נגישות

בחר מספר נוסעים

שלח

3 דרכים אטרקטיביות לחוות את הארדנים בבלגיה

הרשו לעצמכם לצאת קצת משגרת החיים העמוסה, קחו את המשפחה ותצאו לאחד המקומות היפים בתבל. חבל הארדנים, שנמצא בעיקרו בבלגיה ולוקסמבורג (נוגע גם בצרפת ובגרמניה), הוא אזור שמוכר בזכות הצמחייה הרבה, זרימת המים המרגיעה וכמובן שלל אטרקציות תיירותיות, שלא ישאירו אף תייר אדיש. כפרי נופש בבלגיה מתאפיינים בשלווה והנאה, ואלו שבחבל הארדנים עולים על כולם.

את יופיו האדיר של הטבע באזור, ניתן לחוות בדרכים מגוונות. הפעילות הנפוצה ביותר היא הליכה במסלולים הירוקים והיפים, אך אי אפשר שלא לציין את מסלולי האופניים המרהיבים, שפרושים לאורכו של החבל. ישנן כמובן אטרקציות נוספות למשפחה, כמו ספורט ימי, ספורט אתגרי, מסעדות טובות, פארקי שעשועים וכו'.

כיוון שקשה לעמוד בפיתויים הללו, סביר שאתם כבר אורזים מזוודות ומחפשים איזה כפר נופש בבלגיה הכי מתאים לכם. לכן, הכנו לכם סקירה קצרה על הפעילויות המומלצות בחבל הארדנים. מובן שהיריעה קצרה מלתאר את שלל סוגי הפעילויות ואת האפשרויות הרבות, אך ניסינו להביא אליכם את הפנינים האמיתיות של האזור.

שבילי הליכה


כפי שנכתב לעיל, הפעילות הנפוצה ביותר באזור היא הליכה, וזה לא במקרה. ישנם שבילי הליכה רבים מספור, שחלקם אתגריים יותר ופונים לאלה מבינכם שאוהבים מסלולים קשים, וחלקם נוחים ומתאימים למשפחות עם ילדים, וגם לטיולים עם חיות מחמד.

נינגלינספו (Ninglinspo)


אחד המקומות הנפלאים ביותר שיש לחבל הארדנים להציע. אינספור מסלולי הליכה מרהיבים, שמשלבים נחלים מפכים, נופים מדהימים ועצים ירוקי עד. חשוב להצטייד בנעלי הליכה נוחות, ובמפת שבילים של המקום, כי קל מאוד לפספס את השלטים, וחלקם לא ברורים.

"קבר הענק" (The Giant's Tomb)


על אף השם המפחיד, זהו אחד המקומות היפים שתראו בחייכם. נקודת התצפית השקטה משקיפה על נהר כחול, שמקיף אי ירוק וחגיגי. זו גם נקודת התחלה לכמה מהמסלולים ה