נגישות
 • חופשה בבלגיה - 5 נוסעים

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

בחר מספר נוסעים

שלח

חבל הארדנים בבלגיה - 3 המחוזות ששווה לכם להכיר

לבלגיה יש תדמית של מדינה משעממת ושטוחה. כשהיא מוקפת על ידי צרפת, שוויץ, גרמניה והולנד, אפשר להבין אולי את מקור התדמית. אז מדינות הענק הללו, שבכל אחת מהן בפני עצמה תרבות מרתקת, מטבח אנין ואטרקציות מהנות, העפילו על בלגיה בעולם התיירות ולא אפשרו למדינה הרגועה הזו לבטא את מלוא כוחה. 

אולם בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שמחפשים נופש רגוע יותר, לעזוב את חיי השגרה אל מקום חדש ולא מוכר, מתחילים לחקור את בלגיה ומבינים ששטוחה - היא ממש ממש לא. אם אתם מחפשים אוכל טוב, אלכוהול ברמה גבוהה, נופים עוצרי נשימה ואתרי נופש יוקרתיים - כפר נופש בבלגיה יכול להיות עבורכם החופשה המושלמת.

אחד היעדים הכי מומלצים המשלבים את כל האלמנטים האלה הוא חבל הארדנים שבבלגיה, אזור עתיר  ביערות עד צפופים, שמתפרס בעיקר על שטחן של בלגיה ולוקסמבורג, אך שלוחותיו מגיעות גם עד צרפת, וכן גרמניה. חבל הארדנים משופע בכפרי נופש בבלגיה ובלוקסמבורג, שהינם מהיוקרתיים והמרגיעים ביותר בארץ. האזור מתאפיין בתחושה שהוא “באמצע שום מקום” כשלמעשה הוא מלא באטרקציות לכל המשפחה ולכל גיל, כך שנופש בארדנים יכול להיות תוסס ומעניין, בלי תחושת המחנק שבערים הגדולות והתיירותיות.

חבל הארדנים נמצא ברובו במזרח בלגיה ומשתייך לחלק במדינה שדובר צרפתית. בחבל הארדנים שלושה מחוזות מרכזיים: לוקסמבורג, ליאז’ ונאמור, לכל אחד מהם טבע שונה, טמפרטורה קצת אחרת ואופי שמייחד רק אותו.

מחוז נאמור -מחוז נאמור, השוכן בצפון-מערב חבל הארדנים, מלא בשדות תירס, עמקים ונהרות. המחוז גם מלא במערות נטיפים, שהמפורסמת שבהן היא The Grotto of Han, והיא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בארדנים. בנאמור שתי ערים מרכזיות, נאמור ודינאן. העיר נאמור היא עיר עתיקה שבמרכזה זורם נהר המז, אחד מהנהרות הארוכים והחשובים במערב אירופה העובר גם בצרפת ובהולנד. בעיר מצודה עתיקה שעליה תצפית מרהיבה על הסביבה, מוזיאונים, כנסיות ומבנים אדריכליים מרשימים, לצד פארקי שעשועים ואתרים לכל המשפחה.

מחוז ליאז’ - ליאז’ משתרע במזרח הארדנים וגובל בגרמניה ובהולנד. ליאז’ מארחת גם היא את נהר המז, שלאורכו בתוך המחוז מפוזרות טירות מרהיבות ביופיין שניתן לבקר בהן. בליאז’ שתי ערים אופנתיות, ספא וליאז’, המציעות חווייה רגועה ואירופית קלאסית: אדריכלות מפוארת, רחובות מפותלים, חנויות קטנות ואיכותיות. במחוז יש גם שמורות ופארקים המציגים את הטבע של חבל הארדנים במלוא עוצמתו.

מחוז לוקסמבורג - למרות השם המבלבל, מחוז לוקסמבורג עצמו נמצא בבלגיה, אך גובל בלוקסמבורג, ומכאן שמו. המחוז מכוסה כמעט לחלוטין ביערות מרהיבים, ולכן תוכלו למצוא בו כמה וכמה פארקים המוקדשים לטבע ולחינוך להכרת ולאהבת הטבע. כמובן גם במחוז לוקסמבורג עשרות נהרות ונחלים, אך גם ערים עתיקות מתקופת ימי הביניים.

כפר נופש בבלגיה: אוכל, בירה, טבע


כפרי נופש בבלגי השנמצאים באזור הארדנים מציעים חוויה נדירה שמשלבת בין תחושת רוגע שאנחנו רגילים לחוות בדרך כלל באתרי ההכל כלול בטורקיה או בתאילנד, ובין אטרקציות המאפיינות את אירופה ומלאות בתרבות. אז מה יש לבלגיה להציע, על קצה המזלג?

בחזית המטבח הבלגי נמצאים הבירה והשוקולד. מי שמבין קצת בבירות יודע שהבירה הבלגית נחשבת לייחודית בטעמה, ואיכותית במיוחד. השוקולד הבלגי כמובן ידוע ברחבי העולם בטעמו המעולה, וכמעט לאן שלא תפנו בבלגיה תמצאו שוקולטריות מדהימות. בחבל הארדנים תמצאו גם מוזיאונים שלא יביישו אף עיר באירופה, עם יצירות אמנות, אדריכלות וארכיאולוגיה מרתקות. וכמובן - הנופים. הנופים של חבל הארדנים מגוונים ומעוררי השתאות. יערות צפופים, עמקים רחבי ידיים ועשרות ואף מאות נחלים - הכל בתא שטח לא גדול שנקרא חבל הארדנים.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם:

* 3 הדרכים הכי אטרקטיביות לטיול וחויית חבל הארדנים

* לטייל בחבל הארדנים עם ילדים - כל האטרקציות לבילוי המשפחתי המושלם
 
 

לובליאנה - מזג אוויר

currentdayrain.png
ראשון °
Not Found