נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת באוסטריה

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

בחר מספר נוסעים

כפרי נופש ווילות ביעדים נוספים

שלח

מידע על כפר נופש באוסטריה ל 4 אנשים

הקיץ הגיע ואיתו הגיעו גם החיפושים עבור יעד אטרקטיבי עבור חופשה משפחתית , ישנם יעדים רבים ומגוונים אשר זוכים לפופולריות והתעניינות מצד הישראלים בתקופות ספציפיות אך נראה כי נעלמות מעינם של אותם הישראלים בתקופות אחרות, דוגמא למקום כזה היא אוסטריה שאותה רוב הישראלים אוהבים לאהוב בתקופת החורף, בה אוסטריה נחשבת לאחד מיעדי הסקי הנחשקים ביותר עקב ההרים המושלגים ומתקני הסקי האיכותיים שבה. אך לאוסטריה צד נוסף שידוע לשאר אירופה ומשם מה נעלם מעינם של הישראלים והוא אוסטריה בקיץ ! אוסטריה בקיץ הוא יעד תיירותי מהמובילים באירופה ואכן אנשים מכל רחבי אירופה והעולם מגיעים לשם בהמוניהם כדי לזכות בנופש באחת מהמדינות היפות בעולם המלאה בנופים עוצרי נשימה ובאוצרות טבע שלא תמצאו בשם מקום אחר באזור כגון: המפלים הגבוהים באירופה, מערת הקרח הגדולה בעולם ועוד...
 

יעדים שווים באוסטריה

 
לאחרונה ישנה התעוררות של הביקוש אחר נופש באוסטריה בחודשי הקיץ מצד משפחות או קבוצות חברים ישראליות אשר הבינו את הפוטנציאל הגלום במדינה יפיפה זו הנמצאת במרחק קצר יחסית ושביכולתה לספק חוויות ואטרקציות ברמות הגבוהות ביותר שניתן, בפני המשפחות או קבוצות החברים המעוניינות לטייל באוסטריה עומדות מספר אפשרויות של ערים ומקומות לינה בהם ירצו לשהות. אם זאת וינה שהיא עיר הבירה של אוסטריה שבה תוכלו למצוא אין ספור אטרקציות ומקומות בילוי המתאימים לכולם ! זוהי עיר מודרנית ותוססת יש בה חיי לילה פעילים אך גם אין ספור אטרקציות למשפחות ולילדים אשר ייהנו בה לא פחות מן המבוגרים, אופציה אחרת היא העיר שטרסבורג, שאף היא, בדומה לוינה את הערים היותר מתויירות באירופה ומעבר ליופייה של העיר ולאוצרות הטבע שבה, מיקומה של העיר בסמוך לגבול הגרמני תורם רבות לזרם ההולך וגדל של התיירים המבקרים בעיר כמידי שנה (שכן ניתן לבקר בשני המדינות בטיול אחד – משתלם !)
 

מקומות לינה באוסטריה

 
לאחר שיבחרו את היעד המועדף עליהם לחופשה באוסטריה יהיו למטיילים כמה אופציות של מקומות לינה ואירוח באוסטריה במהלך הטיול וביניהם : מלונות באוסטריה- באוסטריה, כמו בכל מדינה גדולה ומתויירת באירופה תוכלו למצוא שלל מלונות שונים העומדים בציפיות ובקשות של כל סוגי האוכלוסייה החל מן המלונות הגדולים המפוארים והיקרים מאוד ועד למלונות הקטנים והזולים. המלונות פזורים בכל רחבי אוסטריה ומציעים לינה בקרבה לאתרים ולאטרקציות החשובים לכם, לינה במלונות אלה מועדפת על זוגות או קבוצות קטנות אשר חשובה להם הנוחיות של המלון ומעוניינים להתאכסן באזורים ספציפיים ברחבי המדינה שכן כאמור באוסטריה ישנה פריסת מלונות נרחבת לכל אורכה ולרוחבה.
 

דירות נופש באוסטריה

 
דירות הנופש באוסטריה כמו בכל מקום בעולם הינן דירות מאובזרות ונאות. עם זאת, הן ממוקמות במרחקים סבירים ממוקדי העניין במקומות השונים ומציעות ללנים בהן מקום לינה ברמה גבוהה עם שקט ופרטיות אשר קשה להשיג במקומות הלינה הסטנדרטיים כמו מלונות וכו'.
 

כפר נופש באוסטריה

 
כפרי הנופש באוסטריה הם בעצם אתרי לינה המיועדים לתיירים המבקרים באוסטריה. שכן, הם כפרים המתפרסים על שטח נרחב במיוחד שבו ישנן בקתות רבות המותאמות ללינה של קבוצות או משפחות, הבקתות הינן מעיין "יחידות דיור" בגדלים שונים העומדים בדרך כלל בסטנדרט מאוד גבוהה ומגיעות עם כל הציוד והאבזור הדרוש למגורים, כאשר לכל אחת מן הבקתות שטח פרטי משלה על מנת להעניק פרטיות לאנשים המתארחים בכל בקתה ובקתה. מעבר לבקתות המפוזרות בשטח כפר הנופש המיועדות לשימושם האישי של הנופשים פעמים רבות יהיו גם חלקים בכפר הנופש אשר מיועדים לכלל הקבוצות הנמצאות במקום לדוגמא בריכה, מדשאות ואזורי משחק וכמובן מסעדות וחנויות למיניהן. בחלקם הגדול של כפרי הנופש יוצעו לאורחים גם פעילויות משוטפות אותן מארגנים צוותי המקום ,כפרי הנופש באוסטריה פרושים בכל שטחה של המדינה כאשר ריכוז גבוה ביותר שלהם תמצאו באזורים הקרובים לנקודות עניין ולאטרקציות המובילות במדינה שכן נהוג הוא הדבר שקבוצות ומשפחות הלנות בכפרי הנופש באוסטריה יצאו לטיולים יומיים אשר בהם יבקרו בנקודות העניין ובאטרקציות אותן מציע האזור ואז יחזרו ללון בכפר הנופש כפרי הנופש הינם אופציה מועדפת על מס' של משפחות או קבוצות המטיילות יחד ורוצות ליהנות מזמני איכות לבד אך גם מפעילויות וטיולים משותפים.

וינה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שישי °
Not Found