נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ללונדון

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון ללונדון

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע כפר נופש באוסטריה ל 6 אנשים

בבוא הקיץ ישנן קבוצות רבות של משפחות עם ילדים המעוניינות לבלות בחופשה במקום קרוב יחסית הכולל אטרקציות רבות המתאימות לילדים ולמבוגרים אך במחיר שפוי שלא ירוקן להם את הארנק ! אחד היעדים הנחשקים מסוג זה אשר נגלה לאחרונה לקהל המטיילים הישראלי הוא אוסטריה, אוסטריה היא אחת המדינות היפות באירופה הנהנית משילוב מדהים של הרים מכוסי שלג מצד אחד ומיערות ירוקי עד המשובצים באין ספור נחלים ואגמים מצד שני. אוסטריה על לאחרונה הייתה מוכרת למטייל הישראלי הממוצע כיעד נחשק לתיירות חורף בשל אתרי הסקי המעולים שבה אשר אליהם מגיעים מידי שנה אלפי ישראלים חובבי סקי וסנובורד, אך לאחרונה חלה תפנית והתיירים הישראלים גילו את אשר גילו התיירים האירופיים כבר לפני שנים רבות, והדבר המדובר הוא
 

תיירות הקיץ באוסטריה

 
חופשת קיץ באוסטריה הפכה בשנים האחרונות לדבר החם בעולם התיירות הישראלי, שכן, אוסטריה מציעה אין ספור אופציות לטיולים שונים ומגוונים המתאימים לכל הרכב החל מחבורה של חברים ועד למשפחה עם ילדים קטנים. אופציות הלינה באוסטריה מגוונות גם כן והן נעות ממלונות דרך דירות נופש באוסטריה ועד לכפר נופש באוסטריה שהוא אגב אופציית הלינה המועדפת על משפחות הוא קבוצה של משפחות המעוניינות לטייל יחד . בכל הנוגע לאטרקציות המתאימות למשפחות עם ילדים ישנן אין ספור אטרקציות הפזורות לכל אורכה ולרוחבה של אוסטריה ובמרחקים קצרים יחסית אחת מן השנייה דבר שמקל מאוד על הטיול עם הילדים.
 

המחוזות באוסטריה

 
אוסטריה כידוע מחולקת למחוזות, כאשר בכל מחוז תוכלו למצוא את האטרקציות המיוחדות והייחודיות שהוא מציע ... חבל טירול - חבל טירול הינו אחד מיעדי התיירות הפופולריים שבאוסטריה וזאת בשל יופיו המדהים וכן בשל האטרקציות הרבות הפזורות לאורכו ולרוחבו, ביניהן תוכלו למצוא את : ששת עולמות ההרפתקאות : ששת עולמות ההרפתקאות הם מספר מסלולי טיולים המיועדים לכל בני המשפחה ובפרט לילדים שביניהם, הטיולים מלווים במדריכים וניתן להגיע אליהם באמצעות רכבלים הנמצאים באתר. כאמור ישנם שישה עולמות הרפתקה ואלו הם : אלפינינו - אלפינינו הוא מסלול באורך של כקילומטר וחצי הכולל מספר תחנות המקושרות ביניהן בגשרי חבלים , טירה מתנפחת ועוד בתחנות עצמן יצטרכו הילדים לפתור חידות שונות ומשונות וזאת בעזרת שימוש בכל אחד ואחד מחמשת החושים, המסלול הינו מסלול יפיפה כך שגם ההורים יוכלו ליהנות בזמן שהילדים עסוקים בפתירת החידות. עולם ההרפתקאות הבא הוא עולם הקסם של אלמי - אל המקום תוכלו להגיע ברכבת פתוחה אשר תוביל אתכם לפסגה בגופה של למעלה מאלף וחמש מאות מטרים שם יוכלו הילדים ליהנות ממתקנים רבים המבוססים על סיפורי אגדות שונים ומיוחדים, בזמן שהילדים נהנים במתקנים יוגלו ההורים ליהנות במסעדה הנמצאת במקום ומשקיפה אף היא על נוף מרהיב. במקום ישנו גם פארק סלעים מעניין ואטרקטיבי לכל המשפחה. ישנם עוד 4 עולמות הרפתקאות (שקצרה היריעה מלהכיל) אך ללא ספק זהו מקום בילוי מומלץ למשפחות עם ילדים.
 

וינה - עיר הבירה של אוסטריה

 
וינה - וינה היא עיר הבירה של אוסטריה כולה זוהי עיר גדולה ומודרנית אשר לה גם צדדים היסטוריים רבים וגם אטרקציות עכשוויות המתאימות למשפחות עם ילדים בכל הגילאים וביניהן תמצאו את :
 
 
 
לונה פארק פארטר : זהו פארק השעשועים הראשון באוסטריה באירופה ולמעשה בעולם כולו בזמן הפתיחה המקום הכיל מתקן אחד בלבד ואילו כיום ניתן למצוא בפארק ענקי זה מעל ל250 מתקנים שונים התאימים לכל הגילאים , בין המתקנים תוכלו למצוא רכבות הרים ורכבות שדים, מבוכים ובתי מראות , קרוסלות , דוכני משחק רבים המאפשרים זכיה בפרסים וכמובן את הגלגל הענק המפורסם המשקיף על הפארק כולו ועל הנוף עוצר הנשימה של חבל טירול, במקום ישנם דוכני אוכל רבים ואף מספר מסעדות המגישות מגוון רב של מאכלים.
האקווריום : זהו אקווריום ענק המכיל אלפי דגים ויצורים ימיים שונים החל מאלמוגים ועד לצבי ים ונחשי מים הביקור מאקווריום מומלץ לכל המשפחה שכן הגדולים וגם הקטנים ייהנו מביקור זה ואף יזכו ללמוד דבר או שניים על בעלי החיים הימיים המוצגים במקום.
מוזיאון השוקולד : מוזיאון השוקולד הינו מוזיאון יחיד מסוגו באוסטריה כולה , במוזיאון זה תוכלו ללמוד הכל אודות המאכל האהוב החל מגידול ואיסוף פולי הקקאו דרך שיטות ייצור השוקולד במהלך ההיסטוריה עד ימינו אנו ובסופו של הסיום תוכלו אף לטעום ממיטב התוצרת שבמקום , סיור לימודי וטעים שכולם ישמחו לקחת בו חלק.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found