נגישות
 • כפרי נופש באגם גארדה במחיר המשתלם ביותר

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • טיסה ומלון

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מבצעים נוספים באיטליה

שלח

נופש באגם גרדה

נופש באגם גארדה

לדעת רבים, האזור הצפוני של איטליה הינו האזור היפה ביותר של איטליה כולה. אזור זה כולל מספר רב של אגמים יפיפיים, לרבות האגמים קומו, לוגאנו, ומג'ורה אשר נושקים לשוויץ. כמו כן, באזור זה נמצאות הערים היפות ביותר של איטליה, כגון ונציה אשר ממוקמת בצידה המזרחי של המדינה, ורונה, וכן גם בירת האופנה מילאנו והעיר טורינו שנמצאת בצפון מערב איטליה.
 
אזור זה שופע רכסי הרים עוצרי נשימה, כגון ההרים הדולומיטים בעלי הנופים הפראיים, אתרי הסקי, מסלולי ההליכה והטיפוס. תוכלו למצוא כאן מגוון של אטרקציות, ואם ברצונכם להתרשם מהאזור, תוכלו גם לטייל בין כפרי הנופש באיטליה והעיירות הציוריות המשתרעות לכל אורך החלק הצפוני של המדינה, בהן אפשר להירגע ולנוח, וליהנות מהיופי שנמצא באזור.
 
 

אגם גרדה - פנינה אמיתית בצפון איטליה

 
אחד האתרים היפים ביותר למראה באזור הצפוני של איטליה, הינו אגם גארדה. סביב האגם תוכלו למצוא מספר עיירות רומנטיות אשר יכולות להציע לכם אוכל איטלקי משובח, גלידה טובה, וכמובן נקודות תצפית מדהימות, מהן תוכלו להשקיף אל הנופים הפסטורליים ואל המים התכולים של האגם. בקרבת אגם גרדה ישנם מספר כפרי נופש באיטליה אשר מיועדים לאירוח של משפחות וזוגות. ניתן לשכור יחידת דיור לכמה ימים, ממנה תוכלו לצאת לכמה טיולים באזור האגם. תוכלו למשל לבקר באחת העיירות שממוקמות סביב האגם בשם "סאלו", שהייתה אהובה במיוחד על מוסוליני.
 
 
כמו כן, תוכלו גם לבקר בעיירה "לימונה" היפיפייה, אשר מכונה כך על שם עצי הלימון המרובים אשר נמצאים בסביבתה. בעיירה זו תוכלו לשבת בבתי הקפה אשר משקיפים אל האגם, ולהשקיף אל הברבורים השטים בו בשלווה ובמראה היפה של ההרים אשר מקיפים אותו. בסמוך לחוף תוכלו למצוא טיילת, בה תוכלו לרכוש מזכרות והמשקה הלאומי "לימונצ'לו".
 
עיירה מקסימה נוספת שכדאי לבקר בה היא העיירה "סירמיונה", אשר מושכת תיירים רבים, בזכות המצודה היפה השוכנת בה, וצבע המים המקסים שמקיף אותה. תוכלו לטייל בעיירה אשר מכילה בתי קפה, מסעדות וגלידריות מעולות, או גם לשוט בסירה מסביב לה, ולהתרשם מהווילות ומהמבנים ההיסטוריים שקיימים בה.
 

תחבורה באזור הצפוני של איטליה

 
באזור צפון איטליה תוכלו לטייל במגוון של אתרים, בין אם מדובר באגמים היפיפיים כמו אגם גרדה, ובין אם מדובר בהרים ובעיירות המקסימות. על מנת להתרשם מכל אלו, תצטרכו להשתמש באמצעי תחבורה המקומיים, ואכן קיימות מספר אופציות לטיול באזור. בינהן תוכלו למצוא מערכת של רכבות המקשרות בין הערים ונציה, ורונה, מילאנו וטורינו, כמו גם קווי אוטובוס, וכמובן ניתן לשכור רכב במספר סוכנויות, ולהתנייד באופן עצמאי.
 

כפרי נופש באגם גרדה

 
אחד המקומות המעניינים ביותר בצפון איטליה, הוא אזור אגם גארדה, אשר מושך אליו הרבה תיירים שבאים לבלות חופשות באיטליה ולהתרשם מהטבע היפיפה של האזור. תוכלו למשל להגיע לרכבל שנמצא בהר באלדו, מסביב לאגם. מן הרכבת תוכלו להשקיף אל אגם גרדה במלוא הדרו, ועל העיירות והאזורים הירוקים שמסביבו.
 
 
בפסגת הר באלדו, ישנם מסלולי הליכה מקסימים בטבע, וכן גם בית קפה ציורי. מעבר לכך, תוכלו גם להגיע לעיירה העתיקה "מאלצ'נסינה", אשר ממוקמת על ראש ההר, ומכילה הרבה רחובות קטנים אשר מרוצפים בחלוקי נחל, ובעלת בתים עתיקים, עצי לימון ופרי, עציצים ופרחים. בעיירה ישנה מצודה גבוהה ועתיקה, ממנה אפשר להשקיף על נוף עוצר נשימה.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found