נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ללונדון

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון ללונדון

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע כפר נופש באוסטריה ל - 5 אנשים

כפרי הנופש באוסטריה הפכו כבר מזמן ללהיט בקרב קבוצות מטיילים מאירופה אשר מבקשים ליהנות מחופשה באוסטריה, שכן, מבין כלל חבילות הנופש באוסטריה המוצעות לקהל הרחב זוהי העדיפה עבורם מבין אפשרויות האירוח באוסטריה. לאחרונה הפכה אוסטריה למוקד תיירות גדול במיוחד גם עבור המטיילים הישראליים בעבורם חופשת קיץ באוסטריה הינה דבר מבוקש עד מאוד. אוסטריה היא מדינה קטנה יחסית (בהשוואה לשאר מדינות אירופה) אך היא נחשבת לאחת היפות ואטרקטיביות שבהן, על כן היא גם אחת המתויירות שבהן. אוסטריה, על אף גודלה הקטן יחסית מחולקת ל - 9 מחוזות נפרדים, כאשר כל אחד מן המחוזות הנ''ל מציע סגנון שונה של מזג אוויר, אוכל ,מנהגים ועוד...
 

תשעת המחוזות של אוסטריה בהם תוכלו לבקר במהלך החופשה, הם:

 

וינה

 
וינה היא העיר הגדולה ביותר באוסטריה והיא גם עיר הבירה שלה, וינה ממוקמת על שפת נהר הדנובה במרכזה של אירופה, זוהי עיר יפה ומרשימה אשר מכילה בתוכה מספר רב של אטרקציות מגוונות וכן ארכיטקטורה קלאסית מעניינת. וינה הייתה בעבר מרכז עולמי ממנו צמחו מגדולי המלחינים בחיינו ובניהם : מוצארט, בטהובן, שטראוס ועוד. ואכן עד עצם היום הזה וינה היא עיר המושכת אליה שוחרי תרבות רבים הבאים ליהנות לא רק מן המוסיקה הקלאסית הכל כך מזוהה עם העיר הזו אלא גם משלל המוזיאונים הפזורים בעיר, הארמונות והארכיטקטורה הייחודית של העיר. את העיר חוצה אגם הדנובה הכחולה שהוא אגם מרשים שמסביבו תוכלו למצוא אין ספור בתי קפה המגישים את עוגות הקצפת הייחודיות של העיר !
 

אוסטריה התחתונה

 
אוסטריה התחתונה הינו המחוז הגדול ביותר מבין תשעת המחוזות ממנה מורכבת אוסטריה והוא ממוקם במזרח המדינה. אזור מחוז אוסטריה התחתונה והוא ידוע בתעשיית היין המיוחדת שהתפתחה במקום ועקב כך התמלא המחוז בכרמים רבות אשר משמשים לייצור היין המקומי . במחוז זה תוכלו למצוא עתיקות רבות ואתרים ארכיאולוגיים מהאיכותיים שבאוסטריה , האזור ידוע גם כן מעצם היותו מחוז שבגבולותיו שוכנת העיירה באדן שבה ישנו מרכז ספא גדול במיוחד.
 

קתרינה

 
מחוז קתרינה ממוקם בסמוך לגבול אוסטריה סלובניה , מחוז זה ידוע בטבע הפראי והייחודי שבו הכול אגמים ויערות רבים ומשום כך זהו גם אחד האזורים המתויירים ביותר באוסטריה כולה. במחוז זה תוכלו למצוא את הפסגה הגבוהה ביותר באוסטריה וגם את המעיינות החמים השוכנים בסמוך לאגם וילאך המפורסם.
 

בורגלנד

 
מחוז בורגלנד הינו המחוז האחרון שבו חלה התיישבות של אוכלוסייה מבין מחוזות אוסטריה , זהו מחוז הידוע בנוף האלפיני אוסטרי שבו וכן בשפע רב של אגמים הפזורים לכל אורכו ולרוחבו של המחוז. המחוז הנ''ל התברך גם בשפע של יין איכותי ובמבנים ארכיטקטונים יפיפיים הכוללים ארמונות וטירות רבות (גם במחוז זה בדומה למחוז קתרינה תוכלו למצוא מעיינות חמים ואתרי ספא רבים).
 

זלצבורג

 
מחוז זלצבורג נחשב לאחד המחוזות היפים שבמדינה וכן העיר זלצבורג השוכנת בחבל ארץ זה נחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה כולה בעקבות הארכיטקטורה הייחודית בסגנון הבארוק אשר שרדה את מלחמות העולם ונשתמרה באופן כמעט מושלם, בזכות הרי האלפים המרשימים שבסביבת העיר וכן בזכות הנהר החוצה את העיר. תיירים רבים מגיעים לעיר זלצבורג בעקבות צלילי המוסיקה אשר נכתב בהשראת המקום וכן בעבור בילוי בפסטיבל המוסיקה של זלצבורג המתקיים בעיר פעם בשנה ונחשב לאחד הפסטיבלים הגדולים ביותר באוסטריה כולה. במחוז זלצבורג תוכלו למצוא גם את מכרות המלח המיוחדים הממקמים בהאליין. טירול - מחוז טירול הממוקם בדרום אוסטריה נחשב בעיני רוב לאזור העמוס ביותר באטרקציות וכאזור המיוחד והצבעוני ביותר בכל רחבי אוסטריה, במחוז זה ממוקמת אינסברוק שהיא עיר הבירה של המחוז ובה ניתן למצוא בחודשי החורף מדרונות סקי נפלאים אשר מתחלפים בקיץ לאזורי טיולים יפים במיוחד. חבל ארץ זה כאמור עשיר במיוחד באטרקציות המתאימות לכל המשפחה וכל אחד יוכל למצוא מוקדי עניין המתאימים לטעמו ולסגנון הטיול המועדף עליו, על כן אזור זה הוא מהאזורים המתויירים ביותר באוסטריה ומהמפורסמים שבהם כמו כן ישנם מחוזות אוסטריה העליונה , ווארלברג וסטיריה היחודים גם הם כל אחד בדרכו שלו אשר יהפכו את הטיול שלכם באוסטריה לחוויה בלתי נשכחת.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found