היהודי של ורונה

אספקט חשוב אחר בביקור בעיר ורונה הוא היהדות. ישנו תיעוד לנוכחות של יהודים בורונה כבר מאז המאה ה 9- , כאשר במשך רוב הזמן היחס אליהם היה חיובי. כיום עומד בוורונה בית כנסת מפואר, הנמצא בעיר העתיקה. העיטורים הנמצאים על קיר הכניסה של בית הכנסת ומסביב לדלת הראשית לקוחים מתוך המסורת היהודית, וישראלים יזהו שם בקלות בין היתר גם את מגדל דוד, מנורת המאור, שער הזהב, יד אבשלום, תורה וקבר רחל.

אתר מורשת לאומית

ורונה נחשבת אתר מורשת עולמית בשל המבנים הרבים שהצליחו להשתמר בה. ביקור בורונה הוא שער להיסטוריה של איטליה ושל רומא, אשר השפיעה במידה רבה על ההיסטוריה של כל העולם המערבי. ורונה עשירה במוזיאונים ובמבנים עתיקים, כאשר התצפית על העיר נמצאת על הגבעה בה שוכנת טירת סן פייטרו.

טיסות לורונה ועונה מומלצת

יש טיסות שכר ישירות לורונה בחודשים מרץ עד אוקטובר, ומי שרוצה לטוס בטיסה סדירה צריך להזמין טיסה למילאנו ולשכור רכב. קיימת גם אפשרות לטוס דרך יעדי אירופה השונים או דרך רומא. תיירים הטסים לורונה למעשה מגיעים לאיזור אגם גארדה או אגם קומו, לצורך טיול בורונה באיזור האגמים או לטובת שהייה באחד מבין כפרי הנופש. החודשים המומלצים לטיול הם מאי עד תחילת יוני, כאשר לאחר מכן עדיף להמתין ולהגיע בחודשים ספטמבר עד אוקטובר.

לא עוזבים את צפון איטליה לפני ביקור בורונה

מבחינת תחבורה, ורונה נמצאת במרחק של שעת נסיעה ברכבת מוונציה. העיר היא לא רק רומנטית אלא גם מסקרנת, ולכן כל טיול בצפון איטליה חייב לכלול ביקור בורונה. אתר האינטרנט של עיריית ורונה ישמח לספק לכם מידע נוסף, אך אין צורך בהיערכות מיוחדת על מנת ליהנות מהעיר.

ורונה - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found