נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לציריך

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לציריך
שלח
טיסות לציריך

טיסות - סדירות

28.05.22 - 04.06.22


$350
הזמן
טיסה לציריך

טיסות - סדירות

10.06.22 - 13.06.22


$317
הזמן

טיסות לציריך

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסות לציריך

מה מציעה ציריך לתיירים?

ציריך היא העיר המזוהה ביותר עם שוויץ, אך היא מהווה גם צומת חשובה בין המדינות איטליה, צרפת וגרמניה. הכלכלה של ציריך מושתתת על תחומים כמו טקסטיל, תעשייה מכאנית, תעשייה כימית ותעשיית שימורים. מלבד היותה מרכז עסקים, תרבות ואופנה שוכנת העיר על חוף אגם ציריך ולכן מהווה מוקד משיכה למקומיים המסוגלים לעמוד ברמת חיים גבוהה. בציריך ניתן למצוא הרבה מאוד חנויות של מותגי יוקרה, בנקים, סניפי רשתות אופנה ומרכזי קניות מפוארים. ציריך היא עדות לעוצמה של אירופה ולשקט השורר ביבשת מאז מלחמת העולם השנייה. ההיסטוריה של ציריך עשירה לא פחות מההיצע התרבותי שלה, ולכן כדאי להגיע לעיר גם במסגרת טיולים מודרכים. טיסות לציריך - יעד רומנטי

ציריך נחשבת יעד רומנטי פופולארי. האווירה הרגועה והשלווה של ציריך, בתי הקפה המגוונים, המסעדות היוקרתיות ובעיקר פינות החמד עשויים להכניס אחד למצב רוח זוגי. את הטיול בציריך ניתן לערוך בתקופה קצרה של סופי שבוע בלבד, אך אפשר גם להגיע לתקופות ארוכות יותר ולישון באחד המלונות המפנקים של העיר. בנוסף, ציריך היא יעד אידיאלי עבור אלו המעוניינים לבקר במספר מדינות שונות באירופה. מערכת התחבורה של ציריך מבוססת על תחנת הרכבת המרכזית, ממנה אפשר להגיע לעשרות יעדים.


אתרי תיירות לכל המשפחה

בתוך ציריך ישנם מספר אתרי תיירות שכדאי לבקר בהם. ראשית, שייט על נהר הלימט הוא דרך נהדרת לגלות את הזוויות הפחות מוכרות של שוויץ. בנוסף, ניתן להצטרף אל אחד מהסיורים הניתנים ללא תשלום בכנסיית פרדיגרקיחה אשר מציגה ספרים, מפות, רישומים ועוד. חובבי החיות יכולים לנסוע אל גן החיות, אטרקציה פופולארית בעיקר בקרב משפחות עם ילדים. גן החיות אמנם אינו גדול, אך יש בו מגוון עצום של בעלי חיים והגישה אליו היא נוחה. גם מוזיאון הצעצועים עשוי להביא לילדים שלכם אושר ושמחה. המוזיאון מציג את אופן ההתפתחות של הצעצועים, מכיל מוצגים מתקופות שונות ועונה על צרכים של מבוגרים. 

טיסות לציריך ועונה מומלצת

החורף בציריך עשוי להיות מאוד קר עבור התייר הישראלי לכן מומלץ להגיע בעונות האביב, הקיץ והסתיו. מבחינת טיסות לציריך, ניתן להזמין כרטיס ישיר בממוצע שעות של 4.5 דרך חברת אל על או חברת סוויס. שאר חברות התעופה מציעות טיסות לציריך אך לא באופן ישיר ובכפוף ליעדי הביניים.

מוזיאונים בולטים

מוזיאון שאנצנהוף וואלטקוגל מציע היכרות עם תקופות שונות בהיסטוריה של אירופה.לעומת זאת, במוזיאון האומנות תמצאו תערוכות מתחלפות, לעומת מוזיאון יוהאן יאקובס שיאפשר לכם לרכוש קפה בטעמים שמעולם לא פגשתם. שפע המוזיאונים בעיר מיועד גם לחובבי אומנות מתקדמים וגם לאלו אשר לא נוהגים לבקר באתרים מן הסוג הזה, משום שהחוויה היא בעיקר תרבותית.


קל להתאהב בעיר כמו ציריך

מחירי הטיסות והחבילות לציריך נשארים דומים כמעט כל ימי השנה. מלבד חודשי החורף בהם המחירים יורדים קצת, אין סיבה לא להזמין חופשה בשוויץ וליהנות ממה שיש למדינה להציע. ציריך היא יעד אטרקטיבי וקל להבין למה תושבי שוויץ התאהבו במקום. ציריך רוכשת לעצמה מעמד מיוחד בקרב הערים המבוקשות בעולם, בין היתר דווקא בזכות השילוב בין היסטוריה עשירה למקומות בילוי מודרניים.