נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ליוון
 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
יוון והאיים
מבצעים מיוחדים
שלח

מידע על נופש ביוון והאיים

חבילות נופש ביוון והאיים

 
חבילות נופש ביוון והאיים הרבים שבתחומה הפכו בשנים האחרונות לאחד מהיעדים המועדפים על ישראלים רבים. מזג האוויר הדומה למזג האוויר בארץ והאפשרות לטוס עם כל המשפחה במחירים סבירים ונוחים הפכו יעדים אלה למאד מבוקשים. עם התקררות היחסים הדיפלומטים עם תורכיה החלו הישראלים לנטוש את אתרי הנופש הכל כלול שמילאו אותם במשך שנים, וגילו כי ביוון התנאים לא פחות טובים והמחירים די דומים. אם גם אתם מחפשים יעד לנופש עם המשפחה כולה, חבילות נופש ביוון והאיים יכולות להיות הדבר הבא עבורכם, ואף מומלץ מאוד לרכוש חבילות דילים ליוון אשר מציעות תכניות של הכול כלול במחירים אטרקטיביים.
 
 
 

מידע שימושי לתייר באיי יוון

 
איי יוון מחולקים לכמה איים גדולים כמו כרתים רודוס, קורפו וכדומה, ולמאות איים קטנים יותר. התחבורה בין האיים לבין עצמם ובין היבשת לאיים מתנהלת ברובה בסירות, למעט האיים הגדולים שיש בהם שדות תעופה המקושרים עם יעדים שונים ברחבי אירופה. חבילות ליוון והאיים מאפשרים לתייר הצצה מקסימה לתרבות יוון העתיקה על שלל מבניה ושרידיה שנמצאים כמעט בכל רחבי יוון. המטבע המקומי ביוון הוא האירו ומבחינת מזג האוויר מומלץ להגיע ליוון בקיץ ובעונות המעבר.מזג האוויר באיים הוא ים תיכוני המזכיר את הארץ ובני המקום נחשבים למאירי פנים.
 

מידע על חבילות נופש ביוון

 
היעדים הפופולריים ביותר ביוון שרוכשים להם חבילות נופש הם אתונה , דלפי, אולימפוס ופיראוס. חבילות נופש ביוון והאיים מפגישות אתכם עם ערש התרבות המערבית על אוצרותיה העתיקים והיפים. חבילות נופש ביוון והאיים כוללות גם את איי יוון המפורסמים כמו כרתים, קורפו, רודוס וכדומה. ניתן לרכוש חבילות נופש כוללות טיסות ליוון ומלון על בסיס חצי פנסיון או חבילות נופש משפחתיות בסגנון הכל כלול באחד מהאיים הרבים. חבילת נופש למשפחות לארבע לילות ברודוס תעלה לכם בסביבות 420 דולר ובאי קוס תוכלו לקבל חבילת נופש במחיר של  230 דולר לשלושה לילות בשיטת הכל כלול.
 

אטרקציות ביוון והאיים

 
האטרקציה הגדולה מכולם היא העיר אתונה על שלל במקומות והאתרים ההיסטוריים ואתרים עתיקים שבה ובראשם הפרתנון הניצב על תל במרכז העיר. אתונה היא מולדת הדמוקרטיה וניתן לבקר באתרי ארכאולוגיה רבים מאותה התקופה. גם דלפי היא מקום נפלא לבקר בו, וגם נמל פיראוס העסוק כל השנה. באיים תוכלו למצוא אטרקציות ללא סוף, החל מספורט ימי הכולל צלילה, סקי מים, ריחוף מעל הגלים וכדומה. הילדים יוכלו ליהנות מפרקי שעשועים המיועדים במיוחד עבורם ובכל האיים תוכלו להצטרף לטיולים סביב האי עם מדריך שמדבר באנגלית. למבוגרים לא יחסרו מסעדות, בתי קפה ומועדוני לילה רבים המאכלסים את איי התיירות בהמוניהם.
 
 
חבילות נופש ביוון והאיים יכולות להיות מאד אטרקטיביות השנה גם למשפחות, גם לזוגות וגם מי שמחפש חופשה יוקרתית יוכל למצוא את מבוקשו בקלות באחד מאיי יוון. חבילות נופש ביוון והאיים יכולות להסתכם בטיסה ומלון ועד ליבילות הכל כלול לכל המשפחה.  אם עדיין לא החלטתם היכן תנפשו הקיץ או בתקופת החגים חבילות נופש ביוון והאיים יכולות להיות מציאה נהדרת עבורכם.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found

מידע נוסף ליוון:
חווייה קולינרית שאסור לפספס - מנות האוכל הכי מומלצות ביוון