נגישות

בחר מספר נוסעים

שלח

מידע על כפרי הנופש ביער השחור

חבילות הכוללות טיסה, לינה ורכב
היער השחור הממוקם בדרום גרמניה הוא אחד מאתרי התיירות המובילים באירופה ובמיוחד למשפחות עם ילדים המחפשות חופשה בטבע מרהיב עם אין ספור אטרקציות נהדרות, עיירות ציוריות, נהרות ואגמים מופלאים, מפלים מרהיבים, עמקים קטנים ואין ספור מסלולי טיולים ברגל, באופניים וברכב. כפרי נופש ביער השחור יש למכביר והם מיועדים למשפחות עם ילדים וכוללות פעילויות רבות לקטנים ולגדולים.
 

היסטוריה של יער מיוחד
 

מעבר לכל האטרקציות והמקומות הקסומים היער השחור הוא בעל היסטוריה מיוחדת במינה. היער השחור הוא למעשה אחד האיזורים העיקריים ששני האחים גרים ליקטו את הסיפורים והאגדות המוכרות לכולנו, כמו: עמי ותמי, כיפה אדומה ורבים נוספים. האגדות מספרות על גמדים שהתגוררו ביער השחור, בתקופות עתיקות, פיות, מכשפות, וכן על מיתוסים רבי רושם וכיוצא באלה.
 
 

כפרי נופש ביער השחור – מגוון רחב של אפשרויות 

 
אם אתם מתכננים חופשה ביער השחור תגלו כי באיזור המשתרע על שטח גדול (170 ק"מ אורכו ו 60 ק"מ רוחבו) יש למעלה מ180 כפרים ועיירות ועשרות כפרי נופש המיועדים לזוגות, למשפחות עם ילדים וגם לנופשי החורף המגיעים לסקי בהרים הסמוכים. היער השחור מחולק האופן סכמטי לשלושה חלקים עיקריים: דרום היער, מרכז היער וצפון היער ולכל אזור כזה כפרי נופש המספקים אטרקציות ופעילויות רבות ומגוונת.
 
 

אזורי חופשה מומלצים

 
 
• חופשה ביער השחור בצפון כוללת את העיר באדן על המרחצאות הנהדרות שבתחומה, ואת העיר קרלשרואה על הארמונות והטירות הגדולים שבתחומה.
• חופשה ביער השחור במרכז כוללת את העיר טרייברג הידועה בעולם כולו בייצור שעוני הקוקייה שלה ובמפלים הסמוכים אליה הנחשבים למפורסמים בעולם כולו.
• חופשה בחלק הדרומי של האזור כוללת בין היתר גם את גבעות פלדברג המתנשאות לגובה של 1400 מטר וכן מסלולי רכיבה באופניים בפארק הגדול אסנהורן.

מינכן - מזג אוויר

currentdayrain.png
ראשון °
Not Found