נגישות
 • מציאת טיסות לוושינגטון במחירים משתלמים

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לוושינגטון

שלח
טיסות לוושינגטון

טיסות - סדירות

24.05.22 - 30.05.22


$531
הזמן
טיסה לוושינגטון

טיסות - סדירות

24.05.22 - 05.06.22


$550
הזמן
טיסות לוושינגטון במחירים משתלמים

טיסות - סדירות

19.05.22 - 30.05.22


$526
הזמן

טיסות לוושינגטון

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לוושינגטון

טיסות לוושינגטון

בירת ארצות הברית מזמינה אתכם לחופשה

וושינגטון נמצאת במחוז קולומביה שבארצות הברית, והיא בעלת גבולות משותפים עם המדינות מרילנד ווירג'יניה. אזור הזמן בוושינגטון הוא חמש שעות פחות מישראל, היא קרויה על שם הנשיא הראשון של ארצות הברית ג'ורג' וושינגטון והיא מזוהה בעיקר עם הפעילות הפוליטית של ארצות הברית. כל שלוש רשויות הממשל הפדארלי ממוקמות בוושינגטון: הקפיטול, הבית הלבן ובית המשפט העליון. ביקור בוושינגטון הוא חוויה דמוקרטית מהמעלה הראשונה, עבור כל המשפחה.


שלל פעילויות בשדרת המול

מלבד הפוליטיקה, וושינגטון מציעה גם לא מעט פעילויות נוספות. נקודת המרכז היא בניין הקפיטול, ממנו מחולקת וושינגטון לארבעה רבעים. הרובע הצפון מערבי הוא זה שבו מתנהלים המסחר והכלכלה של העיר, ולכן ניתן לראות הרבה סיורים תיירותיים עוברים באזור. בנוסף, בין גבעת הקפיטול לאנדרטת לינקולן נמצא "המול" - שדרה עצומה ואזור פתוח של עצים, משטחי דשא, אנדרטאות ומוזיאונים. השדרה משמשת את הציבור למטרות תיירות, אך בתאריכים מסוימים ניתן להתרשם גם מהפגנות ומחאות פוליטיות המתקיימות באזור.


מזג האוויר בוושינגטון

וושינגטון מתאפיינת בחורף קר במיוחד. בכל שנה צונחות הטמפרטורות אל מתחת לאפס, מה שהופך את מזג האוויר למושלג. יחד עם זאת, בקיץ קריר ונעים. העונות המומלצות לביקור בוושינגטון הן האביב והסתיו, אך היות והאקלים הוא משתנה עונתי כדאי לבדוק את המעלות ספציפית לפני הנסיעה.


מידע כללי ואמצעי תחבורה

השפה העיקרית בוושינגטון היא כמובן אנגלית, המטבע הוא דולר אמריקאי וכמעט בכל מקום ישנם בנקים וכספומטים להוצאת כסף. באזור וושינגטון העומדת העלות הממוצעת עבור טיול לזוג כולל אוכל, לינה ורכב על 170$. אל הסכום הזה יש להוסיף את מחיר הכניסה לאתרים, המשתנה בין עונות השנה ובין האתרים עצמם. ניתן להגיע אל וושינגטון בטיסות בינלאומיות, בטיסות פנים ארציות או בנסיעה ברכב מכל המדינות השכנות. קווי הרכבות של וושינגטון יעילים וקלים להתמצא בהם. 
 

טיסות לוושינגטון ועונה מומלצת

טיסה ישירה מישראל לוושינגטון אורכת 12 שעות, אך רוב הטיסות עוברות דרך יעדי ביניים. מלבד אל על, החברות העיקריות המציעות טיסות לוושינגטון הן בריטיש איירוויז דרך לונדון, אוסטריין איירליינס דרך וינה ויונייטד איירליינס דרך ערים שונות בארצות הברית. מבחינת עונה, כדאי להגיע אל וושינגטון בעונות האביב והקיץ שהן חודשים מאי עד ספטמבר.
 

טיסות לוושינגטון - חופשה עם המשפחה


משפחות רבות נוסעות אל וושינגטון כדי לחוות את המסורת האמריקאית. מבין כל המדינות בארצות הברית, אין ספק כי וושינגטון מתאימה במיוחד עבור חופשות מן הסוג הזה. מבחינה תרבותית, וושינגטון מציעה את מוזיאון האוויר והחלל הלאומי. ילדים ובני נוער מתחברים למוזיאון הזה והוא נחשב אחד האתרים הפופולאריים ביותר עבור משפחות. בנוסף, בוושינגטון ישנו מוזיאון לאומי להיסטוריה אמריקנית, מוזיאון להיסטוריה של הטבע ומוזיאון ריגול בינלאומי. במילים אחרות, וושינגטון היא לא רק יעד לחופשה אלא גם עיר עשירה במידע היסטורי מרתק. 


ההצלחה של אמריקה

התרבות המקומית של וושינגטון זהה למדינות גדולות אחרות בארצות הברית. כל אחד יכול למצוא בוושינגטון את מה שהוא מחפש, החל מקניות, דרך מוזיאונים ועד קולינריה. אל וושינגטון מגיעים מדי שנה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם, אשר מנסים לפענח את סוד ההצלחה של אמריקה ומוסדותיה הראשיים.
 

וושינגטון די סי - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found