נגישות

בחר מספר נוסעים

שלח

לטייל בחבל הארדנים עם ילדים

לקראת סיומה של שנת הלימודים, ולקראת בואו של הקיץ השמשי, רובנו מוצאים את עצמנו מתחבטים כיצד להעסיק את ילדינו בחופש הגדול. בעידן בו אנחנו חיים, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, בצפון, במרכז, בדרום או מעבר לים, העולם פתוח בפנינו. עם התרבות האטרקציות הבחירה נעשתה קשה יותר ויותר, ואנו "נאלצים" להתלבט.

כאשר מחפשים את החופשה המשפחתית המיטבית, חשוב לוודא שכל הנופשים, ובמיוחד הילדים, יוכלו להנות במקום אליו אתם נוסעים. חשוב למצוא מקום עם אטרקציות שונות לילדים, כדוגמת פארקים או פעילויות ספורט ימי, אך אסור לשכוח את הנאת ההורים גם כן. כפרי נופש בבלגיה ובמיוחד אלה שנמצאים בחבל הארדנים, יכולים לענות על השילוב הזה בצורה ראויה בהחלט.

הילדים לא ישכחו את הטיול הזה


חבל הארדנים, שמתאפיין ביערות ירוקי עד ובנהרות כחולים ומפכים, ידוע גם באטרקציות הייחודיות והמהנות שלו, שחלקן אף מתאימות גם לילדים. נסקור מעט מהאפשרויות הרבות שישנן באזור, כדי להקל עליכם את הבחירה. אז אם כבר בדקתם מחירים של כפר נופש בבלגיה ואתם עומדים להזמין, המשיכו לקרוא ותקבלו רעיונות טובים לחופשה המשפחתית שלכם.

טיולי אופניים


אחד הבילויים הזולים והחביבים למשפחה בחבל הארדנים, הוא טיול אופניים. ניתן לשכור במחיר נוח אופניים, ולרכב לאורכו ולרוחבו של האזור, שמרושת במאות מסלולים מגוונים בדרגות קושי שונות. למתקשים או לעצלנים מבינכם, ישנה אפשרות לשכור גם אופניים חשמליים, שיקלו עליכם את העליות הרבות בחבל.

מוזיאון החלל האירופי (Euro Space Center)


המוזיאון שעוסק בחקר החלל, האירופי והאמריקאי, מכיל מגוון פעילויות שילדיכם לא ירצו לפספס. בולטת מעל כולם "הליכת החלל", שמדמה את תנאי החלל נטולי הגרביטציה. בנוסף, ניתן ללמוד במוזיאון על אימוני האסטרונאוטים, על עיצובן של החלליות, על מערכות סולאריות, ועל דברים נוספים. המוזיאון מעניין ושובה את עיניהם של מבוגרים וילדים גם יחד, ובהחלט שווה ביקור.

Adventure Valley Durbuy


זהו פארק אתגרי, שמכיל מגוון פעילויות והרפתקאות המכוונות בעיקר לילדים, אך גם מבוגרים עשויים להנות מאוד מהחוויה. בין הפעילויות שניתן למצוא בפארק נמצאות: מיני גולף, מגלשות, קירות טיפוס, טרמפולינות גדולות, אתגרי מחש