נגישות

הרגע האחרון - כפרי נופש בהולנד

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע על כפרי נופש בהולנד לכל המשפחה

היא מדינה קטנה בצפון מערב אירופה, אבל היא נחשבת לגן עדן למשפחות עם ילדים. למרות היותה ארץ קטנה היא כוללת אפשרויות נופש רבות לכל סוגי האנשים בכל הגילאים ובמיוחד למשפחות עם ילדים. חופשה בהולנד היא חופשה במדינה אירופאית מתקדמת בעלת שירותי תיירות מודרניים, המטבע הנהוג במדינה זו הוא האירו והעונות המתאימות לחופשה בארץ זו הן האביב, הקיץ ותחילת הסתיו. 
 
 

כפרי נופש פעילים

 
אם גם אתם מעוניינים בנופש משפחתי מלא פעילויות ואטרקציות שונות, חוויות מרגשות וכדומה, כפרי נופש בהולנד הם התשובה. כפרי נופש בהולנד ממוקמים באיזורים כפריים וציוריים המלאים במסלולי טיול עם אופניים או מסלולים הליכה רגליים, מתקנים ואטרקציות רבות הכוללים בין היתר החלקה על הקרח, פינות ליטוף של בעלי חיים שונים, רחצה בבריכות שחייה וכדומה.
 

כפרי נופש בהולנד – מספר המלצות

 
חופשה בהולנד יכולה לכלול את אחד מכפרי הנופש הבאים:
הט מיירדל – זהו כפר נופש המציע בילוי משפחתי ומפנק ברמה גבוהה. הכפר ממוקם באיזור המכונה PEEL המשמש כשמורת טבע בצפון המדינה. שמורת טבע זו כוללת מתקני מים לכל המשפחה עם מגלשות, בריכות, בריכות מסתובבות, תחרויות ומשחקי מים שונים. המגורים בכפר נופש זה הם בוילות מאובזרות ומרוהטות בטוב טעם והן כוללות חדרים למשפחות עם כמה ילדים.
כפר הנופש קמפרונן – הכפר ממוקם באיזור הצפוני של בראבאנט שהוא איזור של אגמים יפים המוקף ביערות ובחורשות רבות. במקום ניתן לנצוא אטרקציות כגון: רכיבה על אופניים, תחרויות חץ וקשת, מרכז שלג לסקי בקיץ, קורסי צלילה וכדומה. במקום וילות המיועדות לזוגות עד למשפחות עם ארבעה ילדים. כולן מאובזרות ונוחות מאד.
כפרי נופש בהולנד יש עוד למכביר וניתן לברר אודותיהם באתרי החברות המארגנות חופשה בהולנד מסוג זה.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
ראשון °
Not Found