כפר הנופש ANTICA FATTORIA LA PARRINA

 

מיקום החווה: לה פארינה נמצאת במרכז איטליה. בעמדה אסטרטגית שהופכת אותה לנקודת הגעה קלה למטיילים מצפון ומדרום.
כ-11 ק"מ מאורבטלו 15 ק"מ מחופי Feniglia ו Giannella.
כ-25 ק"מ מ קפאלביו  וגן הטארוט, כ-114 ק"מ מסיאנה, וכ-156 ק"מ מרומא.
 
תיאור החווה: טנוטה לה פארינה (Tenuta la Parrina) היא אחת החוות ההיסטוריות העתיקות ביותר, הנמצאת בין הגבעות הנמוכות של מרמה הטוסקני, בנופים מרהיבים עם עצי זית, חצרות יין ושדות של תבואה מוזהבת. הוא ממוסגר בארץ של יופי נדיר: הר ארג'נטריו ושני עמודי החול הצרים, ג'יאנלה ופניגליה, שמקיפים את הלגונה המפוארת של אורבטלו. מן האדמה אל הלגונות, מבט על הים ואז בחזרה אל הקרקע. החווה משתרעת על שטח של כ -200 דונם, מתוכם כ -60 מיועדים לכרמים, 40 להפקת פירות, 20 לגננות, 22 למפעלי הזית, והשאר נחלקים בין קרקע חקלאית לגידול משתלות.
בהליכה לאורך השדרה הארוכה של האקליפטוס שוכנת בלב החווה, כיכר קטנה המוגנת על ידי עצי מטוס מלכותיים ומוקפת בבניינים המקיפים את חדרי אגריטוריסמו, המסעדה, משרדי החווה והכנסייה הזעירה של המאה התשע-עשרה. בתוך השטח יש כמה בתי חווה טוסקניים להשכרה ארוכים וקצרים, היקב המודרני, מחלבה, משתלה ושמורת טבע.
 
תיאור החדרים: האורחים מתקבלים בברכה ב -12 חדרים ו -4 דירות, בגדלים הנעים בין 13 ל -70 מ"ר, מרוהטים ברהיטים עתיקים שונים, המאופיינים בסגנון אלגנטי ואצילי. קיבלנו החלטה מודעת לשמר את ההיסטוריה של המקום לא לצייד את החדרים עם טלוויזיה או טלפון. אורחים המעוניינים להשתמש בשירותים אלה יכולים לעשות זאת באזורים הקהילתיים כגון הטרקלין או חדרי הישיבות הממוקמים בקומת הקרקע. חדרים אחרים הזמינים לאורחים הינם המרפסת היפה המשקיפה על הגן של החווה, על המרפסת הפנורמית שבקומה השנייה ועל בריכת השחייה המוקפת בשורות של ענבי שולחן.
בנוסף לחדרים בבית האחוזה, אנו מציעים יחידות עצמאיות למשפחות המעוניינות להיות עצמאית יותר. אלה ממוקמים בבניין קטן יותר, עם נוף המשקיף על הכיכר ואת הגבעות של האחוזה.
כמו החדרים בבית האחוזה, כל יחידה נקראת על שם דמות משמעותית בהיסטוריה של לה פארינה.
בכל אחת מהיחידות שלנו יש מטבח עם מקרר, מדיח כלים, ושני חדרי שינה זוגיים, כל אחד עם חדר אמבטיה צמוד.
 
הערות:
המחיר אינו כולל מס תיירות מקומי לתשלום במקום
אינו כולל מצעים, מגבות וניקיון סופי על סך 45 יורו ליחידה לתשלום במקום.
צור קשר
שלח