נגישות
 • חופשה בבלגיה - 2 נוסעים

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

בחר מספר נוסעים

שלח

לטייל בחבל הארדנים עם ילדים

לקראת סיומה של שנת הלימודים, ולקראת בואו של הקיץ השמשי, רובנו מוצאים את עצמנו מתחבטים כיצד להעסיק את ילדינו בחופש הגדול. בעידן בו אנחנו חיים, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, בצפון, במרכז, בדרום או מעבר לים, העולם פתוח בפנינו. עם התרבות האטרקציות הבחירה נעשתה קשה יותר ויותר, ואנו "נאלצים" להתלבט.

כאשר מחפשים את החופשה המשפחתית המיטבית, חשוב לוודא שכל הנופשים, ובמיוחד הילדים, יוכלו להנות במקום אליו אתם נוסעים. חשוב למצוא מקום עם אטרקציות שונות לילדים, כדוגמת פארקים או פעילויות ספורט ימי, אך אסור לשכוח את הנאת ההורים גם כן. כפרי נופש בבלגיה ובמיוחד אלה שנמצאים בחבל הארדנים, יכולים לענות על השילוב הזה בצורה ראויה בהחלט.

הילדים לא ישכחו את הטיול הזה


חבל הארדנים, שמתאפיין ביערות ירוקי עד ובנהרות כחולים ומפכים, ידוע גם באטרקציות הייחודיות והמהנות שלו, שחלקן אף מתאימות גם לילדים. נסקור מעט מהאפשרויות הרבות שישנן באזור, כדי להקל עליכם את הבחירה. אז אם כבר בדקתם מחירים של כפר נופש בבלגיה ואתם עומדים להזמין, המשיכו לקרוא ותקבלו רעיונות טובים לחופשה המשפחתית שלכם.

טיולי אופניים


אחד הבילויים הזולים והחביבים למשפחה בחבל הארדנים, הוא טיול אופניים. ניתן לשכור במחיר נוח אופניים, ולרכב לאורכו ולרוחבו של האזור, שמרושת במאות מסלולים מגוונים בדרגות קושי שונות. למתקשים או לעצלנים מבינכם, ישנה אפשרות לשכור גם אופניים חשמליים, שיקלו עליכם את העליות הרבות בחבל.

מוזיאון החלל האירופי (Euro Space Center)


המוזיאון שעוסק בחקר החלל, האירופי והאמריקאי, מכיל מגוון פעילויות שילדיכם לא ירצו לפספס. בולטת מעל כולם "הליכת החלל", שמדמה את תנאי החלל נטולי הגרביטציה. בנוסף, ניתן ללמוד במוזיאון על אימוני האסטרונאוטים, על עיצובן של החלליות, על מערכות סולאריות, ועל דברים נוספים. המוזיאון מעניין ושובה את עיניהם של מבוגרים וילדים גם יחד, ובהחלט שווה ביקור.

Adventure Valley Durbuy


זהו פארק אתגרי, שמכיל מגוון פעילויות והרפתקאות המכוונות בעיקר לילדים, אך גם מבוגרים עשויים להנות מאוד מהחוויה. בין הפעילויות שניתן למצוא בפארק נמצאות: מיני גולף, מגלשות, קירות טיפוס, טרמפולינות גדולות, אתגרי מחשבה שמשלבים פעילות ספורטיבית וחידות הגיון, מלחמות לייזר והמון נוספות. בנוסף ניתן לשכור קיאקים או אופניים כדי לנצל עוד מעט מהטבע הנהדר, שהפארק נמצא בתוכו.

 

Parc Attractif Reine Fabiola


זהו פארק שעשועים נוסף, אך הוא מתאים בעיקר לילדים קטנים בין הגילאים 3-12. ישנו מגרש משחקים גדול, עם טירות, חבלים, גשרים וכו', ולצדו ישנו אזור הסעדה חביב בו ההורים יכולים לשבת ולנוח, בזמן שהילדים נהנים. בנוסף ישנו מסלול טיפוס שמתאים לילדים מעל גיל 8, ויכול להיות מהנה גם לבני נוער ולמבוגרים. בפארק יש גם מסלולים לרכבי קארט, חשמליים וכאלה שמופעלים על ידי פדאלים. מחירו של הפארק נוח ושווה לכל כיס.

למידע נוסף אודות כפרי הנופש בבלגיה:

 * 3 הדרכים הכי אטרקטיביות לטיול וחוויית חבל הארדנים

עונות מומלצות לטיול בחבל הארדנים - העונות בהן יהיה לכם הכי משתלם לטייל באזור

3 המחוזות של חבל הארדנים שאסור לכם לפספס
 

לובליאנה - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found