נגישות
 • כפר הנופש אופינגן ביער השחור

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון לאופינגן, היער השחור

מבצעים חמים נוספים

שלח

מידע על היער השחור

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

חופשה משפחתית ביער השחור

 
חופשה משפחתית ביער השחור, בדרום גרמניה, היא אחד מסוגי הבילויים האהובים על משפחות רבות. רק שמו הוא שחור. בחלק הארי של השנה הוא ירוק, למעט בחורף, עונה שבה עוטה את נופו המרהיב מעטה שלג צח.
היער השחור הוא אתר נופש אטרקטיבי. הוא מהווה יעד תיירותי המזמן למי שפוקדים אותו חוויית חופש ונופש אידיאלית. הטבע אומר בו שירה: הרים, עמקים, נהרות, מפלים, אגמים, עיירות וכפרים יפהפיים. הלינה המומלצת היא בכפרי הנופש כגון: ofingen black forest ,eguishei חופשה בכפרי נופש אלה נותנת פיתרון מצוין למשפחות ללינה מרווחת בווילה/יחידת דיור וממנה ניתן לצאת בזמנכם החופשי לטיולי כוכב.
 

כפר נופש ביער השחור

 
הוא אחד ה'יערות' הצבעוניים שמזמן מתחם נופש כל שהוא: הטבע בא בו לידי ביטוי במלוא  תפארתו ועצמתו, מלא הוד ויופי. לבד ממנו המתחם משופע באתרים אטרקטיביים, המהווים כר נרחב לבילוי של מבוגרים וילדים: מרחצאות, אתרי ספא, צימרים, אתרי סקי, מסעדות, בתי קפה, מקומיים חביבים ומאירי פנים.  בלב היער השחור  נמצאת העיר פרייבורג, המהווה את בירתו. רבים מתושבי המדינה לא רק לוטשים אליה עיניים אלא משוועים ומייחלים להתגורר בה - עד כדי כך גדול הוא הקסם שהיא מהלכת עליהם. בעיר מצויה אוניברסיטה שסטודנטים רבים עושים כל מאמץ כדי להתקבל אליה.
 
היער השחור, המשתרע על שטח של כ - 170 ק"מ ורוחבו נע בין 20 ק"מ בצפון לבין 60 ק"מ בדרום, מציע להורים את יפי העיר העתיקה ע להקתדרלות שלה, שווקיה הססגוניים, בעוד הילדים עשויים למצוא עניין (כמו הוריהם?) במרכזי הקניות הגדולים והמסעדות. כאשר תטוסו לבלות חופשה משפחתית ביער השחור הילדים לא יפצירו בכם לעזוב, כי הם יתמכרו להיצעים המגוונים המוצעים במקום.
 
 

חופשה ביער השחור - חופשה למשפחות

 
חופשה כפרית, צימרית, שבה הטבע אופף אתכם בכל יופיו, היא בחירה טבעית משתלמת מכל בחינה למשפחות שרוצות לחוות את טעמה של טיסה ושהייה באתר נופש שנותן מענה לכל המאוויים. די בשעות אחדות של שהייה במתחם כדי להרגיש איך השקט והשלווה הטובים והמענגים, כמו גם הטבע והנוף, מחלחלים אליכם ומעבירים אתכם להוויה שכל כולה קסם ונועם.
 
 
רעיונות והמלצות על אודות חופשה משפחתית מהנה וחווייתית בכפרי הנופש השונים באירופה תוכלו למצוא כאן באתר YPAYMORE ומנציגי השירות שלנו הזמינים לכל בקשה- קשובים ונכונים להיענות לה בעת עת.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found