נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת - כפרי נופש באגם גארדה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

בחר מספר נוסעים


החבילות לכפרי הנופש יעודכנו בקרוב.

נשמח לעזור לכם לצאת לחופשה ביעדים אחרים

שלח

חופשות בצפון איטליה - אגם גארדה

בין מילאנו לוונציה, באזור חבל לומברדיה, שוכן לו האגם הגדול ביותר באיטליה, ואחד מהמקומות הקסומים בעולם, אגם גארדה. אגם גארדה נוצר כתוצאה מתזוזת קרחונים ולכן האזור בו שופע וצמחייה ופסטורלי, הוא מהווה יעד תיירותי מועדף לזוגות אוהבים, משפחות ולכל אדם החפץ לגעת במקום, שנלקח מהאגדה. 

מה כדאי לראות בסביבת האגם? היכן מומלץ ללון? והאם המקום מתאים לטיול עם הילדים?  
 

מה כדאי לראות בסביבת אגם גארדה?


בסביבה הפסטורלית בה שוכן אגם גארדה קימות אטרקציות רבות, המתאימות למטיילים מכל הגילאים ובכל ההרכבים, מביקור קצר בורונה, שם תוכלו לחזות במרפסת המפורסמת מהמחזה השייקספירי, רומאו ויוליה, ועד פארק השעשועים גארדה לנד איטליה, שימלא לפחות יומיים מהטיול, תוכלו לבקר בעיר עתיקה וציורית סרמיונה, ששוכנן למרגלות האגם, ולטפס על מונטה בלדו, שיספק נוף פנורמי ונפלא על כל האזור. ומעבר לכך, תוכלו לשלב את הטיול עם ביקור בטוסקנה ונופיה הכפריים ומשובבי הנפש. (מומלץ כמובן ברכב, או במסגרת חבילת נופש לאגם גארדה ).
 

לינה באזור אגם גארדה 
 

הדרך המומלצת ביותר ללון באזור אגם גארדה היא על ידי הזמנת מלונות באגם גארדה. בתי מלון עם נוף לאגם גארדה מגיעים בכל הגדלים ומתאימות לכל ההרכבים, החל מחדרים קטנים לזוגות, אשר יספקו חוויה אינטימית ורומנטית בלב המרחב הציורי ועד לחדרים רחבי ידיים, אשר יוכלו לשמש כמקום מפלט לקבוצת מטיילים בהרכבי משפחה, חברים או כל הרכב אחר. 

היתרונות המרכזיים בהזמנת בתי מלון על אגם גארדה באים לידי ביטוי במקסימום פרטיות וגמישות, המתאפשרת לכם לתכנן את המסלולים בהתאם לזמנים שלכם, חיסכון משמעותי במשאבים כמו כסף וזמן. 

בתי מלון על אגם גארדה מהווים חלק ממרקם החיים של האוכלוסייה, כך שאתם זוכים לחווית טיול אותנטית בה אתם נחשפים לאורחות החיים של המקומיים, ואפילו קונים מאותם שווקים, חנויות ונעים באותם הרחובות, האין זאת חווית הטיול האולטימטיבית? בה תוכלו להרגיש ממש את מרקם החיים האותנטי, המתקיים באזור?
דמיינו כיצד תוכלו לטייל בעיירות המקומיות ריבה דל גרדה, ולימונה סול גארדה, ליהנות משפע של מסעדות אותנטיות ובתי קפה מקומיים, לרכוש את הפסטה המקומית, שנעשתה בעבודת יד, לרכוש ממיטב התבלינים והתוצרת המקומית.

האם מומלץ לבקר באגם גארדה עם הילדים?


אגם גארדה הוא אתר נפלא לטיול משפחות בזכות האתרים הפופולאריים, מרקם החיים הרגוע, שפע של טבע, אווירה נעימה וכמובן אטרקציית הפארק. אם נשדך לכל אלו את בתי מלון באגם גארדה, בישול אותנטי, דרכים נוחות ואווירה נינוחה, הרי שקיבלנו טיול מושלם למשפחה. 
 

ורונה - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found