נגישותבלבדר  בריכה

בלוודר  חדר

בלבדר מגלשות מים


כפר הנופש BELVEDERE VILLAGE

 
מיקום הכפר:  הכפר נמצא ב קסטלנובו דל גארדה (Castelnuovo del Garda), במחוז ורונה, במיקום פנורמי על הגבעות המורייניות, כ-5 קילומטרים דרומית מזרחית מאגם גרדה וכ-4 ק"מ מפארק השעשועים GARDA LAND. ורונה נמצאת כ -15 ק"מ מזרחה.
 
 
 
תיאור הכפר:  הכפר ממוקם בקסטלנואבו דל גארדה (Castelnuovo del Garda), ומשתרע על שטח של 42,000 מ"ר, עם 182 דירות שנבנו סביב פארק גדול, שלוש בריכות גדולות ומגרש משחקים מפואר. 
על שטח הכפר, כביש פנימי נוח ובטוח, נגיש רק לאורחים, מאפשר לכם להגיע בקלות אל חדרי האירוח שלכם על ידי החנייה של המכונית שלכם בסביבה הקרובה.
בלב הכפר יש מיני-מרקט נוח, מצויד היטב, המסעדה / פיצרייה המעולה ומזנון חטיפים טעימים, משקיפים אל שלושת הבריכות הגדולות, כך שתוכל ללגום אפריטיף קריר על המרפסת, ולראות את הילדים שוחים בשמחה במים.
בצד הנגדי של הגן יש כדורעף חופים ובריכת שחייה, בעוד בפארק ממוקם בריכת תינוקות עם עומק מרבי של 70 ס"מ, שם תוכלו למצוא משחקי מים מהנים רבים.
ליד הבריכה ישנו המיני קלאב, לילדים בגילאי 4 עד 12, שבו בדרנים מנוסים יציעו תכניות מגוונות.
 
תיאור הדירות: בכל היחידות יש מיזוג אוויר וטלוויזיה בלוויין עם מסך 19 אינץ' וכוללות מרפסת, מרוהטות עם שולחן גינה וכיסאות. כמו כן מגבות, מוצרי טואלטיקה ומטבח ממתינים לכם עם ההגעה.
 
הגעה בין השעות 16:00-22:00
עזיבה מהשעה 7.30 עד 10.00 
במקרה של עזיבה מעבר לזמן המתוכנן, יחוייב לילה נוסף.
 
המחיר אינו כולל:
מס תיירותי אינו כלול.
חנייה לרכב אחד ליחידה כלולה במחיר
עבור כל יחידות הדיור יש פיקדון (פיקדון במזומן) אשר ניתן לגבות בגין כל נזק שנגרם ליחידה או לריהוט וציוד שלה.
 
שלח