נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ללונדון

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון ללונדון

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע על כפר נופש באוסטריה ל 3 אנשים

אוסטריה נחשבת לאחת המדינות היפות והמתויירות באירופה אך הישראלי הממוצע מכיר אותה בעיקר כמדינה שבה מבקרים בתקופות החורף על מנת לעשות סקי סנובורד או כל סוג אחר של ספורט חורף. מה שרוב הישראלים לא יודעים הוא מה שבשאר אירופה כבר מזמן גילו והוא היופי והאטרקטיביות שאוסטריה, אוסטריה כאמור היא מדינה יפיפייה שיש המחשיבים אותה כאחת היפות בעולם היא מלאה בנופים משגעים שנעים בין הרים מושלגים לבין ירוק של יערות ושדות עד אין סוף משובצים באגמים נחלים ומפלים מרשימים, באוסטריה תמצאו גם שלל אטרקציות המתאימות לכל הגילאים ולכל פלחי האוכלוסייה לדוגמא :

 

מפלי קרימל

 
אלו הם המפלים הגבוהים והמרשימים באירופה כולה המפלים המרהיבים שגובהם הכללי הוא 380 מטרים המחלקים לשלושה מקטעים של נפילות המפל, מפלי קרימל ממוקמים בקצהו המערבי של אזור זלצבורג ובסמוך לחבל טירול. ישנן שתי דרכים עיקריות לחוות את המפלים במלוא עוצמתן כאשר האחת היא להתחיל בתחתית המפלים ומשם לטפס מעלה עד לראש המפלים דרך השביל הטיול המסומן והמסודר שישנו במקום ומשם לרדת חזרה אל תחתית המפלים אל מקום החניה. הדרך השנייה היא קלה יותר ומומלצת לאנשים שמעדיפים מסלול קצר מסיבות שונות והיא לקחת מונית מנקודת ההתחלה שבתחתית המפל אשר תיקח אתכם מעלה אל ראש המפל וכל שצריך לעשות הוא לרדת מטה בשביל המסומן אל מקום החניה, שני המסלולים יורדים באותה הדרך ועוברים ביער היפיפה ושופע שבסביבה.
 
מערות אייסריזנוואלט
 
מערות אלה הן מערות הקרח הגדולות באירופה ובעולם כולו, המערות ממוקמות בקרבת העיר זלצבורג (כ40- ק''מ) אורכן של שרשרת המערות וחדרי הקרח התת קרקעיים הוא 42 קילומטרים !! אך מתוכם רק הקילומטר הראשון הוא שפתוח לציבור. במהלך הסיור במערות אלו תוכלו לראות קרח על כל גווניו וצורותיו הטבעיות החל מ : נטיפים וזקיפים ועד לקרח בצורות המזכירות את צורותיהן של חיות מסוימות. כניסה למערות מותרת בליווי מדריך בלבד ונחשבת לאחת האטרקציות הטבעיות המרשימות ביותר בעולם, אל מערות אלו חשוב להגיע לבושים בלבוש חם ללא קשר לתקופה בשנה בה אתם מגיעים שכן גם בקיץ כשהטמפרטורות בחוץ גבוהות מאוד, שכן, במערה הטמפרטורות נשארות נמוכות מאוד והן מתחת לאפס מעלות.
 

קרחון Kitzsteinhorn

 
קרחון זה הנמצא בקאפרון הינו אתר סקי הפעיל במשך כל ימות השנה, אך לא רק סקי ישנו במקום ועל כן גם אנשים אשר לא עושים סקי יוכלו ליהנות משלל האטרקציות הנוספות אותם מציע המקום. ההגעה למקום נעשית על ידי עליה בשלושה רכבלים העולים מעלה וחושפים בפניכם נוף מדהים של ההרים הסובבים את האזור (וכמובן גם את סכר קאפרון עליו נדבר בהמשך). לכשתסיימו את העלייה ברכבלים ותגיעו את הפסגה תוכלו ליהנות ולשחק בשל הנמצא שם כל ימות השנה ובנוסף ישנה מרפסת תצפית מרהיבה המשקיפה על ההר הגבוהה ביותר באוסטריה, בפסגה ישנה גם מנהרה ארוכה העוברת כולה דרך הקרחון. מעט נמוך יותר נמצא אתר הסקי ובו נמצא פארק הקרח אייס ארינה שהוא אטרקציה מלהיב עבור ילדים ומבוגרים כאחד בה תוכלו להחליק במורד המדרונות על גבי שלל מתקנים או פשוט לשבת ולהתבונן על הנעשה במקום באחד מכיסאות הנוח הפרושים באזור, באתר מספר מסעדות לנוחיות המבקרים.
 

הסכר בקאפרון

 
הסכר בקאפרון הוא הסכר הנשקף מן הרכבלים המובילים אל הקרחון אותו הזכרנו קודם. זהו סכר מרשים בגודלו וביופיו אשר בעזרתו מפיקים חשמל לאזור, בסיור אל סכר זה תעברו דרך מסלול הכולל נופים מרהיבים ותצוגה מרשימה של הטבע בשיא כוחו יחד עם מהנאות ושבילים שנעשו בידי אדם. עוד בסיור זה, תזכו ללמוד על אופן הפקת החשמל בעזרתו של הסכר ותבקרו בחדר המכונות של הסכר
 

לסיכום...

 
אוסטריה הינה מדינה מופלא המלאה בנופים ואטרקציות הממתינים למטיילים שיגלו אותם, ישנן המון חבילות נופש באוסטריה המוצעות לקהל המטיילים הישראלי ובמיוחד חופשות קיץ באוסטריה שכן הקהל הישראלי טרם גילה את קסמי המקום בתקופת הקיץ. ישנם המון צורות אירוח באוסטריה שחבילות אלו מציעות ביניהן : דירות נופש באוסטריה, כפר נופש באוסטריה, מלונות באוסטריה ועוד... כאשר כל אחת מן האופציות תהיה טובה ומיוחדת עבור חופשה באוסטריה !

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found