נגישות

בחר מספר נוסעים

שלח

מידע על כפרי הנופש ביער השחור

חבילות הכוללות טיסה, לינה ורכב
אין זו קלישאה, היער השחור שבגרמניה הוא אחד מאתרי הנופש המיוחדים והמרהיבים למשפחות עם ילדים באירופה. היער השחור ממוקם בדרום גרמניה על גבול צרפת והוא נושק לאלפים. אורכו כ 170 ק"מ ורוחבו מגיע ל 60 ק"מ. חופשה ביער השחור זה מסע לטבע מרהיב הכולל נהרות, מפלים, הרים, אתרי סקי לחורף, אתרי ספא מרהיבים ומרחצאות, מסעדות ובתי קפה בכפרים ציוריים ממש כמו בסיפורים.
 

 

כפרי נופש ביער השחור – חופשת טבע מיוחדת במינה

 
כפרי נופש ביער השחור הם כפרים בסגנון של צימרים כפריים ומרווחים המעניקים למשפחות המגיעות אפשרויות רבות לחופשה פעילה ומהנה באיזור טבע מרהיב ביופיו. האזור כולו הוא למעשה פיסת טבע מקסימה, שקטה ושלווה המבטיחה וגם מקיימת. משפחות רבות מישראל כבר יצאו לחופשה בכפרי הנופש של היער השחור וכולן חוזרות עם חוויות מיוחדות במינן. חופשה ביער השחור כוללת טיולים ברכבים או טיולים רגליים, שייט בנהרות, ביקור בעיר הבירה של האזור, פרייבורג, עם האוניברסיטה המפורסמת הממוקמת בה והקתדרלה הגדולה שלה, ואין ספור אטרקציות שונות לכל המשפחה.
 
 

בחירת כפרי נופש ביער השחור

 
באזור זה תוכלו למצוא מגוון רחב של כפרי נופש ואפשרויות לינה נוספות. כפרי הנופש מחולקים בדרך כלל לבקתות המיועדות למשפחות עד 6 נפשות וניתן להזמין את גודל הבקתה לפי גודל המשפחה. יש בקתות לזוגות, למשפחות עם ילד אחד, שניים ועד ארבעה. בחירת כפרי הנופש תלוייה גם באזור הספציפי שתרצו לשהות בו בזמן החופשה, ויש מקומות המיועדים לנופשי החורף המגיעים עם המשפחה לעשות סקי בהרים הסמוכים.
 

חוויה אחרת
 

חופשה ביער השחור היא חוויה שלא הכרתם בשום מקום אחר באירופה, ולמרות שמו של היער הוא לא שחור כלל, אלא ירוק ומלא חיים, טבע מרהיב, בעלי חיים רבים ומסלולי טיולים מכל הסוגים והמינים.

מינכן - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 7 - ° 8
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 7-18
  • 8-16
  • 12-17